Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam pomocy przy zrobieniu serva hmachi wiecej info na pw ^^

NIE AUKTUALNE

Opublikowano

Witam



Poszukuję kilku osób do wspólnego tworzenia całkiem nowego projektu metina.



Potrzebuję:



- Grafika


- Profesjonalnego Questera


- PROFESJONALNEGO Klient Mastera


- Map Makera(tworzenie map od rozmiarów 8x8 do nawet 16x16. Za każdą mapkę płacimy osobno.)



Na razie do edycji mamy:



CPU: 1x 1.6Ghz


Ram: 2GB


Dysk: 1TB


Łącze: 100mb/s



Na start:



CPU: 4x 3,8Ghz


Ram: 64GB


Dysk: 4TB


Łącze: 1Gbps(300mbps wychodzące)


Filtry DDoS: do 1GB/s.



Ostatecznie(Faza Finalna):



CPU: 2x (4x2,53Ghz)


Ram: 256 GB DDR3 ECC


Dysk: 2x 3TB SAS


Lacze: 10gbps(400mbps wychodząca, w razie czego do dokupienia)


Filtry DDoS: 7Gb/s+.



Oferujemy:


- % z is(nie dotyczy map makera.)


- Miejsce w team


- zaangażowanie oraz kulturę



Oczekujemy:


- pełnego profesjonalizmu


- kultury


- zaangażowania


- odpowiedzialność i dostępności



Kontakt:



GG: 21300995



lub



GG: 43234547


Opublikowano

POSZUKUJĘ NA SERWER HAMACHI:

haber.png- HOSTERA

haber.png-TECHNIKA

OCZEKUJĘ OD HOSTERA:

haber.png-Dobrego sprzętu

haber.png-Dużo godzin online

haber.png-Umiejętności postawienia serwera

haber.png-Umiejętności edycji serwera

haber.png-Chęć współpracy

Oferuję dla Hostera:

haber.png-Range [GA] w grze oraz na forum

haber.png-Miłą wspołpracę

OCZEKUJĘ OD TCHNIKA:

haber.png-Umiejętność dodawania map ,zbroi,broni i biżu

haber.png-Ustawianie dropów z potworów

haber.png-Ustawianie respienia się metków oraz potworów


Oferuję dla Technika:

haber.png-Range [GA] w grze oraz na forum

haber.png-Miłą wspołpracę

KONTAKT:

haber.pngGG-46540284

Opublikowano

Szukam Grafika na zrobie Zapowiedzi serva wzamian za GM na servie moje gg 47230849

Opublikowano

cooltext1028295623.png

Witam,mam na imię Piotr.Mam wieku 17lat.Jestem bardzo docenianym grafikiem.

Moje doświadczenie na temat grafiki jest ogromne.Postanowiłem pomóc osobom tym,którym zależy na orginalnej grafice.

cooltext1028302428.png

Oferuję:

-Wykonanie obrazy rang na forum(emblematy)

-Orginalne banery,loga.

-Edytowanie m1.

-Pełnoletność

-Oraz wiele,wiele więcej!

cooltext1028307869.png

Oczekuję:

-Rangi na forum/w grze/na TS`IE

-Miłej atmosfery

Jeśli zaciekawiło moje podanie,piszcie na pw,lub na gg 31214648..

cooltext1_nrhsqrp.png

 

Opublikowano

Zostane Technikiem na serwerze dedykowanym. Umiem dodawać bronie, zbroje itd. oraz naprawiać bugi związane z bazą.

 

Moje gg: 47471859

Opublikowano

POSZUKUJĘ NA SERWER HAMACHI:


haber.png- Grafika




OCZEKUJĘ OD GRAFIKA


haber.png-Wykonanie tła logowania i wyboru postaci



haber.png-Wykonanie prezentacji serwera


haber.png-Chęć współpracy



Oferuję dla Grafika


haber.png-Range [GA] w grze oraz na forum


haber.png-Miłą wspołpracę








KONTAKT:


haber.pngGG-46540284


Opublikowano

Szukam osoby która postawi mi serwer no hamachi na moim pc (mam gotowe pliki clienta itp ) moje parametry
6GB ram 1600 MHz DDR3
i5 x4 3.2 Turbo 3.7
itp
mam ruter,modem, dwa internety
kontakt : gg : 47039438

 

napisz ,a się na pewno dogadamy

Opublikowano

WITAM !

