Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie to anime? - forumowa gra.


razor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak można nie obejrzeć takiego anime ? Każdy fan powinienem się zainteresować starszymi (chociaż rok 2004 to nie jest starsza produkcja) anime (onlajny również), gdyż część jest szczególnie warta uwagi.

W dodatku to anime jest dosyć ambitne i przeznaczone dla starszych widzów.

 

A dziewczynki gothic lolita zazwyczaj bardzo lubię. :)

 

Poza tym osoby, które nie chcą zadać swojej zagadki powinny mieć zakaz podawania tytułów, gdyż są po prostu leniwe.

Opublikowano

hmm nie mogę skojarzyć :D trochę przesadzacie ^^ więcej szczegółów chociaż żeby twarz było widać bo tak to lipa ; )

 

hehe niedługo tła będziecie pokazywać ^^

 

a co do roku produkcji to są też takie które z 1993 roku są mega :D np :

Slam Dunk - o koszykówce dla mnie lepsze niż Kuroko no basket ^^

Najgorsze jest to że ciężko znaleźć odcinki ^^ do 40 online obejrzałem a od 41-101 to już z chomika pobierałem i montowałem sobie napisy ;(

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

24 h minęły ... 

nie rozumiem was ;D jak takie foty wstawiać będziecie to się nie dziwcie że nikt nie zgaduje ....

 

ode mnie ;

31314w6.png

 

 

 

vasto ;D dla mnie ten temat powinien mieć kilka zasad między innymi :

- ss ma przedstawiać bohatera a nie kurde tła :D

- ss ma być wykonany z serii TV

- więcej zasad nie mam :D

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Vampire knight

 

1393266121-U275536.jpg

 

 

P.S. Od teraz każdy screen bez widocznej postaci(nie, kurczaki siedzące na postaci z animu się nie liczą) będą nagradzane 5%.

 

Znowu zaczynamy ?

Google mówi, że to Hoshi wo Ou Kodomo

Jak ktoś bawi się w takie screeny, to ja bawię się w google image.

kon_tokyo_ravens_55257.jpg

 

 

Tokyo Ravens

 

Yup

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...