Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ!] Metro 2033 [YOUTUBER][PVP][RPG][NO MODS!][NAGRODY!][AUTORSKIE PLUGINY]


humannus

Ankieta  

952 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
    • Nie (wyja?nij poni?ej, przyjmiemy krytyk? i postaramy si? zmieni?)
    • Nie wiem
  2. 2. Serwer premium czy non-premium?

  3. 3. Czy chcesz aby na serwerze by?y bronie (pistolety, itd.), czy tylko ?uki i miecze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SEmfiD3.png

http://www.youtube.com/watch?v=cJI4uUEcJTc

Mam przyjemność przedstawić Wam powstający aktualnie serwer o nazwie „Metro 2033”. Serwer będzie łączył elementy PvP, RPG i pewnego tajnego dodatku, który wydłuży zabawę na serwerze o wiele, wiele godzin - walki terytorialne. Każda nacja będzie mogła

przejąć stacje, w zamian za co otrzyma punkty. Nacja z największą ilością punktów jest nacją z największymi bonusami. :)

maoTDUb.png

Rok 2033.

Po wojnie atomowej cały świat pokrył się lekkim, śnieżnym puchem. Na zewnątrz panuje bardzo niska i nieprzyjazna środowisku temperatura. W tej wiecznej zmarzlinie nie da się żyć. Ludzie znaleźli jednak sposób na przetrwanie. Tunele moskiewskiego metro. To tam są teraz ich domy, tam żyją.

Stacje metro zostały zamieszkane przez ludzi i stały się pewnego rodzaju miastami, które to łączą się w większe państwa. Każde takie „państwo” różni się czymś od innych. To kulturą, to religią, albo poglądami politycznymi. Niektóre z nich zaczęły prowadzić między sobą wojnę. Od tego momentu, zaczęła się nowa walka o przetrwanie.

Zabij lub zostaniesz zabity.

Tego rozlewu krwi nie uda się zatrzymać. Ludzie po „końcu świata” stracili człowieczeństwo, najważniejsze jest teraz przetrwanie. Od Ciebie zależy dla kogo będziesz walczył, jakie barwy przyodziejesz. Do wyboru masz trzy nacje.

Serwer TeamSpeak3 otwarty!

--------------------------------------

IP: 178.32.72.119

-------------------------------------

Życzymy miłej rozmowy :)

EXcKGN1.png

FA2dttp.png

Gdy zawitasz na serwer pierwszy raz, obudzisz się w specjalnym "lobby", w którym dokonasz wyboru dla której Nacji będziesz walczył i zdobywał punkty. Każda Nacja różni się od siebie i ma swój "dodatek", którego nie spotkasz nigdzie indziej. Wybrać Nację możesz tylko raz.

Po wybraniu Nacji obudzisz się na jej stacji głównej. Jest ona dostępna tylko dla jej członków, tzn. nie spotkasz tam nikogo spod innych barw. Teraz pozostaje się tylko uzbroić i ruszać do walki. Możesz wybierać pomiędzy spokojnym życiem handlarza, pełnym akcji życiem poszukiwacza przygód, czy rządnym krwi życiem żołnierza, który gotów jest oddać życie za swoją Nację.

Każda Nacja zdobywa punkty, walcząc coś, o czym powiemy Wam przed startem. Zdobywając punkty dla Nacji zdobywasz również punkty indywidualne. Pomóż zwyciężyć swojej ojczyźnie, tym samym stając się liderem tabeli. Wszystko zależy od Ciebie.

cWpYkVJ.png

Gdy już zmęczy Cię walka, zawsze możesz wykonać kilka zadań. Większość mieszkańców stacji głównej ma kilka zadań dla Ciebie. Jeżeli chcesz szybko zarobić - to dobra opcja. Wykonując zadania będziesz miał okazję poznać metro, zwiększyć swoje umiejętności w walce, a przede wszystkim odpocząć od żmudnej walki z innymi.

fGfumu9.png

Zadania to dla Ciebie za łatwa robota? Mamy jeszcze coś. Eksploruj najciemniejsze i najgroźniejsze, niezbadane zakamarki i stacje metro, a będziesz miał szansę trafić na unikalnego potwora. Jest on o wiele silniejszy niż inne, wyróżnia się zazwyczaj dużą ilością zdrowia i dziwnymi mocami. Zabijając unikaty masz szansę zdobyć rzadkie a nawet epickie miecze, łuki, topory czy zbroje.

