Skocz do zawartości

orkin

Głos MPC
Postmaker

Zawartość

1583

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  1583
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1061 Pro

O orkin

 • Ranga
  Głos MPC

Metody kontaktu

 • Telegram
  Orkin

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  HERE.

Ostatnio na profilu byli

8792 wyświetleń profilu
 1. Jakieś błędy przy wykonywaniu zapytania do bazy?
 2. xyz

  Strasznie to wolne i robi śmietnik w rangach
 3. CMS na wzór demotywatorów

  Tutaj jest jeden z fajniejszych jakie znam http://tentego.sruu.pl/ Jest płatny (tani jak na taki rozbudowany system), ale możesz pobrać za darmo starszą, nierozwijaną już wersję z oficjalnej strony.
 4. Xamp

  Albo po prostu zrób wersjonowanie plików. Jeżeli masz plik style.css podłączony do HTMLa <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css"> to dodaj do niego parametr, który będziesz podbijał w momencie dokonania zmian w pliku <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css?v=1"> Jeżeli zmienisz coś w style.css to zmień ?v=1 na ?v=2 itd. Przeglądarka wtedy wie, że musi na nowo pobrać pliki i zastosować zmiany.
 5. Koniec serwerów nielegalnych?

  Nie napisali żadnych informacji na jakiej zasadzie ma ten nowy mechanizm polegać i czy w ogóle cokolwiek zmieni. Na ten moment nie ma wymuszania aktualizacji plików serwerowych, więc nawet jeżeli nowy system zapobiegnie podrabianiu licencji, to prawdopodobnie nielegalne serwery pozostaną z nami jeszcze dłuuuugo, tyle że na starych plikach.
 6. Nie da się zadeklarować zmiennej o dynamicznej nazwie. Jedynie co, to możesz utworzyć dynamicznie atrybuty obiektów globalnych. Jeżeli skrypt będzie uruchamiany w przeglądarce: window[dni[0]] = parseInt($(elem).data(dni[0]), 10); window[dni[1]] = parseInt($(elem).data(dni[1]), 10); window[dni[2]] = parseInt($(elem).data(dni[2]), 10); ...
 7. Problem z wczytywaniem ikonki w adminList

  Doklejasz zmienną do stringa. Musisz przed i po dodać kropkę ".".
 8. Sumowanie z bazy danych

  SELECT id, sum(kilometry) FROM tabela GROUP BY id; @Wolen mnie poprawił.
 9. Poszukuje sposobu na boty

  Możesz zwiększyć "Needed Security Level" w zakładce "Security", ale jednocześnie wymusisz generowanie dodatkowych leveli u innych użytkowników, którzy prawdopodobnie nawet nie będą wiedzieli po co to jest.
 10. jak rozszyfrować hasła w SQL?

  Nikt tego nie potrafi, bo jest to technicznie niewykonalne. Wynika to z konstrukcji algorytmu hashowania.
 11. Problem Centos 6

  Coś więcej może? Przeklej komunikat jaki Ci zwraca serwer.
 12. jak rozszyfrować hasła w SQL?

  Hasła są przepuszczane przez funkcje skrótu. To jest operacja działająca tylko w jedną stronę, co za tym idzie - nie da rady tego odszyfrować. Możesz jedynie popróbować łamać słownikowo, bruteforcem lub tęczowymi tablicami o ile hasła nie są posolone.
 13. Debian9 - BGP błąd

  Doinstaluj do PHPa MySqla apt-get install php7.0-mysql
 14. Problem ze skryptem do logowania

  Pokaż plik conn.php
 15. Prawdopodobnie chodzi Ci o webpushe. Poczytaj sobie o czymś takim jak Firebase i Firebase Cloud Messaging. https://firebase.google.com/

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10737196
Tematy: 1525098
Użytkowników: 1193674
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: KAFLISZ
×