Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę GM`em na serwerze metin2


 


O mnie:


Witaj Mam na imię Maciej i mam 16 lat, uczę się na kierunku technik
informatyk w szkole informatycznej w Chorzowie. Moimi zainteresowaniami
są Komputery, administracja serwerami gier oraz piłka nożna i oczywiście
dziewczyny :D.
Pragnę zostać GM`em ponieważ jestem ogarniętą osobą która sumiennie
wykonuje powierzone mi obowiązki. Byłem już kilkanaście razy GM`em na
różnych serwerach metin2 lecz rozpadły się, opinia o mnie była dobra.


 


Co oferuje ?


-Ogarnięcie


-Codziennie eventy OX


-Eventy zuo co weekend


-Pomoc graczom - nie odbije mi władza do głowy jak innym GM`om na innych serwerach


 


Czego oczekuje ?


-Ogarniętego teamu


-Serwer VPS lub DEDYK, wiadomości o serwerach Hamachi automatycznie odrzucam


-Rangi GM na serwerze co jest raczej oczywiste :D


-Rangi na forum Game master


-Rangi na serwerze TS3 oraz własny pokój (lecz niekoniecznie)


-Serwer ma conajmniej tydzień


 


Kontakt:


- GG 6928736


- PW na forum


 


 


AKTUALNE

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Chce

Zostać Gm/Technikem znam sie na tym umiem zrobic forum servera i w

sprawach technicznych servera . Eventy też umiem robić . a tu coś o mnie

wink.png

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Eryk i
mam 17lat ,pochodzę z Warszawy.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie
.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed
monitorem.Interesuje się sportem ,obecnie 3-letni staż w sztuce walki
"Krav-Maga".


O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie
na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i
pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze
służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie
faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się
życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim
miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do
celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić
dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze
tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o
którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w
tym zadaniu.Interesuje się też grafiką .

Co bym robił jako Technik/GM :

  • Bym Pilnował porządku na serverze
  • Banował Hakerów
  • Pomagał Innym
  • Potrafił Bym Wyjasnić każdą Sytuacje
  • Bym mogł robić Eventy
  • Pomagał Bym Administracij W sprawach technicznych Navi Itp .

Oczekuje :

  • Rangi w Grze GM Lub Tech
  • Informowanie Mnie o Nowościach jak coś jest dodane .
  • Odblokowanie Wszystkich Komend
  • Szacunek do moiej osoby

Kontakt:

-E-mail: [email protected]

-GG:
45368558

Prosze PW na forum :) jak ktoś zainteresowany

Dziękuje wszystkim ,liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

ws8v08oh84mv.png

Opublikowano

Siemka. Szukam sposnora na vps za range Gm w grze później albo sposnora na vps a potem na dedyka za range Sponsora. Pliki mamy skończone na około 40% . Zaintersowanych prosze pisac na GG: 43890392 . Pozdrawiam :D

Opublikowano

Oferuje swoje usługi na serwerze jako grafik/webmaster.

 

Przykładowe pracę dla serwera:

 

 

taredia_by_melanholypl-d65sg6m.jpg

tyberis_by_melanholypl-d65sg26.jpg

 

 

Strony pisze obiektowo oparte o smarty.

GG: 37134483

Opublikowano

Witam , chciał bym stworzyć

projekt Metin2 serwer pod klimat Easy/Medium oczywiście nazwa itd ,

omówienie z resztą Teamu może kogo poszukuję:







Oczekuję poszukuję osób:





- Techników którzy ogarną pliki serwer.



- Grafika który zrobi grafikę do klienta prezentacji.



- ClientMastera.



- Dobrego Questera.





Oferuję:





Ja jako Pomysłodawca ,

Posiadam licencję IPB Forum oraz TeamSpeak 512 slotów , oraz był bym GM

na serwerze posiadam równieź strony.



Oferuję również VPS do prac nad serwerem.





Zainteresowani do stworzenia takiego projektu pisać PW.

Opublikowano

cooltext1050703521.png

cooltext1050700095.png

Mam na imię Piotr.Jestem w wieku 17lat.

Zostanę grafikiem na dedykowanym serwerze Metin2,w ostateczności na serwerze hamachii.

Jestem żetelną,miłą osobą oraz docenianym grafikiem.

Postanowiłem pomóc z grafiką tym osobom którym grafika jest obca.

Pracuję na programach:

-Blender

-Gimp

-3DMax

-Cinema

cooltext1050701791.png

-Wykonanie profesjonalnych banerów promujących serwer.

-Utworzenie prezentacji serwera.

-Wykonanie emblematów,tzn obrazów rang na forum.

-Zedytowanie M1.

-Tła logowania w grze.

