Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Buduje składy do fify 13 UT


Cristiano.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłby mi ktoś złożyć 2 składy:

 

hiszpański do 50k

bundesliga do 60k

 

formacja 4-2-3-1

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

chodziło Ci o bbva ? :http://www.futhead.com/fifa/squads/10203402/#

http://www.futhead.com/fifa/squads/10203897/# - lewy na CF bo ma lepszy strzał z daleka niż esswein

 

----

Czy Ty nie rozumiesz że w temacie pisze "BUDUJE SKŁADY" idź załóż swój temat i mi zamieszania nie wprowadzaj

Ta chodziło mi o hiszpańską;D , dzięki wielkie Cristiano !:)

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Ja Ci zbuduję włoski bo mam fajny

 

4-4-1-1

 

Cavani

Cassano

Pepe

Abate

Antoini

Nocerinio

Ledesma

Sirugu

Barzagli

Obgoma czy jakoś tak, teraz nie pamiętam

Giovinco

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Zrobi mi ktoś skład? Dziś zacząłem w Fut mam dopiero 3500 coinsów.

Liga jest mi obojętna, a formacja najlepiej 4-4-2.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

@up, to jednak troche za mało, mam taki uniwersalny skład za ~7k

 

Mógłbyś go tu wstawić? Może ktoś mi pożyczy 4k i zrobię.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Poprzednim składem grało się bardzo dobrze tylko miałem problemy w obronie i wolałbym mięć 4 obrońców

Budżet: 100 k

Formacja: gra skrzydłami z 4 obrońcami

Liga: Bundesliga lub hybryda

Opublikowano

Mozesz Cristiano zrobic jeszcze jeden podobny sklad do poprzedniego tylko troche tanszy? Tam jest napisane np. Modric 6k coinsow, a w grze chodzi po 16k.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

troche trudno mi będzie trafić idealnie w cene bo nie studiuje marketu codziennie na pc

@a modrica to powinnieneś znaleźć nawet za 6k

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Na 4-3-3 kazdy Modric od 14k w gore podobnie z Fabio , ktory tez jest drozszy :(
Moze masz jakis pomysl kim ich zastapic?

Na razie wyszło takie coś: 1367991857-U649038.png

Reszta albo droższa albo w ogóle nie ma dla formacji 4-3-3.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...