karnbit.png

AQ0ml2g.png

Tak, dobrze widzicie. Jako jedni z nielicznych (a może nawet pierwsi?) wprowadziliśmy na serwer system codziennej nagrody. Raz dziennie będziecie mieli szansę na wygranie losowego przedmiotu. Każdy "los" wygrywa. Możecie tam zdobyć rózne przedmioty, poczynając od kilofów, kończąc na epickich mieczach.

ge1rdUy.png

Na serwerze przedmioty podzielone są na trzy kategorię:

ZWYCZAJNE - podstawowe, mało wartościowe przedmioty, które nie trudno zdobyć.

Zazwyczaj wypadają z potworów.

NADZWYCZAJNE - często łatwe do zdobycia, podobne do zwyczajnych, lecz trochę mocniejsze.

RZADKIE - można je znaleźć w ukrytych skrzyniach, tunelach i dungeonach.

Zazwyczaj wypadają z unikalnych potworów.

EPICKIE - bardzo rzadkie przdmioty, często bardzo mocne i drogie. Można je znaleźć w skrzyniach,

bardzo trudnych unikatach, czasami z potworów.

LEGENDARNE - najrzadsze w Metrze przemioty, stanowiące zagrożenie dla niejednego mutanta czy gracza!

Znalazca takiego cacka może czuć się wyjątkowym, tylko najlepsi mają szansę mieć takie przedmioty!

Qab8xaJ.png

VMXY7c9.png

HbQ6F54.png

Z czasem, gdy walczysz Ty, Twoja zbroja i Twój miecz zyskuje doświadczenie. Doświadczenie miecza i zbroi sprawia, są

one coraz lepsze. Z każdym poziomem, miecz zadaje więcej obrażeń, a zbroja lepiej chroni Twoje ciało.

Maksymalny poziom broni i zbroi to 20.

mYOCLtq.png09KTVW5.png

gDhm43x.pngF6mpWlo.pngqBgEI5f.png

pEpLqo3.png

W sklepach możesz zakupić uzbrojenie, jedzenie, mikstury i inne.

Ceny często są wysokie, dlatego że produkcja czegokolwiek jest teraz bardzo niebezpieczna.

4EgWirT.png

jyWczfb.png

GvXxOsD.png

bVwwFeL.png

Na serwerze masz możliwość wynajęcia mieszkania, a raczej kabiny.

Możesz tam schować swoje przedmioty, gdy już nie zmieścisz ich w plecaku.

Mieszkania to jedyna możliwa własność dostępna na serwerze.

qr5iZqM.png

DFt79Hn.png

Za mało miejsca w ekwipunku? Żaden problem!

Nasz serwer oferuje Ci darmowy plecak, który dodaje 9 miejsc w ekwipunku!

Chowaj co chcesz do plecaka i zyskaj miejsce na inne wartościowe przedmioty!

D8y0pkl.png

F3mwGev.png

rssO4Ai.png

Te niewinne perełki stały się śmiercionośną bronią!

Strzeż się, bo gdy ktoś trafi Cię tym granatem,

zostaniesz mocno zraniony! Znaleźć je można w skrzyniach lub

wydropić z Unikalnych Potworów. Gdy rzucimy perłę endermana

klikając PPM, uderzy ona w przeciwnika powodując śmiercionośny wybuch!

Nie polecamy używać jej podczas walki w zwarciu! ;)

txKpDEl.png

Po całym metrze można podróżować wagonem, który można znaleźć na stacji głównej

każdej Nacji. Co godzinę można wziąć kolejny wagon, lub pozostać przy starym.

r2wzIgu.png

65k35Qp.png

Z dniem dzisiejszym otwarta została rekrutacja na poszczególne stanowiska.

Każdy ma równe szanse, więc zachęcamy do wysłania nam Twojego podania.

Każde podanie wysłane ma być wg. wzoru na e-mail:

[email protected]

Wiadomości wysłane na PW, odpowiedzi w temacie lub nie zastosowanie się

do wzoru będzie skutkowało automatycznym odrzuceniem podania.

ipLaflO.png

Me0yldc.png

Pomocnik to osoba zajmująca się porządkiem na serwerze i czacie.

