Skocz do zawartości

orkin

Głos MPC
 • Technik Działu TeamSpeak
Team ts.MPCforum.pl

Zawartość

1570

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  1570
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1060 Pro

O orkin

 • Ranga
  Głos MPC

Metody kontaktu

 • Telegram
  Orkin

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  HERE.

Ostatnio na profilu byli

8457 wyświetleń profilu
 1. Problem ze skryptem do logowania

  Pokaż plik conn.php
 2. Prawdopodobnie chodzi Ci o webpushe. Poczytaj sobie o czymś takim jak Firebase i Firebase Cloud Messaging. https://firebase.google.com/
 3. Api key tradebot

  Wygląda ok. Bot zwraca jakieś błędy?
 4. Problem z czcionką

  404 (Not Found) Prawdopodobnie podałeś złą ścieżkę do czcionki.
 5. Problem z czcionką

  Konsola deweloperska coś zwraca?
 6. Wyszukiwarka pomoc

  SELECT * FROM tabela WHERE title LIKE '%test%' Wyszukiwanie w polach tekstowych jest bardzo obciążające, szczególnie przy setkach tysięcy rekordów. Używaj z rozwagą.
 7. [PHP] Sprawdzanie statusu

  $status = json_decode($status); switch($status->status) { case: 'ok': [...] Prawdopodobnie ten fgets utnie kawałek odpowiedzi od serwera. Polecam wykonywać requesty do API przez curla lub file_get_contents.
 8. Możesz utworzyć event w bazie danych, który będzie się sam cyklicznie wykonywał. Nie wymaga to żadnych dodatkowych skryptów czy używania crontaba. Prawdopodobnie korzystasz z MySql, więc informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/create-event.html
 9. Java encoder

  Chodzi o javę czy o javascript?
 10. Nie ma takich tutoriali. Społeczność node jest o tyle specyficzna, że do trudniejszych rzeczy musisz dojść sam. Jako moduł logowania i rejestracji polecam Passport. Bardzo rozbudowany system z ogromnymi możliwościami integracji z dowolnymi serwisami typu google, facebook, steam itp. http://passportjs.org/
 11. Możliwe, że nie masz zainstalowanego pakietu apt-get install bzip2
 12. Niestandardowe ikony?

  Tak jest od zawsze. Drzewko serwera nie wyświetli Ci większej grafiki niż te 16x16.
 13. Blokad yatqi

  Wyczyść sobie iptables iptables -F iptables -X iptables -t nat -F iptables -t nat -X iptables -t mangle -F iptables -t mangle -X iptables -P INPUT ACCEPT iptables -P FORWARD ACCEPT iptables -P OUTPUT ACCEPT Uwaga, lepiej będzie jeżeli zrobisz sobie skrypt w bashu z tymi komendami i odpalisz, bo jeżeli zaczniesz je sobie wklejać w konsolę po kolei, to może Cię odciąć od serwera całkowicie.
 14. Troll czy nie ? Dyskusja o aktualizacji

  A było jakieś oficjalne info o tej aktualizacji, która miała wyjść dzisiaj czy to po prostu pocztą pantoflową poszło w świat?
 15. WERSJA TEAMSPEAK3

  Sprawdź logi pod względem błędów.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10712533
Tematy: 1518812
Użytkowników: 1189742
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: HEXB
×