Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciał bym stworzyć
projekt Metin2 serwer pod klimat Easy/Medium oczywiście nazwa itd ,
omówienie z resztą Teamu może kogo poszukuję:




Oczekuję poszukuję osób:



- Techników którzy ogarną pliki serwer.


- Grafika który zrobi grafikę do klienta prezentacji.


- ClientMastera.


- Dobrego Questera.



Oferuję:



Ja jako Pomysłodawca ,
Posiadam licencję IPB Forum oraz TeamSpeak 512 slotów , oraz był bym GM
na serwerze posiadam równieź strony.


Oferuję również VPS do prac nad serwerem.



Zainteresowani do stworzenia takiego projektu pisać PW.

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje Quester na Prywatny Serwer Metin2


xxx <Forum


Avintia.pl < strona serwera



Na serwerzę jest już wiele questów lecz nasz quester (Nexicoll) do końca wakacji będzie nieosiągalny.


Potrzebujemy prostych questów polowań


Dobrze by było jakby quester orientował się w python metina.




Oferujemy


GM


Range na forum


jeżeli zadowolisz to zysk z is%



KONTAKT : GG : 8201217


bez gif.

Opublikowano

Witam,

 

Potrzebny ktoś kto ogarnia sprawy klienta i serwera jeśli chodzi o edycję + questy. Współpraca przez dłuższy okres.

 

Reszta do dogadania priv lub gg 5422859

Opublikowano

4_logo.png


Poszukujemy ludzi na stanowiska:

  • pisanie questów
  • edycji klienta
  • edycji plików serwerowych

 

Wymagamy:

  • jakiegoś doświadczenia
  • poczucia humoru
  • mikrofonu w celu łatwej komunikacji

Oferujemy:

  • satysfakcję z pracy
  • nowe ciekawe wyzwania
  • udział w IS (konto podpartnera i własne treści SMS)

Swoje kandydatury proszę składać na PM lub na naszym forum. Po weryfikacji porozmawiamy wstępnie na TS.

Opublikowano

Zostanę Technikiem


Co potrafię? Czy jest sens się rozpisywać?


Napisz czego oczekujesz a dowiesz się czy to potrafię.



Na serwerze pełnię funkcję czystego Technika maszyny/plików serwera (nie wchodzi w to: Client/Strona/Patcher).



Czego oczekuję?


Prócz rangi 'Technik' na serwerze z pełnym wglądem do serwera oraz prawami administracyjnymi w grze, niczego.



Reszta proponowanych nagród, którymi nie pogardzę - zależy tylko od Ciebie.



Kontakt(gg): 40858760


Lub na PW



Nie posiadam programów typu 'skype,ts,ventrilo', wykonując pracę skupiam się na robieniu - nie na rozmawianiu.


18706.png
Opublikowano

53095154571003032526.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Rp7NMT2.png

Szukamy Zespołu oraz Przyjmujemy Zlecenia!

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tudzież teraz wymienionym moim poście,

jest on napisany tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

W żaden sposób nie są one komercyjne. Reasumując i wtajemniczając wszystkich użytkowników

szukamy zespołu do serwera metin2 , a bardziej całkowicie nowego i odmiennego projektu...

qxm69qi.png

Poszukujemy osób z szerokim poczuciem humoru, którzy będą również wykonywać swoje "obowiązki"

tak jak należy , nie w żaden inny sposób. Liczba miejsc jest równie ograniczona, ze względu gdy nie chcemy

stworzyć zespołu 15 / 20 osobowego, lecz maksymalnie 5-6 osobowy. Podkreślając i nawiązując do tego czego

akurat poszukujemy, tak więc jest to przygotowana drobna lista najbardziej przydatnych osób:

- Skryba ( Osoba pisząca fabułę do gry mająca szeroką gamę umiejętności polskojęzycznych z ciekawą fantazją ),

- Quester ( Co prawda mamy questerów , ale jeden któremu nic się nie stanie żadna krzywda może być ),

- Prawa ręka Grafika ( Osoba która będzie nieco pomagać Głównemu grafikowi przy elementach wykończeniowych szaty gry ),

- Map Maker , lub jego prawa ręka ( Jest map maker w zespole, ale co prawda kolejna prawa ręka się przyda ),

-
Game Master ( Osoba , która na prawdę zna się na tym co robi - nie
mówię tu o komendach ... Liczy się podejście, kultura i dobra zabawa) ,

ot9K9LF.png

Co do zespołu, to oferujemy szeroką gamę śmiechu , dobrej zabawy i wynagrodzeń.