-Oraz wiele wiele więcej!

 

cooltext1050702823.png

Oczekuję;

-Miłej atmosfery

-Rangi GameMastera oraz grafika na forum

-Rangi GameMastera oraz grafika w grze

-Pełnoletności teamu

-Poczucia humoru teamu

-Szybkiego startu serwera.

cooltext1050703149.png

14wau7l_th.pngGG:31214648

Skype udostępnię na Prywatnej Wiadomości na MPCForum..

cooltext1050727126.png

1375732994-U592769.png

Opublikowano

Zostanę GM lub moderatorem/administratorem forum/teamspeaka na startującym serwerze.

 

Witam, podejmę się pracy GM lub moderatora/administratora forum/teamspeaka.

Doświadczenie z metinem od strony gracza mam duże, posiadam wiele pomysłów które można wcielić w życie.

Obycie z komendami mam na poziomie średnim, ale przy pomocy małej ściągi dam sobie radę ;)

Serwery teamspeak 3 znam od podszewki (od stawiania serwera, poprzez permissiony, skończywszy na pospolitym rozdawaniu rang).

Z forum również nie mam większych problemów (pisanie postów ofc, konfiguracja pluginów, ewentualnie własne poprawki w kodzie)

 

 

Czego oczekuję?

 

W zasadzie to tylko dobrego, zgranego teamu.

Nie chcę żadnych % z IS bo robię to dla czystej przyjemności.

Ewentualnie (jeśli przypadnie mi moderator/administrator forum/teamspeaka) rangi GM na serwerze bez praw z samym znaczkiem GM ;)

 

 

Co oferuję?

 

Swoją pomoc w czym tylko mogę.

 

Czy to serwer Hamachi, na VPS-ie, na dedyku - ja chętnie pomogę ;)

 

Kontakt przez PW na forum.

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuje ludzi do Team" u nowego serwera SakuMT2.

Uważam, że mam ciekawy pomysł na serwer na którym zagra dużo ludzi :)

 

Poszukuję :

ClientMastera (Który wykona oryginalnego wyraźnego clienta)

Technika (Osoba, która pomoże mi przy dopracowaniu serwera)

 

Miło widziany byłby także SPONSOR .
Początkowo potrzebowali byśmy VPS (koszt około 50zł) W późniejszym
etapie pomyśleli byśmy o Dedyku, ale to dopiero, gdy będę pewny, że
serwer jest gotowy w 100%

 

Wymagania:

- Wiek 15+ (Nie poszukuje dzieci, wiem, że to mało, ale zdarzają się wyjątki . Przykładem jestem JA

- Poczucie humoru

- Zapał do pracy, szukam tzw. "zapaleńców"

 

Wynagrodzenie :

- Ranga w grze + gdy serwer wystartuje premie . (Zależy to od zarobków serwera)

 

Kontakt

GG - 25648807 (Pisać nawet gdy mnie nie ma)

83623117812142826139.png

Opublikowano

Witam Wszystkich!


Podejmę się pracy Moderatora lub Game Operatora



Posiadam doświadczenie w Moderacji forum ip board, pracowałem na forum największego prywatnego serwera w Polsce!


Posiadam również troche doświadczenia jako GM


Cały czas posiadam dostęp do serwera testowego tego serwera!



Jestem osobą kompetentną i zaufaną.


Posiadam sporo czasu i chętnie pomogę w ciekawym projekcie.



Jako że w temacie Game Mastera mam mniejsze doświadczenie oświadczam od razu że szybko się uczę i na pewno na tej posadzie sobie poradzę.



Mam wiele pomysłów i szeroką wiedzę na temat serwerów mt2.


Widziałem już wiele i dzięki mnie wprowadzono b. dużo udanych projektów.



Więc jeśli twój serwer dopiero startuje lub masz już serwer który jest rozpoznawany w środowisku graczy


To moja pomoc i praca na pewno pomogą Ci w rozwijaniu i ''ogarnianiu'' serwera.



Co oferuję?


Rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków.


Ulepszanie serwera/forum.


Humor i dobry kontakt z graczem/użytkownikiem.


Pomoc i wsparcie.


Wiedzę i znajomość forum ip board.


Wiedzę i znajomość serwerów mt2.


Kulturę osobistą.




Czego oczekuję?


Rangi na forum, Konta w grze, Rangi na TeamSpeak*


*Oczywiście jeśli takowy serwer Ts jest przez Was posiadany.


Oczywiście nie oczekuję żadnego zysku z IS robię to dla własnej przyjemności i satysfakcji pracy w fajnym projekcie :)


Nie jestem jakimś dzieciakiem napalonym na komendy itp!




Kontakt:


gg: 43396321


email: [email protected]


PW mpcforum.



Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy.

Opublikowano

Nazywam się Przemek zajmuję się grafiką

Zajmuję się tworzeniem : Szablonów www , Prezentacji serwerów , Grafiki 2d , ) i tym podobne .

Oferuję stabilne szablony pod serwer metin2 i nie tylko tworzone od podstaw za atrakcyjną cenę .

Kontakt ze mną Gadu Gadu : 37897534

Oto przykłady :

 

Praca pod sklep internetowy :

 

 

935284_158849947630601_1558578799_n.jpg

 

 

Praca pod serwer Metin2

 

 

306081_142288265953436_1554030623_n.jpg

555142_127433227438940_1189419161_n.jpg

 

 

Przykładowe Pracę Bannerów

931412_158852454297017_17864924_n.jpg

 

 

935289_158852267630369_1065925035_n.jpg

 

 

427153_158853130963616_561266949_n.jpg

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuje ludzi do Team" u nowego serwera SakuMT2.

Uważam, że mam ciekawy pomysł na serwer na którym zagra dużo ludzi :)

 

Poszukuję :

ClientMastera (Który wykona oryginalnego wyraźnego clienta)

Technika (Osoba, która pomoże mi przy dopracowaniu serwera)

 

Miło widziany byłby także SPONSOR .
Początkowo potrzebowali byśmy VPS (koszt około 50zł) W późniejszym
etapie pomyśleli byśmy o Dedyku, ale to dopiero, gdy będę pewny, że
serwer jest gotowy w 100%

 

Wymagania:

- Wiek 15+ (Nie poszukuje dzieci, wiem, że to mało, ale zdarzają się wyjątki . Przykładem jestem JA

- Poczucie humoru

- Zapał do pracy, szukam tzw. "zapaleńców"

 

Wynagrodzenie :

- Ranga w grze + gdy serwer wystartuje premie . (Zależy to od zarobków serwera)

 

Kontakt

GG - 25648807 (Pisać nawet gdy mnie nie ma)

83623117812142826139.png

Opublikowano

 

 

dkmt2.png

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2

Może najpierw opisze co już jest na serwerze:

60-70 nowych broni w tym także nowych takich jak topory

120 nowych mobów

5 nowych map

4 królestwa

zielarstwo

30 nowych zbroji

mnóstwo ulepszaczy oraz biżuterii

nowy wygląd miast

mod na grafikę

system czasu

wielu nowych npc

wiele questów fabularnych

około 20 nowych wierzchowców

system zwierzaków

system pojedynków

autorskie efekty tj. np. lvl up zielarstwa

modele 3d których nie znajdziecie nigdzie indziej

Oraz wiele wiele więcej !

 

zdjeciadarkness.png

 

sc1.png

 

 

sc2.png

 

 

Koniq.png

 

Jeżeli komuś nie działają spoilery:

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc1.png

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc2.png

https://dl.dropboxus...72539/Koniq.png

poszukujemy.png

grafikow.png

grf3ddarkness.png

mamapkerowdarkness.png

oferujemydarkness.png

 

Posadę GM'a na serwerze

Miejsce w Teamie

W późniejszym czasie % z Item Shopu

kontaktdarkness.png

GG: 46839077

lub PW

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Witam wszystkich oglądających mój Post.

Przejdę to tematu: Chciałbym otworzyć z moim przyszłym "Profesjonalnym" Team-am mój własny Serwer DEDYKOWANY Metin2.(Zapłacę za Dedyka)

Nie chcę się w to bawić, tylko zrobić to co zawsze chciałem i dbać o to.

Coś o mnie...

Mam 16 Lat. Mieszkam w Niemczech od 4 lat. i gram w Metina od 5 lat.

Jestem pracowity, pełen humoru, sprawiedliwy i nie odpuszę dopóki nie dąże do celu.

Uprawiam Sport a dokładniej pływanie.

Jak zrobię jakiś błąd to proszę mi wybaczyć.

Jaki serwer? Kogo szukam?

Chciałbym aby serwer był Hard/Medium z czymś nowym czego inne serwery nie mają ponieważ nie chcę mieć co mają wszyscy tylko coś nowego, pomysłowego! Ale to omówię z moim przyszłym Teamem.

Dąże do tego by serwer stał więcej niż 2-3 miesiące. Jestem przygotowany na cierpliwość i nową przygodę :)

Szukam wszystkich niezbędnym zrobienia tego Serwera. Od Grafików do Gm-ów.

Nie chcę niczego wymagać od was.

Wystarczy że masz:

-16 lat+

-Poczucie Humoru

-Zapał do pracy

Jesteś zainteresowany?

jestem wyluzowany więc śmiało napisz do mnie na skype(olaf.recek1).

Pozdrawiam! ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...