Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oby mi internet naprawili przed 20

Tak się cieszyłem na tę wojnę że nie pozwolę aby mi jacyś ludzie od internetu mi zepsuli zabawę :P

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

No proszę, nie proście go o te x3

I tak jest dla Nas zbyt dobry a wy go wykorzystujecie.

Nie dawał jeszcze ludziom banów choć powinien niektórym, tak samo z tym podwojonym expieniem, za często ulegał.

Adminie, rządź twardą ręką!

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Z prezentacji zajechało metinem. LUBIE TO! :D

Wbijam na serwer i dam edita. (Jeżeli nie wciągne się i nie zapomne ^.^ )

 

Pozdrawiam

 

@EDIT

Serwer MEGA! Brak słów, zapraszam wszystkich!!!

 

1 minus... nie ma możliwości handlu :D

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Paper ustaw CP+ na 5 sec max 10sec bo 20 to za duzo

Wgraj plugin HideStream ​ukrywa ze ktoś wyszedł wszedł na serwer oczyści to trochę chat

Powiększ ilość potworów na lodowej krainie bo są tylko dla miejsca gdzie warto expic

Opublikowano

Co do pluginu na handel polecam Trade.

Dzięki niemu będzie można normalnie wymieniać się przedmiotami nie bojąc się o kradzież podczas pobytu na mapie.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Teraz Paper daje 200% expa na 45min zapraszam na serwer

@EDIT

Co 1h pojawia się koło mnie jakiś klon okradł mnie z eq i kasy Paper zrób coś z tym i ten klon się tepa innych tez okradł

Opublikowano

Musisz jakos cofnac, na pewno sie da;) sprobuj Minecraft Version Changer

 

Co do goscia okradajacego, to strasznie dziwna sprawa, zrobie co moge z tym;) juz nad tym pracuje;)

 

 

o 20 wojna krolestw!!!

Opublikowano

czemu mi pisze nie jestes na white liscie?

juz dziala

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Juz WL off, byla on na evencie :)

 

EVENT wygralo krolestwo RED, pomimo poczatkowej przeagi BLUE, w nagrode odbedzie sie exp+boss+mob event w m1 red :)

 

Zapraszam

Opublikowano

Ehh, i przez ten głupi internet nie mogłem grać...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Najlepsze jest to, że mam vipa, podczas gry ktoś probowal wejsc na moje konto i wtedy nagle znalazlem sie w lawie. Wyszedlem i wszedlem, zalogowalem sie i zniknelo mi cale eq. Teraz gdy proboje sie zalogowac wyskakuje napis : you are not white-listed

 

17zloty poszlo w d...

Opublikowano

Strasznie dziwne rzeczy opowiadacie, hmm, zaraz to jakas rozwiaze;)

 

a tymczasem exp x2 dla obu krolestw :) na 1h :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...