Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje GRAFIKA na serwer hamachi!!

Grafik miałby za zadanie wykonać tylko logo serwera oraz strone www,obrobić kilka ss do prezentacji,jeżeli chodzi o wynagrodzenie oferuje : Range TGM oraz TGM na forum servera:)

Oferuję:

-Sporą ilość czasu na wykonanie pracy:) (zalezy jeszcze jakiej i musi byc piękna)

-wiek nie gra roli:) Mozesz miec 10 lat,ale wiele potrafic:),bo kto powiedzial,ze mlodszy jest gorszy i glupszy....

 

-Pliki skończone w 80%


-poważny projekt,który w najbliższym czasie
przechodzi na dedyka o nazwie NewWorld.PL

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam serdecznie.

Poszukuje hostera na serwer hamachi.

Potrafię zrobić bardzo dużo rzeczy na serwerze oraz w cliencie.

Na serwer potrafię dodać:

-Resp mobów, drop

-System ulepszeń oraz bony w itemach.

-Nowe moby, mapy, npc

-Oczywiście podstawowe rzeczy, jak zmiana bonusów, itemów w shopach.

Potrafię o wiele więcej. Resztę opisze podczas rozmowy.

Chętni pisać gg 294762.

Wymagam dobrych parametrów oraz aktywności i chęci.

Pozdrawiam

Opublikowano

POSZUKUJE PROFESJONALNEGO TECHNIKA ORAZ QUESTERA NA SERWER METIN2. (najlepiej byłoby gdyby technik ogarniał questy)

kontakt : 38294581 gg

 

Oferuję :

(% z is ) - do uzgodnienia ,

Miejsce w teamie (mamy już webmastera grafika sponsora oraz Ts3Mastera)

Range Quester na forum i w grze.

Zgraną i dobrą ekipę .

 

 

 

PILNE !!!

Opublikowano

Przypominam, że obowiązuje Zakaz Handlowania na całym forum.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Poszukuje dobrego technika, do roboty full zmiany na rykox v2 mam fabułe, potrzebuje kogoś kto wcieli to w życie 46570067 szybko gg pisać ! zaczynamy od zaraz

JAK NIE MA MNIE NA GG WBIJAĆ DO SIECI ExonteMT2-1 hasło 12345 szybkoooooo

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.


Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej [nie na nowy serwer]


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


- Zrobienie działów, regulaminów, wzorów


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.


Opublikowano

POSZUKUJĘ NA SERWER HAMACHI:


haber.png- HOSTERA



OCZEKUJĘ OD HOSTERA:


haber.png-Dobrego sprzętu


haber.png-Dużo godzin online


haber.png-Umiejętności postawienia serwera



haber.png-Umiejętności edycji serwera


haber.png-Chęć współpracy



Oferuję dla Hostera:


haber.png-Range [GA] w grze oraz na forum


haber.png-Miłą wspołpracę



KONTAKT:


haber.pngGG-46540284

Opublikowano

Poszukuje osoby która dogra mi do klienta i na server zbroje + nowe moby za pln tylko (paypal ) zainteresowanych zapraszam na pw lub gg: 11896376

Opublikowano

Witam , poszukujemy sponsora na server Trenaria.

Typ Servera Hard : max 99.

 

Posiadamy w teamie

 

*webmastera

*grafika

*2 technikow

*zarzadzadce do spraw servera

*technika ts3

 

*team letsplayerów stała ekipa nagrywajaca z servera ( wiecej info gg )

 

 

Jest to konkretny projekt mianowicie , server roku wiec jezeli masz pisac z nie przymyslonymi scenariuszami nie pisz.

 

Pełen Profesjonalizm i poważne podejście,znamy sie na rzeczy,pełny kontakt i zaangażowanie.

Projekt jest konkretny wiec i liczymy na konkretne podejscie do sprawy,jezeli masz marne 400 zl na maszyne,nawet nie pisz .

 

GG 41916333

Opublikowano

Witam napiszę krótko zwięźle i na temat

Startuję z projektem serwera metin2

Poszukuję jeszcze kilku osób do Teamu bo aktualnie jestem sam : )

poszukuję :

- Web Mastera

- Questera

- Moderatora na forum

- grafika

- No i sponsora gdyż aktualnie robię pliki na serwerze VPS za 30zł tylko aby zrobić pliki

ja robię pliki i clienta

i jeżeli już ktoś chciałby współpracować to od razu mówię że tylko ja miał bym dostęp do bazy i ftp poniewaz nie chciał bym nie miłych niespodzianek

Osoba która chciała by być w Teamie musi mieć minimum 16 lat i znać sie na rzeczy.


Kontakt ze mną na forum lub gg : 13259013

mitwingf.png


Opublikowano

 

 

dkmt2.png

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2

Może najpierw opisze co już jest na serwerze:

60-70 nowych broni w tym także nowych takich jak topory

120 nowych mobów

5 nowych map

4 królestwa

zielarstwo

30 nowych zbroji

mnóstwo ulepszaczy oraz biżuterii

nowy wygląd miast

mod na grafikę

system czasu

wielu nowych npc

wiele questów fabularnych

około 20 nowych wierzchowców

system zwierzaków

system pojedynków

autorskie efekty tj. np. lvl up zielarstwa

Oraz wiele wiele więcej !

