Skocz do zawartości

Counter-Strike 2



19 104 tematów w tym forum

  1. Problem z FPSami

    • 0 odpowiedzi
    • 179 wyświetleń
  2. Co z tym pingiem?

    • 1 odpowiedź
    • 207 wyświetleń
  3. Grupy na FB o CS:GO

    • 3 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 731 wyświetleń
  4. Problem z błędem VAC

    • 2 odpowiedzi
    • 330 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 758 wyświetleń
  5. Jak wbić globala?

    • 17 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 894 wyświetleń
  6. Problem z płynną grą

    • 4 odpowiedzi
    • 277 wyświetleń
  7. Rozdzielczość monitor 2k

    • 5 odpowiedzi
    • 323 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 368 wyświetleń
  8. Akceleracja myszki w CS:GO

    • 7 odpowiedzi
    • 641 wyświetleń
  9. Pomoc z offestami

    • 0 odpowiedzi
    • 322 wyświetleń
  10. Problem z SV i VAR

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
  11. Jaki jest limit dropu?

    • 3 odpowiedzi
    • 270 wyświetleń
  12. Nowa operacja/ SLAM a VAC

    • 3 odpowiedzi
    • 1 tys. wyświetleń
  13. Gdzie szybko wbic 3lvl?

    • 13 odpowiedzi
    • 422 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 837 wyświetleń
  14. MovieMaker - CS:GO

    • 2 odpowiedzi
    • 262 wyświetleń
  15. Czerwone SV I VAR

    • 1 odpowiedź
    • 270 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 474 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
  16. Czy to legalna aukcja?

    • 4 odpowiedzi
    • 300 wyświetleń
  17. Kupno CS:GO

    • 9 odpowiedzi
    • 376 wyświetleń
  18. Czy opłaca mi się ta wymiana?

    • 19 odpowiedzi
    • 421 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...