Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][200 SLOTÓW][16GB RAM][NOWE DROPY][mcMMO][AUTORSKI SYSTEM GILDII][NOWE KOMENDY] ** GuildCraft ** Reaktywacja serwera dla Ciebie! :D


Antoine.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer fajny lecz co do właściciela Merajura jest problem. Nowo poznany człowiek przezemnie wczoraj wbił na konto venince a jego kolega podał mi jej hasło później ja wbiłem na 2 serwer gdzie ona grała i napisałem do niej iż znam jej hasło i na pisałem na czacie. Oczywiście pieofdeath widzial jak rabujemy i claimujemy jego gildie i gadał z Merajurem i venince na ts3. Potem ja chwile rozmawaiłem z Merajurem i okazało się że to podobno ja/ z mojego ip wbito na konto venincepl. Ip mam stałe więc prosze o zdjęcie dowodu na bana :) Daj zdjęcie jak wbijałem z mojego ip na konto venince. :)

graphic.png

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konto Veninve zostało okradzione, sam właśnie przyznałeś się do tego iż podano ci hasło do jej konta, więc z tego to wynika iż jesteś współwinny.

Płaczesz bo uczciwie nie potrafisz nas podbić ;) Z cheatami też ci nie wyszło, tylko lipa, bo end stracony ale i tak mam tam home więc gitara gra :* tyle trudu na marne ;)

Opublikowano

Dobrze fajnie podano mi do niej hasło ale na tamtym servie zostało ono juz zmienione i znajomy sie wylogowal :) Wiec ja tylko na yonjim powiedzialem to haslo .

W czym jest wspolwinny? Czy ja jej konto okradlem? Nie. Wiec prosze o ss z dowodami gdzie to z MOJEGO ip loguje sie na JEJ konto. :)

graphic.png

Opublikowano

@Grande : Już Ci daje dowody. Mój serwer - nie mam obowiązku robienia SS jak włamujesz się komuś na konto.

Widziałem na własne oczy - perm, elo.

Opublikowano

@Marcin : Niby w jaki sposób się psuje...?
Na dużej ilości serwerów Survival/Frakcje jest mcMMO i nie ma problemów. ;)

Opublikowano
933_extracraft.jpg


339_informacje.jpg


strzalka.gifTYP: SV+FRAKCJE!


strzalka.gifSloty: 20!!!


strzalka.gifIP: s8.fibercraft.pl:26010


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie


739_administracja.jpg


Wlasciciel Szchachcic Wlasciciel psiara admin KRM_PL admin Cinek


393_pluginy.jpg


Factions+Surivial jetpack herobrine handel npc questy itp


765_dodatkowe_informacje.png


Cennik:


Rowniez posiadamy questy u npc,handlarzy,jetpacka ORAZ HEROBRINA!





933_extracraft.jpg


339_informacje.jpg


strzalka.gifTYP: SV+FRAKCJE!


strzalka.gifSloty: 15


strzalka.gifIP: s8.fibercraft.pl:26010


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: tak czas budowy


739_administracja.jpg


Wlasciciel Szchachcic Wlasciciel psiara


393_pluginy.jpg


W trakcie dobierania

765_dodatkowe_informacje.png


Serwer w trakcje budowy

Opublikowano

Właśnie Ava, zapomniałem ci powiedzieć, czy możesz Portal do Endu rozdupcyć z naszej byłej bazy, odlcaimowali całą naszą byłą baze i sami ją sclaimowali ;x

Według mnie to nie fair i nie zasługują by stąpać po endzie, ale pewnie home i tak tam ustawili, lecz mimo all prosze abyś ten portal rozdupcył ;x

Opublikowano

@Marcin : Niby w jaki sposób się psuje...?

Na dużej ilości serwerów Survival/Frakcje jest mcMMO i nie ma problemów. ;)

Przez umiejętności axes, i urnamed

Jak na sie axes na wysokim poziomie to diamentowa zbroje na hita rozwala

A jak urnamed to na hita zabija

Opublikowano

@Pijany.. .Nie teraz.

 

Jeśli robicie profesjonalny serwer to przetłumaczcie chociaż wiadomości na czacie typu: Nick was slain by nick itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...