 

zdjeciadarkness.png

 

sc1.png

 

 

sc2.png

 

 

Koniq.png

 

Jeżeli komuś nie działają spoilery:

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc1.png

https://dl.dropboxus...pc/nowe/sc2.png

https://dl.dropboxus...72539/Koniq.png

poszukujemy.png

grafikow.png

grf3ddarkness.png

mamapkerowdarkness.png

oferujemydarkness.png

 

Posadę GM'a na serwerze

Miejsce w Teamie

W późniejszym czasie % z Item Shopu

kontaktdarkness.png

GG: 46839077

lub PW

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Zostanę GM`em na serwerze metin2

 

O mnie:

Witaj Mam na imię Maciej i mam 16 lat, uczę się na kierunku technik informatyk w szkole informatycznej w Chorzowie. Moimi zainteresowaniami są Komputery, administracja serwerami gier oraz piłka nożna i oczywiście dziewczyny :D. Pragnę zostać GM`em ponieważ jestem ogarniętą osobą która sumiennie wykonuje powierzone mi obowiązki. Byłem już kilkanaście razy GM`em na różnych serwerach metin2 lecz rozpadły się, opinia o mnie była dobra.

 

Co oferuje ?

-Ogarnięcie

-Codziennie eventy OX

-Eventy zuo co weekend

-Pomoc graczom - nie odbije mi władza do głowy jak innym GM`om na innych serwerach

 

Czego oczekuje ?

-Ogarniętego teamu

-Serwer VPS lub DEDYK, wiadomości o serwerach Hamachi automatycznie odrzucam

-Rangi GM na serwerze co jest raczej oczywiste :D

-Rangi na forum Game master

-Rangi na serwerze TS3 oraz własny pokój (lecz niekoniecznie)

-Serwer ma conajmniej tydzień

 

Kontakt:

- GG 6928736

- PW na forum

 

 

AKTUALNE

Opublikowano

Witam



Poszukuję kilku osób do wspólnego tworzenia całkiem nowego projektu metina.



Potrzebuję:



- Grafika


- Profesjonalnego Questera


- PROFESJONALNEGO Klient Mastera


- Map Makera(tworzenie map od rozmiarów 8x8 do nawet 16x16. Za każdą mapkę płacimy osobno.)



Na razie do edycji mamy:



CPU: 1x 1.6Ghz


Ram: 2GB


Dysk: 1TB


Łącze: 100mb/s



Na start:



CPU: 4x 3,8Ghz


Ram: 64GB


Dysk: 4TB


Łącze: 1Gbps(300mbps wychodzące)


Filtry DDoS: do 1GB/s.



Ostatecznie(Faza Finalna):



CPU: 2x (4x2,53Ghz)


Ram: 256 GB DDR3 ECC


Dysk: 2x 3TB SAS


Lacze: 10gbps(400mbps wychodząca, w razie czego do dokupienia)


Filtry DDoS: 7Gb/s+.



Oferujemy:


- % z is(nie dotyczy map makera.)


- Miejsce w team


- zaangażowanie oraz kulturę



Oczekujemy:


- pełnego profesjonalizmu


- odpowiedzialności


- kultury


- zaangażowania


- odpowiedzialność i dostępności



Kontakt:



GG: 21300995



lub



GG: 43234547


Opublikowano

Pomogę przy zabezpieczeniach stron, lub mogę zaoferować oskryptowaną stronkę.

Piszcie GG: 43699580

YtWnUHH.png

Opublikowano

Poszukuję sponsora który zasponsoruje domene + hosting pod serwer .

 

Sponsor otrzyma :

 

*range na serwerze

*range na forum

 

Zapraszam bo warto : P .

GG : 4459352 : ) . Lub PW :D

 

GG : 4459352 : ) . Lub PW :D

478.jpg

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.


Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.

Opublikowano

Poszukuje Technika do pomocy

 

Do dokonczenia plików,zaczęte są pod 250 lvl .Moge wybulić okolo 120zl na testowy serwer do pracy bez pośpiechu (sprzedaje konto z lola).Wiecej info na GG 1739951

86609055853348996726.png

Opublikowano

 

Witam

Poszukuję kilku osób do wspólnego tworzenia całkiem nowego projektu metina.

Potrzebuję:

- Grafika

- Profesjonalnego Questera

- PROFESJONALNEGO Klient Mastera

- Map Makera(tworzenie map od rozmiarów 8x8 do nawet 16x16. Za każdą mapkę płacimy osobno.)

Na razie do edycji mamy:

CPU: 1x 1.6Ghz

Ram: 2GB

Dysk: 1TB

Łącze: 100mb/s

Na start:

CPU: 4x 3,8Ghz

Ram: 64GB

Dysk: 4TB

Łącze: 1Gbps(300mbps wychodzące)

Filtry DDoS: do 1GB/s.

Ostatecznie(Faza Finalna):

CPU: 2x (4x2,53Ghz)

Ram: 256 GB DDR3 ECC

Dysk: 2x 3TB SAS

Lacze: 10gbps(400mbps wychodząca, w razie czego do dokupienia)

Filtry DDoS: 7Gb/s+.

Oferujemy:

- % z is(nie dotyczy map makera.)

- Miejsce w team

- zaangażowanie oraz kulturę

Oczekujemy:

- pełnego profesjonalizmu

- odpowiedzialności

- kultury

- zaangażowania

- odpowiedzialność i dostępności

Kontakt:

GG: 21300995

lub

GG: 43234547

Opublikowano

Witam Team Game Line otwiera nabór na Moderatorów oraz GM

Prosimy składać podania ilość miejsc ograniczona !

 

 

INFO PW

Ps nie reklamuje forum tylko i wyłącznie otwieram rekrutacje w tym dziale na gm serwera Asylion.pl forum serwera jest postawione na ogólno tematycznym forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...