Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Buduje składy do fify 13 UT


Cristiano.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Budżet: 100k


Liga: Skład Brazylijski

Formacja: Nie wiem w jakim jest dobra Brazylia możesz sam wybrać

Co do mojego składu BBVA to Cris nie lepszy Soldado za Adriana ?

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Bardzo dobre składy, :). Ale nie wciskajcie mi się na siłe do tematu xD

 

 

 

 

Budżet: 100k

Liga: Skład Brazylijski

Formacja: Nie wiem w jakim jest dobra Brazylia możesz sam wybrać

 

Co do mojego składu BBVA to Cris nie lepszy Soldado za Adriana ?

 

ja wole adriana, grałem obydwoma i wole jego. Co do składu to :

http://www.futhead.com/fifa/squads/10085245/#

 

pamiętaj że ultimate team 13 opiera się na szybkości i dryblingu :D

 

 

 

 

Jeśli ktoś ma problem z kasa niech napisze na gg 40455577 znam fajny legalny sposób

Wypaaaaaaaaad :)

mg7k04q.jpg

Opublikowano

http://www.futhead.com/fifa/squads/10029539/#

 

Przeglądałem na aukcjach ŚP z realu i dałeś tu Alonso i Modricia , zastanawiam sie czy za Alonso nie byłby lepszy np Ozil lub Kaka . Alonso jest stosunkowo powolny :D

nie byłby lepszy, potrzebujesz 1 pomocnika który potrafi grać w defensywie

 

 

A na wycenach składów się nie znam

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Budżet : 100k
Formacja : Obojętna
Liga : Chodzi mi o jakiś skład którym będzie mi się dobrze grało , miałem już skład Brazylyjski . BBVA , BPL , niemiecki i najlepiej mi się grało brazylyjskim i niemieckim . Lubię prędkość i ogólnie fajny team i do 100k bo miałbym 200 ale kupiłem 5 paczek po 15k i nikogo nie było i dupa ;D

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

Budżet : 100k

Formacja : Obojętna

Liga : Chodzi mi o jakiś skład którym będzie mi się dobrze grało , miałem już skład Brazylyjski . BBVA , BPL , niemiecki i najlepiej mi się grało brazylyjskim i niemieckim . Lubię prędkość i ogólnie fajny team i do 100k bo miałbym 200 ale kupiłem 5 paczek po 15k i nikogo nie było i dupa ;D

http://www.futhead.com/fifa/squads/10129061/#

 

Jeden z moich 1 składów, i grało mi się nim najlepiej, daltego teraz robie kolejny skład z bpl

 

Coś zmienić w tym składzie budżet 20k

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/10116206/#

 

Ile jest warty

 

trzeba zmienić środkowego śp

 

LO i PO I ŚO na szybszych

mg7k04q.jpg

Opublikowano

up . dało by się pique zastąpić jakimś innym obrońcą poniewaz źle mi sie nim gra ;) ale skład spoko, ciekawa hybryda

PS. Jak ci się nudzi i nie masz co robić możesz mi zbudować kilka składów i wybiore sobię jakiś choć ten ciekawy jest ^_^

vrjY4x7.png
by Regman

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...