Proszę Cię Bayern nie ma dobrych zawodników? ? ; o te bramki na dodatek były niezasluzone? Barcelona to przeżytek grają piłka tylko statystyki nabijaja nie mowie ze sa słabym zespołem bo nie są lecz Bayern zasłużył na wygranie tego meczu i wygra ligę mistrzów, podtrzymują swoją świetna passę