Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Buduje składy do fify 13 UT


Cristiano.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam obecnie gram tym składem już mam go dosyć http://www.futhead.com/fifa/squads/7454183/

polecacie jakieś zmiany gram na ps3 budżet 3mln

za 3mln moge Ci dobry nowy skład stworzyć bo już istniejących nie lubie edytować

 

 

 

Planuje złożyć taki skład http://www.futhead.com/fifa/squads/10161821/

coś zmienić czy zostawić tak jak jest ?

http://www.futhead.com/fifa/squads/10164785/

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Cześć. Niedawno złożyłem taki oto skład z BPL http://www.futhead.com/fifa/squads/10165580/#.

Powybierałem samych według mnie najlepszych zawodników. Chciałbym, abyś mi napisał czy wszystko jest na miejscu i czy jakiś zawodnik nie byłby od kogoś lepszy.

Aha, i jeszcze jedno. Mam tylko 3 ludzi na ławce, jak można to zaproponuj kogoś aby ją wypełnić :)

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

http://www.futhead.com/fifa/squads/10166274/

 

Ja polecam ten skład, świetny napastnik, mistrzowska pomoc. Może nie jest najszybszy ale to jest to !



Cześć. Niedawno złożyłem taki oto skład z BPL http://www.futhead.com/fifa/squads/10165580/#.

Powybierałem samych według mnie najlepszych zawodników. Chciałbym, abyś mi napisał czy wszystko jest na miejscu i czy jakiś zawodnik nie byłby od kogoś lepszy.

Aha, i jeszcze jedno. Mam tylko 3 ludzi na ławce, jak można to zaproponuj kogoś aby ją wypełnić :)

 

 

Ja bym to zrobił tak : http://www.futhead.com/fifa/squads/10167122/#

Opublikowano

Też mi się tak zdaję. A co do RvP a Rooney'em to po grze Rooney bardziej przeważa u mnie... Więc sam nie wiem..

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Cześć. Niedawno złożyłem taki oto skład z BPL http://www.futhead.com/fifa/squads/10165580/#.

Powybierałem samych według mnie najlepszych zawodników. Chciałbym, abyś mi napisał czy wszystko jest na miejscu i czy jakiś zawodnik nie byłby od kogoś lepszy.

Aha, i jeszcze jedno. Mam tylko 3 ludzi na ławce, jak można to zaproponuj kogoś aby ją wypełnić :)

http://www.futhead.com/fifa/squads/10166210/

 

 

 

to prosilbym jakis nowy skladzik

http://www.futhead.com/fifa/squads/10166604/

 

Się rozmarzyłem :c

mg7k04q.jpg

Opublikowano

możesz mi sie nie wtrącać do tematu ? nic się nie znasz bo kurwa riberego i błaszczykowskiego wstawiasz na śp kiedy są skrzydłowi i tylko niepotrzebnie zgranie spada.
Chcesz robić swoje "składy" to sobie temat załóż

O prosze znowu, reusa kurwa wstawiłeś na lp Gratulacje !

Boatenga wstawiasz na śpd, gratulacje x2

Ruch: http://www.futhead.com/fifa/squads/10175889/#

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Wstawiam ich tam, bo są to sprawdzone przeze mnie dla nich pozycje. Essweina na ST ? hahah żarty. W bundeslidze jest mnóstwo lepszych napastników. A tak w ogóle będę się tu 'wpierdalać' ile chcę bo nie widzę żeby gdziekolwiek pisało że ten temat należy tylko do Ciebie. Właściwie to jeden taki już jest, nie dość tego tamten jest podpięty. Spinasz bo lajka nie dostaniesz? Piszesz mi że wstawiam źle Kube a masz go ustawionego identycznie. Reusa i Boatenga zjebałem, nie wiem jak ja to zrobiłem ale cóż.

Opublikowano

I widać jak się kurwa znasz bo w formacji 4-3-3 nie masz skrzydłowych inteligencie a Ty błaszczykowskiego wstawiłeś na CM
a u mnie Jest na RM więc sobie załóż swój temat i twórz swoje ganialne składy, zobaczymy kto sie lepiej zna

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Spokój!

 

Christiano poprosił o porady, i tego macie się trzymać. Każda kolejna kłótnia skończy się warnem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...