Jeżeli chodzi o zlecenia to oferujemy:

- Profesjonalne oraz Stabilne Pliki serwerowe

- Profesjonalne wykańczanie serwera metni2

- Profesjonalne Grafiki na serwer / Stronę - Włącznie z Interface / Stronami WWW ze skryptami!

- Tworzenie Nowych map do gry ( Miasta / Expowiska / Wioski / Dungeony )

- Tworzenie Modeli 3D takich jak Obiekty / Rośliny / Drzewa /

- Tworzenie Modeli 3D takich jak / Bronie / Zbroje /

- Tworzenie Nowych okien logowania do gry metin2

- Tworzenie nowych Interface z nowymi układami i ciekawymi rozwiązaniami

- Tworzenie Stron Internetowych / Szablonów do Stron / Szablonów do For

- Tworzenie Nowych Miast do gry.

VUKftfn.png

gg-icon.pngGG : 44934972
Lub TS3 : Private-speak.pl ( Wystarczy wejść na pomoc techniczną z nickiem - Oferta lub Rekrutacja )

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Zasponsoruję serwer metin2



Oczekuję:


- gotowych plików


- gotowej strony


- dużego doświadczenia



Oferuję:


- serwer dedykowany




Jeśli jesteś zainteresowany pisz!



GG: 756765


Opublikowano

cooltext1050703521.png

cooltext1050700095.png

Mam na imię Piotr.Jestem w wieku 17lat.

Zostanę grafikiem na dedykowanym serwerze Metin2,w ostateczności na serwerze hamachii.

Jestem żetelną,miłą osobą oraz docenianym grafikiem.

Postanowiłem pomóc z grafiką tym osobom którym grafika jest obca.

Pracuję na programach:

-Blender

-Gimp

-3DMax

-Cinema

cooltext1050701791.png

-Wykonanie profesjonalnych banerów promujących serwer.

-Utworzenie prezentacji serwera.

-Wykonanie emblematów,tzn obrazów rang na forum.

-Zedytowanie M1.

-Tła logowania w grze.

-Oraz wiele wiele więcej!

 

cooltext1050702823.png

Oczekuję;

-Miłej atmosfery

-Rangi GameMastera oraz grafika na forum

-Rangi GameMastera oraz grafika w grze

-Pełnoletności teamu

-Poczucia humoru teamu

-Szybkiego startu serwera.

cooltext1050703149.png

gg-icon.pngGG:31214648

Skype udostępnię na Prywatnej Wiadomości na MPCForum..

cooltext1050727126.png

1375732994-U592769.png

Opublikowano

Poszukuję :
1. Client Mastera
Wymagam :
~ Umiejętności wgrywania zbroi, broni, systemów
~ Chęci na wgrywanie, poprawianie, edytowanie

2. Hostera
Wymagam :
~ Dość dobrej maszyny ( średnio 30-60 osób )
~ Możliwość włączenia serwera zgodnie z ustalonymi godzinami


Wszystkich chętnych zapraszam na PW ( Będzie to reaktywacja z dużymi plusami serwera After Party ( hamachi) )

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Witam.
Poszukuję osoby na stanowisko questera na popularnym serwerze
dedykowanym . W zamian oferuję stałą stawkę miesięczną oraz stanowisko
(odpowiednie uprawnienia w grze oraz na forum) całość do ustalenia przy rozmowie wstępnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt PW
.

