Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam technika który zna się na rzeczy, planuję ruszyć z projektem
i otworzyć serwer medium, jeśli jest ktoś zainteresowany niech się odezwie,
na gg udzielę wiecej info, mam maszynę, hosting itd..


Kontakt gg: 47472627

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Wszystkich!

Mam na imię Paweł. Mam 18 lat. Jestem uczniem drugiej klasy liceum. Swoją przygodę z Metin2 rozpocząłem dawno temu.

Aktualnie gram na nowych różnych prywatnych serverach. Dużo czasu poświęcam tej grze.

Szukam:

-Przede wszystkim zajęcia związanego z grą Metin2
-Z wielką chęcią zostanę Moderatorem Forum lub GM servera


Oferuję:

- Pomoc w prowadzeniu servera/forum.
- Dobry kontakt z ludźmi.

- Czas poświęcony na server.

Kontakt:

- Prywatna wiadomość.

- GG: 129737

Opublikowano

Zostanę Technikiem


Co potrafię? Czy jest sens się rozpisywać?


Napisz czego oczekujesz a dowiesz się czy to potrafię.



Na serwerze pełnię funkcję czystego Technika maszyny/plików serwera (nie wchodzi w to: Client/Strona/Patcher).



Czego oczekuję?


Prócz rangi 'Technik' na serwerze z pełnym wglądem do serwera oraz prawami administracyjnymi w grze, niczego.



Reszta proponowanych nagród, którymi nie pogardzę - zależy tylko od Ciebie.



Kontakt(gg): 40858760


18706.png
Opublikowano

zostane.png


Do rzeczy,co trzeba to wykonam,ogarne :


*Pliki


*Clienta


*Grafike


*Autopatcher


*i mniejsze sprawy



Poszukuję rzetelnego sponsora,powie co wykonać, co opłaci serwer, na dokończenie plików(posiadam zaczęte pod 250) i pózniej będzie można przystąpić do dalszej współpracy na następnymi serwerami.



kontaktvn.png


86609055853348996726.png

Opublikowano

Witam. Posiadam dedyka serwer jest gotowy jutro beta testy lecz potrzeba nam do teamu osoby która zna się na "Client Master" czyli tworzenie/edycja klienta tzw. Lunchera do gry Metin2. Dodam, że nasza ekipa składa się z osób 19+ .Osoby które są chętne zapraszam do kontaktu GG: 10987126 lub na serwerze głosowym w tym wypadku ts3mroczna.pl . Pisząc na gg proszę się przedstawić i napisać, że jest się w sprawie metin2. Pozdrawiam .

Opublikowano

Zostanę Grafikiem na serwerze mt2

 

oferuje :

- stworzenie loga serwera

- stworzenie Grafiki pod prezentację

- tła pod logowanie itp.

ogólnie stworzę Grafikę jaka będzie potrzebna, kolorystyka do wyboru

 

wymagam :

- serwer dedykowany

- rangę GM w grze, na forum i na ts3

- szybki start

 

kontakt gg 35871092

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Rp7NMT2.png

Szukamy Zespołu oraz Przyjmujemy Zlecenia!

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tudzież teraz wymienionym moim poście,

jest on napisany tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

W żaden sposób nie są one komercyjne. Reasumując i wtajemniczając wszystkich użytkowników

szukamy zespołu do serwera metin2 , a bardziej całkowicie nowego i odmiennego projektu...

qxm69qi.png

Poszukujemy osób z szerokim poczuciem humoru, którzy będą również wykonywać swoje "obowiązki"

tak jak należy , nie w żaden inny sposób. Liczba miejsc jest równie ograniczona, ze względu gdy nie chcemy

stworzyć zespołu 15 / 20 osobowego, lecz maksymalnie 5-6 osobowy. Podkreślając i nawiązując do tego czego

akurat poszukujemy, tak więc jest to przygotowana drobna lista najbardziej przydatnych osób:

- Skryba ( Osoba pisząca fabułę do gry mająca szeroką gamę umiejętności polskojęzycznych z ciekawą fantazją ),

- Quester ( Co prawda mamy questerów , ale jeden któremu nic się nie stanie żadna krzywda może być ),

- Prawa ręka Grafika ( Osoba która będzie nieco pomagać Głównemu grafikowi przy elementach wykończeniowych szaty gry ),

- Map Maker , lub jego prawa ręka ( Jest map maker w zespole, ale co prawda kolejna prawa ręka się przyda ),

- Game Master ( Osoba , która na prawdę zna się na tym co robi - nie mówię tu o komendach ... Liczy się podejście, kultura i dobra zabawa) ,

ot9K9LF.png

Co do zespołu, to oferujemy szeroką gamę śmiechu , dobrej zabawy i wynagrodzeń.