Jego zadaniem jest odpowiadanie na pytania graczy, reakcje na obrażanie innych i pilnowanie porządku.

To testowa ranga, po której jeśli chce, może awansować na rangę Moderatora.'

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

U5g9vJ1.png

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Szacunek do innych

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Chęć pomocy innym

ᴥ Kilka wolnych godzin dziennie

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

yipd0Pk.png

Imię:

Wiek:

Nick:

Premium:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

IKh7tzS.png

Budowniczy ma za zadanie pomoc w budowie kolejnych stacji, aren i tym podobnych.

Jego ranga upoważnia go do wejścia na serwer jeszcze przed jego startem.

Aby otrzymać tą rangę, wyślij nam kilka swoich prac na email.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

U5g9vJ1.png

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Podesłanie nam kilka Twoich prac

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Kreatywność i talent do budowania

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

yipd0Pk.png

Imię:

Wiek:

Nick:

Moje prace:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

hSnKAPF.png

Grafik to osoba zajmująca się stroną artystyczną serwera.

Jego zadaniem będzie tworzenie prac graficznych dla serwera gdy będzie to potrzebne.

Od grafika nie jest wymagana codzienna obecność, a jedynie co jakiś czas, gdy będzie coś do zrobienia.

ILOŚĆ MIEJSC: 1

U5g9vJ1.png

ᴥ Minimum 15 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Podesłanie nam kilka Twoich prac

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Kreatywność i talent do budowania

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

yipd0Pk.png

Imię:

Wiek:

Nick:

Program, w którym tworzę prace:

Moje prace:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

fRIQU3T.png

Webmaster będzie opiekował się stroną internetową i forum.

Będzie on musiał aktualizować informacje o serwerze, publikować newsy i aktualizacje.

Tak jak u grafika, nie będzie wymagana jego obecność na serwerze.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

U5g9vJ1.png

ᴥ Minimum 15 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Znajomość HTML/CSS, opcjonalnie PHP

ᴥ Znajomość silnika WordPress i PHPbb3

ᴥ Czas na zaopiekowanie się stroną internetową

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

yipd0Pk.png

Imię:

Wiek:

Nick:

Znajomość języków:

Doświadczenie:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

4z7XEn9.png

Youtuber ma za zadanie promowanie serwera poprzez nagrywanie z niego

Let's play'a i wrzucenie na swój kanał trailera z serwera.

ILOŚĆ MIEJSC: NIEOGRANICZONA

U5g9vJ1.png

ᴥ Minimum 15 lat.

ᴥ Minimum 1,500 widzów

ᴥ Nagranie let's play z serwera

ᴥ Upload na swój kanał trailera serwera

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

yipd0Pk.png

Imię:

Wiek:

Nick:

Subskrybcji:

Link do kanału:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

XgeRjU2.png

[email protected]

577onbB.png

Jeśli chcesz pomóc rozwojowi serwera, wsadź do swojego podpisu tą schludną sygnaturę.

W ten sposób pomożesz nam najbardziej jak się da. Z góry dziękujemy :)

 

 

Sygnatura #1:

nechxi7.png

Kod do skopiowania:

 

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/979298-zapowiedz-metro-2033-youtuberpvprpgno-modsnagrodyquestyautorskie-pluginy/"][img]http://i.imgur.com/nechxi7.png [/img][/url]
 


Sygnatura #2:

Sbf3Sty.png

Kod do skopiowania:

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/979298-zapowiedz-metro-2033-youtuberpvprpgno-modsnagrodyquestyautorskie-pluginy/"][img]http://i.imgur.com/nechxi7.png[/img][/url]
 

 

Userbar #1:

X8uHY8s.png

Kod do skopiowania:

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/979298-zapowiedz-metro-2033-youtuberpvprpgno-modsnagrodyquestyautorskie-pluginy/"][img]http://i.imgur.com/X8uHY8s.png[/img][/url]
 

 

 

 

1c1wOWb.png

ZXm0NCF.png

 


AKTUALIZACJA #1

  • DODANO PLECAKI
  • POPRAWIONO KILKANAŚCIE BŁĘDÓW
  • USPRAWNIONO SERWER

AKTUALIZACJA #2

  • DODANO GRANATY
  • DODANO NOWEGO UNIKALNEGO POTWORA
  • NOWY DROP Z POTWORÓW

AKTUALIZACJA #3

  • DODANO NOWE STACJE
  • DODANO NOWEGO BOSSA
  • DODANO NOWE KATEGORIE PRZEDMIOTOW
  • DODANO POZIOMY ZBROI I BRONI
  • MOŻNA PODRÓŻOWAĆ WAGONAMI

 

 

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :D Punkty będziemy zdobywać za zabijanie członków innych Nacji? Jeśli tak to mam nadzieję, że stworzycie jakąś blokadę by nie było farmienia.

