Skocz do zawartości

Counter-Strike 2



19 104 tematów w tym forum

  1. Proszę o wypiedź

    • 11 odpowiedzi
    • 431 wyświetleń
  2. Steamid64

    • 5 odpowiedzi
    • 356 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 376 wyświetleń
  3. Prime Account Beta

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  4. Paski na 1280x1024

    • 9 odpowiedzi
    • 484 wyświetleń
  5. Kolor HUD'a

    • 5 odpowiedzi
    • 394 wyświetleń
  6. Brak chatu

    • 3 odpowiedzi
    • 165 wyświetleń
  7. Da radę pograć w CS:GO ?

    • 22 odpowiedzi
    • 705 wyświetleń
  8. Pytanie odnośnie Faceita

    • 2 odpowiedzi
    • 274 wyświetleń
  9. Prime Account?

    • 9 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 194 wyświetleń
  10. Faceit

    • 2 odpowiedzi
    • 175 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 259 wyświetleń
  11. 200 ofert na rynku Steam

    • 1 odpowiedź
    • 831 wyświetleń
  12. Problem z "lagiem"

    • 4 odpowiedzi
    • 269 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 248 wyświetleń
  13. Nie działają nowe bindy

    • 2 odpowiedzi
    • 914 wyświetleń
  14. Gra na wyższe rangi? 1 2

    • 44 odpowiedzi
    • 3,8 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 294 wyświetleń
  15. Jak zwiększyć FPS?

    • 5 odpowiedzi
    • 268 wyświetleń
  16. Bardzo mało FPS

    • 3 odpowiedzi
    • 193 wyświetleń
  17. Problem z aktualizacją

    • 1 odpowiedź
    • 123 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 148 wyświetleń
  18. Meldunki radiowe

    • 3 odpowiedzi
    • 672 wyświetleń
  19. Ping 200+

    • 2 odpowiedzi
    • 214 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...