Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie się serwer zapowiada. Spróbuję na nim zagrać, a po za tym biorę udział w konkursie: Freeklie

 

//Edit

 

Hultaj jaki był twój poprzedni nick? Pamiętam kiedyś, że był H@ EliotLJ i chciałbym się go coś zapytać :3.

 

Mój zawsze był hultaj, Eliot'a już z nami nie ma.

 

Niedługo wrzucam SS'y.

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer raczej będzie fajny tylko dodałbym parę modów takich jak : Mo'creatures, Pam's Harvest, The Lord of the Ring, I jak by się udało jeden z lepszych modów Divine RPG :)

Pozdrawiam ;D

Biorę udział w losowaniu : MurzynZJamajka

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Hultaj a desichalktos eq jest silniejsze niz tartarite ? ? ?

 

Tak, chyba tego zabrakło na SS o ile się nie myle.

 

Serwer raczej będzie fajny tylko dodałbym parę modów takich jak : Mo'creatures, Pam's Harvest, The Lord of the Ring, I jak by się udało jeden z lepszych modów Divine RPG :)

Pozdrawiam ;D

Biorę udział w losowaniu : MurzynZJamajka

 

Zastanowie się nad jednym albo dwoma.

Opublikowano

Ja polecam nie dodawać Divine RPG, bo można łatwo griefować przy użyciu kraftowalnego bedrocka :C

 

Polecam dodać Lord of The Rings, Mo'creatures, BetterDungeons oraz Mo'Zombies :D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@2up

no chyba ty

 

ja właśnie wole nowe mody, aby odkrywać, kopać nowe rudy, a nie z onyxu ( który zawsze był )

 

 

 

ja bym chciał:

pam's harvest

mo creatures

Opublikowano

Dokładnie, po za tym SimpleOres jest chujowy przez to, że można łatwo zdobyć super epicki armor, a ten serwer to ma być adventure bardziej (tak hultaj pisał), a nie jakieś "Wykop 14 obsydianu i zrób super duper armor"

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Jest tylko problem czy maszyna wytrzyma udźwig jaki będzie narzucany przez was - graczy i przez mody.



Będziemy starali się wypatrzeć to na otwartej becie.


Opublikowano

Najpierw będzie zamknięta beta po wybudowaniu spawnu (gdzieś za 4 dni) a możliwe, że za tydzień będziecie mieli szanse wejść na serwer.

Opublikowano

@2up

Nie jedną?

Wiele osób mówi żeby nie dodawać "modu na onyx"

 

@@

A co sądzisz o dodaniu Better Dungeons?

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Hultaj czy dodasz SimpleOres, ??? na poprzedniej edycji bylo bardzo fajnie z tym modem :)

 

Nie uważasz, że ponad 30 nowych rud jest wystarczającą ilością? Jest to odkrywanie na dobre godziny a nie 2 minuty i jesteś w Onyxie.

Opublikowano

@up

 

Gorzej że jak ktoś wejdzie do endu to już ma zapas najlepszej rudy (enderite)

 

@edit

 

Polecam dodać CraftingGuide, w celu sprawdzenia craftingu itemów

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@up

 

Gorzej że jak ktoś wejdzie do endu to już ma zapas najlepszej rudy (enderite)

 

@edit

 

Polecam dodać CraftingGuide, w celu sprawdzenia craftingu itemów

 

Jest już CraftingGuide

 

BetterDungeons niestety nie będzie, gdyż waży on zbyt dużo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...