Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer do dupy admin w dupie ma graczy pytam się 10 min jak wejść na event nic mi nie odpisał

 

Nie polecam


Opublikowano

A zapomniałem dodać że wyexpiłem bratu 15 lvl bo czekałem aż admin mnie zarejestruje

 

Szczerze ? Admin nie ogarnia .


Opublikowano

Admin może nie odpowiadał, ale ludzie kilkadziesiąt razy...

/warp ox, /warp ox, spamowali...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Serwer spoko ale /plecak tak naprawili, ze nie dziala. Sa duze lagi teraz jakos. Nie znasz komend na flagi a chcesz ogarnac atak ddos? Powodzenia. Zepsul sie event i wiele ludzi sie zawiodlo bo czekali tylko na to. Serwer na prawde spoko ale administracja troche nie ogarnia jeszcze

Opublikowano

Podasz IP ts'a ?

 

 

 

@Edit

 

 

Serwer
spoko ale /plecak tak naprawili, ze nie dziala. Sa duze lagi teraz
jakos. Nie znasz komend na flagi a chcesz ogarnac atak ddos? Powodzenia.
Zepsul sie event i wiele ludzi sie zawiodlo bo czekali tylko na to.
Serwer na prawde spoko ale administracja troche nie ogarnia jeszcze

Dziwisz sie? Na serwerze jest jeden Administrator to jak sie mogl z tym uporac. Serwer bardzo fajny. Ja lagow nie mam, to ty(wy) nacie komputery ze zlomu

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

Ja osobiscie tez lagow nie mam ;)

 

Ciesze sie, ze ejst takie zainteresowanie serwerem, ale przyznam ze jestem tym mile zaskoczony ;)

 

Pozdrawiam, bede robil co mogl;)

Opublikowano

Paper, mam problem ktory opisalem ci na PW. Mozesz go naprawic?

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

wszystko juz dzila w 100% sprawnie, przepraszam za problemy, obecnie bedzie 150 slotow, tak jest bezpieczniej;)

Opublikowano

Serwer dla osób, które życie spędzają przed komputerem.

 

A więc do 18:00 Byłem top1 łucznikiem, wyszedłem na 1h jestem top6 no to nadgoniłem do top2, potem wyszeełem na 30min i jestem top5 i 2h nie mogę dogonić oraz tyle osób robi nocki, że rano będą 80lvl..

Opublikowano

Arena PvP trochę niestabilna, może wejść każdy powyżej 25 poziomu, a jak ktoś wejdzie z 60 poziomem? Wszystkich pozabija i będzie kicha...

Anayer, w każdym mmorpg tak jest, i nikt nie marudzi ;)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...