Jeżeli chodzi o zlecenia to oferujemy:

- Profesjonalne oraz Stabilne Pliki serwerowe

- Profesjonalne wykańczanie serwera metni2

- Profesjonalne Grafiki na serwer / Stronę - Włącznie z Interface / Stronami WWW ze skryptami!

- Tworzenie Nowych map do gry ( Miasta / Expowiska / Wioski / Dungeony )

- Tworzenie Modeli 3D takich jak Obiekty / Rośliny / Drzewa /

- Tworzenie Modeli 3D takich jak / Bronie / Zbroje /

- Tworzenie Nowych okien logowania do gry metin2

- Tworzenie nowych Interface z nowymi układami i ciekawymi rozwiązaniami

- Tworzenie Stron Internetowych / Szablonów do Stron / Szablonów do For

- Tworzenie Nowych Miast do gry.

VUKftfn.png

gg-icon.pngGG : 44934972
Lub TS3 : Private-speak.pl ( Wystarczy wejść na pomoc techniczną z nickiem - Oferta lub Rekrutacja )

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

26275046306066743617.png


Project [Medium/Hard]




Poszukujemy !


- Sponsora


- Video Mastera


- Web Mastera


-------




SPONSOR


- Dedykowany server 24 GB


- Oplacienie osoby od zabezpieczen


- Wiek +17



Wynagrodzenie


- 50% z IS


- Ranga [sP] w Grze


- Ranga Sponsor na forum


- Mila atmosfera


-------------



Video Master


- Trailer Servera ( Profesionalnie wykonany )



Wynagrodzenie


- Do uzgodnienia .


--------------



Web Master


- Zakodowanie str


- Skrypty



Wynagrodzenie


- % z is


- SM



Coś o nas.


Jesteśmy dobrze zgraną ekipa


Dobrze przykladamy sie do naszej pracy


Po wielu projektach wkoncu doszlismy do czegos pieknego.


Mamy zamiar zrobić 2 Servery


- Nesteria S1 [Medium/Hard]


- Nesteria S2 [Easy]


Mamy już prawie skonczone pliki !


Przewidywany start 8 czerwca .


---------------------


Kontakt Gadu-Gadu


36699846


Opublikowano

Witam Wszystkich!


Podejmę się pracy Moderatora lub Game Operatora



Posiadam doświadczenie w Moderacji forum ip board, pracowałem na forum największego prywatnego serwera w Polsce!


Posiadam również troche doświadczenia jako GM


Cały czas posiadam dostęp do serwera testowego tego serwera!



Jestem osobą kompetentną i zaufaną.


Posiadam sporo czasu i chętnie pomogę w ciekawym projekcie.



Jako że w temacie Game Mastera mam mniejsze doświadczenie oświadczam od razu że szybko się uczę i na pewno na tej posadzie sobie poradzę.



Mam wiele pomysłów i szeroką wiedzę na temat serwerów mt2.


Widziałem już wiele i dzięki mnie wprowadzono b. dużo udanych projektów.



Więc jeśli twój serwer dopiero startuje lub masz już serwer który jest rozpoznawany w środowisku graczy


To moja pomoc i praca na pewno pomogą Ci w rozwijaniu i ''ogarnianiu'' serwera.



Co oferuję?


Rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków.


Ulepszanie serwera/forum.


Humor i dobry kontakt z graczem/użytkownikiem.


Pomoc i wsparcie.


Wiedzę i znajomość forum ip board.


Wiedzę i znajomość serwerów mt2.


Kulturę osobistą.




Czego oczekuję?