 

Oferta nieaktualna

Opublikowano

Zaoferuje gotowa strone metin2 Grafika + Skrypty

- is

- ranking graczy/gildi/online

- odzyskiwania hasla/e-mail/kodu usuniecia itp

- status online - mozna wylacyc

- top 5 na stronie

- newsy przez baze

- skaner eq z panelu gm

- panel admina

- panel do banowania/odbanowania

- system downloadu itd

 

demo:

metin5s1.pl

 

kontakt GG: 45628640

Opublikowano

 

Witam Team Game Line otwiera nabór na Moderatorów oraz GM

Prosimy składać podania ilość miejsc ograniczona !

 

 


x

Ps nie reklamuje forum tylko i wyłącznie otwieram rekrutacje w tym dziale na gm serwera Asylion.pl forum serwera jest postawione na ogólno tematycznym forum

Opublikowano

Witam , chciał bym stworzyć

projekt Metin2 serwer pod klimat Easy/Medium oczywiście nazwa itd ,

omówienie z resztą Teamu może kogo poszukuję:







Oczekuję poszukuję osób:





- Techników którzy ogarną pliki serwer.



- Grafika który zrobi grafikę do klienta prezentacji.



- ClientMastera.



- Dobrego Questera.





Oferuję:





Ja jako Pomysłodawca ,

Posiadam licencję IPB Forum oraz TeamSpeak 512 slotów , oraz był bym GM

na serwerze posiadam równieź strony.



Oferuję również VPS do prac nad serwerem.





Zainteresowani do stworzenia takiego projektu pisać PW.

Opublikowano

cooltext1050703521.png

cooltext1050700095.png

Mam na imię Piotr.Jestem w wieku 17lat.

Zostanę grafikiem na dedykowanym serwerze Metin2,w ostateczności na serwerze hamachii.

Jestem żetelną,miłą osobą oraz docenianym grafikiem.

Postanowiłem pomóc z grafiką tym osobom którym grafika jest obca.

Pracuję na programach:

-Blender

-Gimp

-3DMax

-Cinema

cooltext1050701791.png

-Wykonanie profesjonalnych banerów promujących serwer.

-Utworzenie prezentacji serwera.

-Wykonanie emblematów,tzn obrazów rang na forum.

-Zedytowanie M1.

-Tła logowania w grze.

-Oraz wiele wiele więcej!

 

cooltext1050702823.png

Oczekuję;

-Miłej atmosfery

-Rangi GameMastera oraz grafika na forum

-Rangi GameMastera oraz grafika w grze

-Pełnoletności teamu

-Poczucia humoru teamu

-Szybkiego startu serwera.

cooltext1050703149.png

gg-icon.pngGG:31214648

Skype udostępnię na Prywatnej Wiadomości na MPCForum..

 

 

cooltext1050727126.png

 

1375732994-U592769.png

Opublikowano

Pomogę przy stronie WWW, po prostu zostanę WebMasterem lub poprostu pomogę zabezpieczyć stronę WWW.
Posiadam własną stronkę WWW a layout wedle upodobań.
GG: 43699580

YtWnUHH.png

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.



Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.


Opublikowano

1png_nraexsq.png



Nazywam sie Twirst, mam 21 lat, szukam serwera na którym mogłbym zostać videomasterem czyli? pomagałbym w wszystkich rzeczach


związanych z grafiką/filmami, jeśli chodzi o rozgarnięcie jestem spokojnym,uczciwym człowiekiem. Mówiąc o wynagrodzeniu za to co robię to wystarczy dobrze ze mną pogadać/dać jakaś propozycję i bedzię okej!


Jestem dobry w tym co robię sprawdzić zawsze mnie można na teamspeak!



2png_nraexax.png


- Obsługa Sony Vegas 11 / Cinema 4D


- Rendering 100%



3png_nraexae.png


- Tworzenia Trailerów, Official Gameplay


- Pomoc w grafice


- Filmy informacyjne


- Reklama na ok. 1k widzów



5png_nraexaq.png


- Teamspeak [Obojętny]


- Gadu-Gadu [nr: 47584330]



Przykładowe początkowe video:




AKTUALNE


1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...