Co ze światem zewnętrznym? Będzie on zamknięty?

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Świat zewnętrzny jest zamknięty, lecz niewykluczone że kiedyś, z kolejnymi aktualizacjami udostępnimy kawałek świata zewnętrznego dla graczy. Punkty zdobywacie za zabijanie członków innych nacji i coś jeszcze, stay tuned :) Farmienie nie będzie w tym przypadku opłacalne.

Opublikowano

Po co więc kilofy? Widzę na screenie są a skoro świat zamknięty to gdzie kopać? Jeśli wszystko da się kupić za punkty zdobywane na graczach to takie ustawianie walk ("spotkamy się tam, zabijesz mnie kilka razy i ponabijamy punkty") będzie chyba najlepszym sposobem na zdobycie jakiegoś startowego ekwipunku :)

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Po co więc kilofy? Widzę na screenie są a skoro świat zamknięty to gdzie kopać? Jeśli wszystko da się kupić za punkty zdobywane na graczach to takie ustawianie walk ("spotkamy się tam, zabijesz mnie kilka razy i ponabijamy punkty") będzie chyba najlepszym sposobem na zdobycie jakiegoś startowego ekwipunku :)

 

Hehe, widzę nic przed Wami się nie ukryje :) Będzie kilka sposobów zarabiania, w tym praca w kopalni.

 

8Ma8iSy.png

Co do farmienia - nieopłacalne. Mapa jest zbyt duża, a dystanse między spawnami frakcji zbyt duże, aby takim sposobem zarobić więcej punktów niż normalną walką :)

Opublikowano

Ogólnie jak się wybierze już tą "Nacje" i dostaje się dodatek to ten dodatek będzie na jakiej zasadzie mniej więcej? :)

I czy serwer będzie no-premium? :)

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Witam,

Serwer zapowiada się wspaniale, i mam nadzieję że wystartujecie szybko.

I mam pytanie, jak wygląda sprawa z item shopem?



Opublikowano

Będzie to w systemie Początkujący gracz awansuje na wyższe stanowiska? Np. jakby był Stalkerem, to musiałby wychodzić na zewnątrz, by znajdować rzeczy dla swego "bractwa" czy tam "państwa-miasta"

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Ogólnie jak się wybierze już tą "Nacje" i dostaje się dodatek to ten dodatek będzie na jakiej zasadzie mniej więcej? :)

I czy serwer będzie no-premium? :)

 

To pozostanie tajemnicą, żeby nikt nam tego pomysłu nie podkradł :)

Ale dociekliwi i tak szybko się domyślą :) Serwer oczywiście non-premium, w końcu jak się bawić to ze wszystkimi, huh? :)

 

 

Witam,

Serwer zapowiada się wspaniale, i mam nadzieję że wystartujecie szybko.

I mam pytanie, jak wygląda sprawa z item shopem?

 

Item Shop oczywiście będzie, musimy jakoś opłacać serwer. Jednak jego detali nie znamy, ponieważ tym zajmiemy się na samym końcu. Teraz najważniejsza jest dla nas mapa.

 

 

Będzie to w systemie Początkujący gracz awansuje na wyższe stanowiska? Np. jakby był Stalkerem, to musiałby wychodzić na zewnątrz, by znajdować rzeczy dla swego "bractwa" czy tam "państwa-miasta"

 

Raczej nie, będzie to raczej system walki, zdobywania punktów i kupowania coraz to lepszego wyposażenia, no i oczywiście dostanie się na szczyt tabeli. Co jakiś czas osoby z TOP10 będą wynagrodzone specjalną rangą na np. miesiąc. :)

 

 

Serwer startuje od razu po wyjściu 1.6 czy kilka dni później?

