Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Download: Plemiona silnik PL-Lan By Bartekst221


Bartekst222

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie , nie będziesz miał nie przyjemności o ile nie wprowadzisz płatnych funkcji lub czegoś tego typu dla zarobku własnego.

 

Inno ma inne sprawy na głowie , niż szukanie prywatnych serwerów.

 

Opublikowano

licencje będzie łatwo można pomonąć lub w ogóle skasować a pomoże mi w tym Notepad++ i otworze wszystkie pliki i poszukam co usunąć w każdym :D jeden ruch i wszystko się usunie, sprzątania na max 30 min

Opublikowano

@Up A jak będziesz umiał naprawić wszystkie skrypty bez licencji?

 

 

Chce ktoś wersje testową? Do przejrzenia jak to będzie wyglądało? ;)

 

Jakby co - będzie tylko kilka stron + nie będzie światów, jeszcze wszystko piszę a to trochę zajmie.

 

Jak ktoś chce to polubić ten post;) Zobaczę kto jeszcze temat przegląda:D

Opublikowano

@FredDurst A jak będziesz umiał naprawić wszystkie skrypty bez licencji?

 

 

Chce ktoś wersje testową? Do przejrzenia jak to będzie wyglądało? ;)

 

Jakby co - będzie tylko kilka stron + nie będzie światów, jeszcze wszystko piszę a to trochę zajmie.

 

Jak ktoś chce to polubić ten post;) Zobaczę kto jeszcze temat przegląda:D

 

Nikt nie będzie usuwał całkowicie licencji tylko wstrzyknie kod, który jako prawidłową licencję będzie czytał np: 0000000 i gotowe...

Jesteś w podstawówce i o PHP nie masz dużego pojęcia więc się zastanów

Opublikowano

Może mi ktoś pomoże z problemem?

a więc chce uruchomic serwer na hamachi na tym silniku,robie wszystko jak trzeba,pisze,ze silnik zostal zainstalowany itd,ale mimo iz potem wpisze localhost w przegladarce to nie dziala mi,moze ktos cos wie?

probowalem na rozne sposoby,wylaczylem programy rozne

dodam,ze po tym iz mi nie dzialalo sprawdzilem tez mysql_start i apache_start

jeden z nich

http://scr.hu/1tos/pthrx

 

mam nadzieje,ze uzyskam wreszcie odpowiedź o co chodzi;p

Opublikowano

-_- Jedyne pliki wrzucone na newtribals, ale przerobione, jakiś wirus mi się zainstalował przez te * reklamy w Mozilli i dysk sformatowałem.

 

Jeszce zobaczę co z plikami.

 

Wg was ominięcie mojej licencji było by łatwe, mylicie się;p

A jak byście tak twierdzili to bym po prostu silnik zakodował, odkodowanie go jest banalne ale nikt na mój pomysł nie wpadnie:D

Opublikowano

-_- Jedyne pliki wrzucone na newtribals, ale przerobione, jakiś wirus mi się zainstalował przez te * reklamy w Mozilli i dysk sformatowałem.

 

Jeszce zobaczę co z plikami.

 

Wg was ominięcie mojej licencji było by łatwe, mylicie się;p

A jak byście tak twierdzili to bym po prostu silnik zakodował, odkodowanie go jest banalne ale nikt na mój pomysł nie wpadnie:D

 

Mylisz się : ) Żadna nowość, nawet dla amatora.

Opublikowano

nie moge sie wg zalogowac na gre wtf co to jest i jeszcze jakies błedy w stronce u góry!

Błędy na górze to nie problem. Ale nawet żeby logowanie nie działało to już masakra.. ;P

 

Znacie jakiś dobry silnik? 

Opublikowano

Błędy na górze to nie problem. Ale nawet żeby logowanie nie działało to już masakra.. ;P

 

Znacie jakiś dobry silnik? 

Plemion rozkodowany ?

jeszcze dobrego nie widziałem niestety ;(

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...