Dziś szukam sponsora.

Oczekuję:

Dobrego Dedyka z Zabezpieczeniami,
Domenę, Hosting i WWW

OFERUJĘ:

Profesjonalnie wykonane Pliki i Clienta,
Własną Licencję IPB,
Autorskie Systemy typu : "System Bezpieczeństwa"

GM

% z IS

Ranga

KONTAKT:

gg: 34324962

Opublikowano

Witam



Poszukuję kilku osób do wspólnego tworzenia całkiem nowego projektu metina.



Potrzebuję:



- Grafika


- Profesjonalnego Questera


- PROFESJONALNEGO Klient Mastera


- Map Makera(tworzenie map od rozmiarów 8x8 do nawet 16x16. Za każdą mapkę płacimy osobno.)



Na razie do edycji mamy:



CPU: 1x 1.6Ghz


Ram: 2GB


Dysk: 1TB


Łącze: 100mb/s



Na start:



CPU: 4x 3,8Ghz


Ram: 64GB


Dysk: 4TB


Łącze: 1Gbps(300mbps wychodzące)


Filtry DDoS: do 1GB/s.



Ostatecznie(Faza Finalna):



CPU: 2x (4x2,53Ghz)


Ram: 256 GB DDR3 ECC


Dysk: 2x 3TB SAS


Lacze: 10gbps(400mbps wychodząca, w razie czego do dokupienia)


Filtry DDoS: 7Gb/s+.



Oferujemy:


- % z is(nie dotyczy map makera.)


- Stałą posadę w team


- zaangażowanie oraz kulturę



Oczekujemy:


- pełnego profesjonalizmu


- kultury


- zaangażowania


- odpowiedzialność i dostępności



Kontakt:



GG: 21300995


Opublikowano

Witam
Poszukuje osoby do Team bardziej chodzi o Technika który stworzy mi serwer. Chodzi mi o serwer Hard więcej informacji pod numerem GG : 47360626
Pozdrawiam.

Opublikowano

WITAM !

Dziś szukam sponsora.

Oczekuję:

Dobrego Dedyka z Zabezpieczeniami,

Domenę, Hosting i WWW

 

OFERUJĘ:

Profesjonalnie wykonane Pliki i Clienta,

Własną Licencję IPB,

Autorskie Systemy typu : "System Bezpieczeństwa"

GM

% z IS

Ranga

 

KONTAKT:

gg: 34324962

Opublikowano

Oferuje stworzenie:

1.Szaty graficznej pod stronę serwera/serwerowni

2.Bannerów/sygnatur/userbarów/avatarów itd. pod reklamę serwera
3.Prezentacji/zapowiedzi

4.Nowych ulepszaczy i inne rzeczy nie wymagających modeli 3d.
5.Obrazów pod logowanie/wybór postaci/wczytywanie gry.
6.Ikonek klienta/znaczków GMa itp.

Współpracowałem z:
1.Ravia
2.GladoR

3.Airo
4.EvoniS

5.Evenye
6.Nawie

Moje prace możecie znaleźć tutaj:

 

http://creat01.deviantart.com/
 

Kontakt:
GG: 25708105 (Najszybszy)
e-mail: [email protected]

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Zostanę GM lub moderatorem/administratorem forum/teamspeaka na startującym serwerze.

 

Witam, podejmę się pracy GM lub moderatora/administratora forum/teamspeaka.

Doświadczenie z metinem od strony gracza mam duże, posiadam wiele pomysłów które można wcielić w życie.

Obycie z komendami mam na poziomie średnim, ale przy pomocy małej ściągi dam sobie radę ;)

Serwery teamspeak 3 znam od podszewki (od stawiania serwera, poprzez permissiony, skończywszy na pospolitym rozdawaniu rang).

Z forum również nie mam większych problemów (pisanie postów ofc, konfiguracja pluginów, ewentualnie własne poprawki w kodzie)

 

 

Czego oczekuję?