 

Musimy poczekać aż wszystkie pluginy które posiadamy zostaną zaktualizowane do tej wersji. Z powodu tego, że aktualizacja jest tak duża, możemy spodziewać się że okres oczekiwania na aktualizację pluginów pod 1.6 nie będzie krótki.

 

 

Kolejne zdjęcie ze stacji metra :)

6QbFuZx.png

Opublikowano

Interesujący pomysł, trzeb przyznać, że się przyłożyliście.

 

Ludziska jak w jakimś temacie pisze, że serwer startuje jak wyjdzie 1.6 to w 99% z nich chodzi o to, że gdy będą pluginy pod tą wersję :D

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

A mapę macie już gotowa czy w budowie jest dopiero? :)

 

Ciągle pracujemy nad budową mapy. Jest ona duża, więc to też trochę czasu zajmuje.

 

Interesujący pomysł, trzeb przyznać, że się przyłożyliście.

 

Ludziska jak w jakimś temacie pisze, że serwer startuje jak wyjdzie 1.6 to w 99% z nich chodzi o to, że gdy będą pluginy pod tą wersję :D

 

Dokładnie, nie chcemy wypuszczać serwera na 1.5, ponieważ tydzień by chodził, a później byłaby przerwa i wszyscy by się zniechęcili :)

Opublikowano

Łohohoho, wyczuwam nolifnienie do 3 w nocy kopiąc w kolaplni i nakurwianie się z innymi. Jeszcze serwer nie wystartował ale forsuje bo zapowiada się ciekawie!

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Łohohoho, wyczuwam nolifnienie do 3 w nocy kopiąc w kolaplni i nakurwianie się z innymi. Jeszcze serwer nie wystartował ale forsuje bo zapowiada się ciekawie!

 

Miło nam że serwer tak Ci się podoba.

 

Nowy screenshot:

Ha9otwa.png

Opublikowano

Boże w końcu coś. Czy naccje będą takie same jak w grze i w książce ?? czyli Czerwona Armia , Stalkerzy i Zakon ?? :3

Opublikowano

Boże w końcu coś. Czy naccje będą takie same jak w grze i w książce ?? czyli Czerwona Armia , Stalkerzy i Zakon ?? :3

 

Robimy co w naszej mocy, aby serwer miał ten "smaczek" prawdziwego metro, jednak serwer nie będzie idealnym jego odwzorowaniem. Co do nacji, zastanowimy się. Raczej będą tylko 3 - Stowarzyszenie WOGN, Armia Czerwona i Hanza.

Opublikowano

Odwzorujecie ich pozycję? Z tego co pamiętam Hanza była na obwodach Metra

 

Prawdopodobnie tylko Związku Linii Okrężnej (Hanzy) nie uda nam się odwzorować, z oczywistych przyczyn - ciężko będzie zrobić funkcjonalny tunel, który będzie okrągły.

Opublikowano

"Możesz wybierać pomiędzy spokojnym życiem handlarza, pełnym akcji życiem poszukiwacza przygód, czy rządnym krwi życiem żołnierza, który gotów jest oddać życie za swoją Nację."



Rycerzem faktycznie da się gdyż możemy walczyć z innymi, poszukiwaczem przygód ze względu na polowania też ale jak tu zostać handlarzem skoro surowców nie zdobędziemy a w sklepie mamy już gotowe produkty? Będzie możliwość posiadania jakiegoś własnego sklepu? czy jedynym naszym miejscem będzie wynajmowana komnata?

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

 

Rycerzem faktycznie da się gdyż możemy walczyć z innymi, poszukiwaczem przygód ze względu na polowania też ale jak tu zostać handlarzem skoro surowców nie zdobędziemy a w sklepie mamy już gotowe produkty? Będzie możliwość posiadania jakiegoś własnego sklepu? czy jedynym naszym miejscem będzie wynajmowana komnata?

 

Handlarz będzie pracował w kopalni i sprzedawał surowce. Planujemy także dodać opcję wykop/kup taniej -> sprzedaj drożej, tzn. gdy wykopię np. 64 sztuki złota, mogę sprzedać je tanio na miejscu, lub spróbować dotrzeć z nimi do Polis, gdzie ceny są wyższe i zarobić. Własnych sklepów także nie wykluczamy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...