Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

byla przerwa na 5sekund spokojnie ;)

 

Od 8:00 do 8:20 bedzie przerwa technicnza, koniec ze SPAMem ;)

 

Zaraz oficjalnie rozglosze adres TS3 :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Paper ja i moi koledzy mamy problem z texturkami. Gdy wchodzimy na serwer wszystko ma inne textury (np. grzyby to ruda węgla, liście to grzyby). I żeby to naprawić trzeba biegać po całej mapie i rozwalać klocki. Nwm czy to moja wina, czy serwera.

7510260_4_1.png
Opublikowano

No to niestety bug Minecrafta, zaraz wrzuce dla Was link do texture packa, a na tarea zproponuje wylaczyc textury serwerowe :)

 

niestety tak jest ze przy slabszych kompach, bez optifina, tak sie dzieje ;/

Opublikowano

Teraz nigdy Was nie dogonię...

Mam mordercę 36 lvl. EQ Sfinksa do expienia i EQ ogra czy tam orka do pvp. Bosko się gra, lepiej niż na "normalnych" MMORPG :D

Bo są lepsze walki, skakanie, nie ma automatycznego ataku (nareeeeszcie) co było moim zdaniem zmorą MMORPG

Oczywiście przydało by się jakieś ulepszanie, jakieś wiki owego serwera gdzie były by

zapisane wszystkie itemy od tej zardzewiałej siekierki, nieumarłych aż do końca.

Przynajmniej wiedziało by się na jakim się jest poziomie uzbrojenia. A tak, trzeba zgadywać.

Ale niestety przez mój problem z diametralnym spowolnieniem internetu Was nie dogonię...

Jak ktoś chce mi pomóc zapraszam do tematu Strasznie wolny internet w Pogaduszkach.

 

~Merkuriusz

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Spokojnie, kazdy keidys wymieka, lvli do wbicia jest mnostwo ;)

 

Co do ulepszen serwera beda wprowadzane na beirzaco, neiw syztsko na raz, gdyz moze byc jak z plecakiem;/

 

 

 

Przerwa przedluzy sie do 8:30, gdyz robie kopie zapasowa na mojego kompa ;)

Opublikowano

Serwer świetny, tak jak napisał hophop8, jest lepszy niż normalny MMORPG typu metin, czy 4story. Gra się bardzo przyjemnie :)
Aby coś osiągnąć trzeba trochę posiedzieć. Serwer nie znudzi się Wam szybko. Zapraszam serdecznie do gry :)

Graphic Amator | MPC User | Good Player


Opublikowano

Serwer polecam, mam rycerza 43lvl Zlote eQ oraz miecz

 

ALE:

Dodał bym więcej miast, m4,m5,m6 itd..

Oraz żeby max lvl był 501 :)

Opublikowano

Zmień tą ankietę na ankietę dotyczącą "Jaki kto ma poziom".

Będziemy wiedzieli ile osób jest na danym etapie :)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ankiety sa pobugowane troche na mpc :P nie bede tego ruszal na razie hehe

 

Serwerowy oficjalny adres TS3, ktory udostepnia nam jeden graczy w zamian za vipa:

 

178.217.184.28:2999

Opublikowano

Trochę się zawiodłem.

Arena to dziurawa wklejka.. Pełno graczy biło tam sobie moby typu:

- szkielety, pająki

Wychodząc przez dziurę można było niszczyć ( Ja zyskałem redstone ).

Opublikowano

Przepraszam za drobne problemy, juz wsyztsko naprawione ;)

Moby sie juz tam nawet nigdzie nie respia ;)

 

Przerwa byla na 2min;)

male poprawki:)

Opublikowano

nie moge hehe, niestety musisz zaczas gre od nowa (mozna 2 konta na ip), albo grac juz wybrana klasa;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

@up.

 

Mam podobny "problem". Mam 18 lvl rycerz, ale chce zeby ten lvl zostal przeniesiony na lucznika. Da sie tak?.

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...