 

W zasadzie to tylko dobrego, zgranego teamu.

Nie chcę żadnych % z IS bo robię to dla czystej przyjemności.

Ewentualnie (jeśli przypadnie mi moderator/administrator forum/teamspeaka) rangi GM na serwerze bez praw z samym znaczkiem GM ;)

 

 

Co oferuję?

 

Swoją pomoc w czym tylko mogę.

 

Czy to serwer Hamachi, na VPS-ie, na dedyku - ja chętnie pomogę ;)

 

Kontakt przez PW na forum.

Opublikowano

Witam, oferuje licencje ipb, maszyne www na postawienie forum, pelne wykonanie forum, zajecie sie forum jako administrator.

 

Oczekuje GM na serwerze

 

GG 2765288

Opublikowano

53095154571003032526.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam.


Nie będę się zbytnio rozpisywał, napisze z grubsza.


Szukam zajęcia nwm. mogę zostać modem, adminem, testerem, pomocnikiem i wgl.


Jestem Szymon, w marcu skończyłem 16lat.


-mikro


-orto


-jestem osobą z reguły poważną ale potrafię być zabawny


-znam się na rzeczy, nie raz miałem admina czy moderatora


-w MT2 gram od samego początku (wiem to dziwne, ale tak jakoś wyszło) uwaga! proszę nie pisać że jestem nałogowcem, bo wcale tak nie jest! z reguły grałem bo znajomi prosili o pomoc przy serwie itp. długie przerwy ( to moto, to dziewczyna )


-zadbam o wszystko



Oczekuje: zajęcia ^^


Oferuję: wszelkiego rodzaju pomoce, również pieniężne



chcecie wiedzieć więcej? PW


Opublikowano

Witam.


Poszukuję osób do stworzenia projektu bazującego na grze Metin2. Przedewszystkim szukam:


- Technika(Współpraca)


- Quest Maker'a


- Grafika (2D)


Od obu stron chciałbym, by miały jakieś pojęcie nt. tworzenia serwerów, wnosiły jakąś inicjatywę na serwer tzn. oferowały pomysły dot. mechaniki gry. Projekt który mam zamiar stworzyć już trochę powstaje i jest jego ogólny zarys, mimo to nadal jest we wczesnym stadium produkcji. Absolutnie nie przyjmuję żadnych gotowych rzeczy z MPC/EPVP(Wyjątek stanowią tylko modele potworów/NPC). Interesuje mnie tylko praca od zera, własna.


Wymagania:


- dojrzałość i uczciwość


- Komunikator głosowy (Ventrilo, TeamSpeak, Skype)


samodzielność


Oferuję:


Do uzgodnienia już podczas rozmowy.



Chcesz się zgłosić? Dowiedzieć się więcej? Numer GG:


7517177


Opublikowano

Poszukuję sponsora na serwer mt2

 

mamy gotowe pliki medium max 180lv + client

więcej gg : 35871092

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

dkmt2.png

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2

Może najpierw opisze co już jest na serwerze:

60-70 nowych broni w tym także nowych takich jak topory

120 nowych mobów

5 nowych map

4 królestwa

zielarstwo

30 nowych zbroji

mnóstwo ulepszaczy oraz biżuterii

nowy wygląd miast

mod na grafikę

system czasu

wielu nowych npc

wiele questów fabularnych

około 20 nowych wierzchowców

system zwierzaków

system pojedynków

autorskie efekty tj. np. lvl up zielarstwa

Oraz wiele wiele więcej !



zdjeciadarkness.png

 

sc1.png

 

 

sc2.png

 

 

Koniq.png

 


Jeżeli komuś nie działają spoilery:


https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc1.png


https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc2.png


https://dl.dropboxus...72539/Koniq.png



poszukujemy.png



grafikow.png


grf3ddarkness.png


mamapkerowdarkness.png



oferujemydarkness.png


 


Posadę GM'a na serwerze

Miejsce w Teamie

W późniejszym czasie % z Item Shopu


kontaktdarkness.png



GG: 46839077

lub PW

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...