Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Buduje składy do fify 13 UT


Cristiano.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłbym prosić o ulepszenie/poprawienie tego składu:

1368135187-U649038.png

.

Budżet: 180k. Liga: hiszpańska Formacja: 4-3-3

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ravoner

ST: Benzema lub Falcao 89'

CM: Özil lub Benat IF za zawodnika Atletic Bilbao (Sorry ale go nie rozpoznaje)

CB: Pepe za Varane

GK: Diego Lopez lub Courtis IF

Oczywiście to tylko moje zdanie ale powinno ci się grać lepiej.

Opublikowano

Skład brazylijski z złotymi i srebrnymi kartami z formacją pod mój styl gry czyli obrona i szybkie kontry tylko nie 4:3:3 nic z 3 w przodzie Cena do 150k

Opublikowano

składy z bbva są przereklamowane i w ogóle nie polecam ich budować, jedne z najdroższych i najbardziej chujowych.

Najbardziej opłacalna jest Serie a i nawet nawet bpl

mg7k04q.jpg

Opublikowano

@UP : Chyba nic nie wymienie zostawie tak jak jest , natomiast zajmę sie budową składu Bundesligi, lescott świetnie główkuje , pięknie czyści , Nani sie za szybko męczy 2-3 spriny i zdycha + Young ma dobre wolne i jest całkiem całkiem . :)

Opublikowano

Siema ! Trafiłem ostatnio HAZARDA niebieskiego okolo 3 mln prosze zrób mi sklady ;D najlepszy BPL, BBVA ale bez ronaldo itp ;D i sklad marzen bez ronaldo i tych takich zaaa drogich dzieki ! 3- 5- 2 all

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...