Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie to anime? - forumowa gra.


razor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uwaga uwaga

 

@obrazek

 

1391115367-U201771.jpg

 

jest widzę trudny do zgadnięcia, tak więc

daję wskazówkę: nazwa anime znajduje się na tym linku

http://myanimelist.net/anime/169/Shingetsutan_Tsukihime/userrecs
ale żeby też nie było za łatwo, to teraz

WYMAGAM imienia/nazwiska/pseudonimu czy czegoś charakterystycznego czym nazywano tę postać w anime, więc niekoniecznie musi być dokładnie jak się nazywa

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co ty aku no hana nie ma tak ładnej kreski xDDD Mam pytanie czy to nie jest jakieś movie lub ovka i wgl czy można takie do tematu wrzucać.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Mogłem od razu odpowiedzieć, ale skoro nikt nie wie to podaję tytuł.

 

To apokaliptyczne anime o chodzących rybach, czyli Gyo.

Opublikowano

Mogłem od razu odpowiedzieć, ale skoro nikt nie wie to podaję tytuł.

 

To apokaliptyczne anime o chodzących rybach, czyli Gyo.

tak to jest to. :)

twoja kolej

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

24 godziny już minęły i nadal nikt nie ma pojęcia z czego pochodzi ten ss więc wstawiam nowy by nie blokować tematu:

 

hrY6O2R.png

 

@edit:

 

Monster xDDD

 

Dobrze. Wrzucaj swojego ss-a. :)

1373662483-U83583.png

Opublikowano

dobra to wstawiam

attachicon.gifBez tytułu.png

 

To było corpse party ?

Bo coś kojarzę z tym okiem.

 

 

hideyoshi-hello-nurse.png

 

 

Vasto nic nie dał to ja się wbiję xD

 

 

@ za dużo aspa znam żeby takie loli nie kojarzyć

 

Ale hideyoshi nie jest loli xD

s2c77Oa.png

Opublikowano

Baka to test to shoukanjuu xDDD

 

@ za dużo aspa znam żeby takie loli nie kojarzyć

 

@ no wrzucajcie mi się nie chce szukać.

NJxbd4x.png

Opublikowano

 

@ no wrzucajcie mi się nie chce szukać.

 

 

W takim razie wrzucam swój. :P

z0cg.png

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Inari konkon koi iroha z tego sezonu, postarajcie się bo jak szelweron albo ja wrzucę teraz to będzie 24h zastoju xD

 

W sumie to macie, może ktoś oglądał:

 

1391961249-U275536.jpg

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...