Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie to anime? - forumowa gra.


razor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm. No to może teraz znowu coś łatwego.

Większość wypowiadających się w dziale powinna co najmniej słyszeć o tym anime bo jest często polecane i bardzo popularne.

 

kH156oH.png

1373662483-U83583.png

Opublikowano

 

m6v2.png

 

 

Pozdrawiam Alucarda

 

 

Nie wiem może Kuttsukiboshi mam nadzieje że to nie jakiś hentajec.

 

To nie to

s2c77Oa.png

Opublikowano

 

m6v2.png

 

 

Pozdrawiam Alucarda

 

 

 

To nie to

arko, serio?

Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

 

bbzuboQ.jpg

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Rozumiem że to jest główny lub poboczny bohater anime tak ryba przecinana nożem ?

Ani główny ani poboczny. Kto oglądał to animu od razu skojarzy. Kreska jest charakterystyczna.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Już napisałem do razora aby dodał jasno że to ma być postać bo inaczej następny mój obrazek to będzie ściana ale z ładną kreską więc fani zgadną.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Pupa, po chamsku wygooglowałem, bo za chuj nikt by tego nie zgadł po jakiejś rybie

 

3dua.png

 

U mnie jak zawsze coś prostego

s2c77Oa.png

Opublikowano

Sprawdziłem wszystkie emitowane, to jest NobuNAGA the Fool czy jakoś tak?

 

arko zboczeniec

 

rDbcUSJ.png

 

najlepiej proszę też o sezon xDD

 

@down

 

No to zgaduj XDD

 

@down

Arko chyba pierwszy, nie widzę paska edycji, więc sami zadecydujcie ;_;

A to jest drugi sezon xdd

QtiV6xY.gif

Opublikowano

arko zboczeniec

Chyba ty #riposta

 

To jest nobunaga, więc twoja kolej.

 

 

rDbcUSJ.png

 

najlepiej proszę też o sezon xDD

 

@down

 

No to zgaduj XDD

 

Chuunibyou demo Koi ga Shitai s1

Widziałem tą postać na malu jak czytałem opis tego anime xD

s2c77Oa.png

Opublikowano

Sprawdziłem wszystkie emitowane, to jest NobuNAGA the Fool czy jakoś tak?

 

arko zboczeniec

 

rDbcUSJ.png

 

najlepiej proszę też o sezon xDD

 

@down

 

No to zgaduj XDD

to 2 sezon Chuunibyou demo Koi ga Shitai albo 1 xD

NE8h1XT.png

Opublikowano

Byłem pierwszy, ale jakoś specjalnie mi to nie robi

Niech Mullook coś da, bo znowu dam coś z aktualnie emitowanych

s2c77Oa.png

Opublikowano

major ?

Edit: Diamond no Ace jestem pewny

 

Proszę screen z dedykacją dla Asparte:

Fani powinni zgadnąć po kresce

 

1390657243-U275536.jpg

NJxbd4x.png

Opublikowano

Dobra 48h minęło, a prawdziwych fanów kreskówki wstawionej przez Vasto tu nie ma, to wstawiam coś na rozruszanie

 

 

Uryu_minene_0082.jpg

 

 

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...