Rangi na forum, Konta w grze, Rangi na TeamSpeak*


*Oczywiście jeśli takowy serwer Ts jest przez Was posiadany.


Oczywiście nie oczekuję żadnego zysku z IS robię to dla własnej przyjemności i satysfakcji pracy w fajnym projekcie :)


Nie jestem jakimś dzieciakiem napalonym na komendy itp!




Kontakt:


gg: 43396321


email: [email protected]


PW mpcforum.



Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy.


Opublikowano

Zostanę Technikiem, technikiem ts3, technikiem forum.

 

 

 

Nie będę się rozpisywał tylko kontakt na GG/PW/Skype

 

GG: 46593551

Skype: raczek1363

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.



Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.


Opublikowano

 

 

dkmt2.png

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2

Może najpierw opisze co już jest na serwerze:

60-70 nowych broni w tym także nowych takich jak topory

120 nowych mobów

5 nowych map

4 królestwa

zielarstwo

30 nowych zbroji

mnóstwo ulepszaczy oraz biżuterii

nowy wygląd miast

mod na grafikę

system czasu

wielu nowych npc

wiele questów fabularnych

około 20 nowych wierzchowców

system zwierzaków

system pojedynków

autorskie efekty tj. np. lvl up zielarstwa

modele 3d których nie znajdziecie nigdzie indziej

Oraz wiele wiele więcej !

 

zdjeciadarkness.png

 

sc1.png

 

 

sc2.png

 

 

Koniq.png

 

Jeżeli komuś nie działają spoilery:

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc1.png

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc2.png

https://dl.dropboxus...72539/Koniq.png

poszukujemy.png

grafikow.png

grf3ddarkness.png

mamapkerowdarkness.png

oferujemydarkness.png

 

Posadę GM'a na serwerze

Miejsce w Teamie

W późniejszym czasie % z Item Shopu

kontaktdarkness.png

GG: 46839077

lub PW

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Witam , chciał bym stworzyć projekt Metin2 serwer pod klimat Easy/Medium oczywiście nazwa itd , omówienie z resztą Teamu może kogo poszukuję:




Oczekuję poszukuję osób:



- Techników którzy ogarną pliki serwer.


- Grafika który zrobi grafikę do klienta prezentacji.


- ClientMastera.


- Dobrego Questera.



Oferuję:



Ja jako Pomysłodawca , Posiadam licencję IPB Forum oraz TeamSpeak 512 slotów , oraz był bym GM na serwerze posiadam równieź strony.


Oferuję również VPS do prac nad serwerem.



Zainteresowani do stworzenia takiego projektu pisać PW.

Opublikowano

Hey Witajcie


Mamy Juz serwer


Ale szukamy



Programiste


Grafika


Techinka


Qustera


ITP


ALL PISAC


GG:25642755

1377531174-U173186.png
Opublikowano




Imię: Dawid


Wiek: 17 lat.




2zz01as.png





Obróbka graficzna (Poziom określam jako średni)


Obróbka video (Pracuje w Sony Vegas Pro 11 PEŁNA wersja)


Nawiązywanie nowych znajomości


Organizowanie przeróżnych konkursów/eventów/zabaw



Znajomość komend, tych które naprawdę są przydatne w tym fachu. (Resztę posiadam w notatniku zapisane)



Dość dużą wiedzę na temat budowy, funkcjonowania serwerów prywatnych Metin2.

4l12le.png




Średnio

dziennie można na mnie liczyć od 4 do 10 Godzin... W zależności czy

jest to weekend czy dzień tygodnia. Oczywiście mogą zdarzyć się

przypadki, że w któryś dzień będę krócej niż 4h, z prywatnych powodów...

No ale nie ma co "gdybać:...


14mffjp.png




Moje

doświadczenie jako GM itp jest dobre. Na dedyku byłem 2x GM, serwery

mogę podać na PW, jeżeli będzie taka potrzeba (Nie będę reklamował

innych serwerów). [Najczęściej można mnie spotkać pod nickiem SPOKOJNY .

Większość graczy myślę, że była zadowolona z mojej posady, ze względów,

że dużo pomagam... Nie "olewam" PW od graczy... Na każde sensowne

pytanie na 100% odpowiem... Nie ma u mnie wymówek typu "Bo mam duży

spam"... Po prostu mam do innych taki sam szacunek jak i do siebie.


20qe6x0.png




Hmm...

Gdy raz zasmakowałem posady GM, to bardzo mi się spodobało, lubię mieć

obowiązki, teraz po przerwie ok.2miesiące chciałbym znowu zasmakować tej

przyjemności. Prawdę mówiąc jest to dla mnie przyjemność jak mogę komuś

pomóc... Motywuje mnie jeszcze myśl, że mogę dużo wprowadzić do Teamu

jak i wynieś z niego... Człowiek zawsze się uczy czegoś nowego.


34p1axh.png




A
więc mam na imię Dawid, lat 17, znajomi mówią mi Kosa... Pewnie

zastanawia was dlaczego ? A więc prawdę mówiąc to dokładnie sam nie

wiem... Po prostu kiedyś, koleżanka tak na mnie wymyśliła w szkole

podstawowej 1-3 no i tak już zostało do dzisiaj. Nie wiem, dlaczego, ale

mikrofon nie działa mi na Team Speaku 3, lecz działa tylko na skype.

Mieszkam w mieście, o nazwię Bartoszyce, interesuję się Motoryzacja,

Tuningiem skuterów, quadów, samochodów, Koszykówką, ostatnio także piłką

nożną (tylko gdy gra nasza reprezentacja), Kobietami , tworzeniem

Grafiki, obróbką video oraz edycja/tworzeniem serwerów metina. Jestem

otwarty na nowe znajomości, posiadam bogatą kulturę osobistą, cierpliwy,

systematyczny, i przede wszystkim miły... Ciężko jest mnie wyprowadzić z

równowagi. Lubię dużo się pośmiać, pożartować sobie itp


Często pomagam, graczom w grze, gdy piszą... Trzymam się przysłowia "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".


Jak każdy człowiek, mam również swoje wady, lecz nie potrafię sam

wskazać jakie to... Jedni uznają moje rozgadanie jako wadę drudzy jako

zaletę itp... Ciężko jest tu mówić o swoich wadach i zaletach. Na pewno,

będzie nie jedna okazja, abyście mnie lepiej poznali. Zawsze, gdy gram

jestem również na komunikatorze. Więc nie powinniście mieć dużego

problemu z kontaktem ze mną.


Można się po mnie spodziewać, pełnego wypełniania obowiązków. Myślę, że

na początek to starczy co już o sobie wypisałem. Jak już wyżej pisałem,

na pewno się na mnie poznacie


Pozdrawiam.

Opublikowano

Poszukuje Quester na Prywatny Serwer Metin2

Denori-game.pl <Forum

Avintia.pl < strona serwera

 

Na serwerzę jest już wiele questów lecz nasz quester (Nexicoll) do końca wakacji będzie nieosiągalny.

Potrzebujemy prostych questów polowań

Dobrze by było jakby quester orientował się w python metina.

 

 

Oferujemy

GM

Range na forum

jeżeli zadowolisz to zysk z is%

Opublikowano

SystemowyMT2



Witam do Stworzenia Zajebistego serwera SystemowyMT2 zostały już małe % i teraz potrzebujemy waszej pomocy !


Poszukujemy kogoś kto umie zrobić wymienione żeczy poniżej


-Zmienić lvl itemkow i rózne wbudowane bony


-Zrobić zeby kasa nie dropila na ziemie tylko do eq


-Zrobić IS na strone


-Zrobić przypomnienie hasła na stronie


-Zrobić zkładke bonus w metinie


-pisac/usuwać questy itp


-dodać mapy


-I inne rzeczu


Ofertuje:


HA na dedyku Konczymy pliki za miesiac potem za 2 miesie VPS testy potem za 3 miesie dedyk, 40% z is i dobry mily team + dostęp do wszystkiego !


Dodam jeszcze że te prace zaczynamy dopiero za miesiac bo pliki ukączone już 70% ale nie mam teraz jak kończyć i pliki bedą konczone na Hamachi


KONTAKT:


GG: 46796204


Skype: normuss11




NIEAKTUALNE


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...