Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też już mam party z 1 kolegą :P niestety wejdzie on o 19 dopiero ;_;

 

JESZCZE 6 godzin i 30 minut

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja radze aby kazdy byl przyjazny z wlasnej frakcji czyli re lubi redow itd bo to nam wszystkim dobrze wyjdzie no bo na poczatku bedzie tyle party gdyz wtedy za jednego mobka dostajemy wiecej expa . Chyba kazdy powinien znalesc party

Opublikowano

Witam wszystkim, ciesze sie ze jestescie zanteresowani :)

 

Cos wspominaliscie o rankingack, tak bedzie ich duzo ;) W chwili obecnej jest ranking ogolny lvli oraz ranking poszczegolnych klas ;)

 

Niedlugo wprowadze takze ranking pvp ;)

 

DO startu pozostalo niecale 6h, tak wiec za 2h podam Wam juz IP i oglosze jakie beda eventy ;)

Opublikowano

Zakupilem juz vipa tez ^^ jest jeden kolega moj wiec jak ktos chetny do gry to zapraszam. Wymagany ts3 oraz poswiecenie czasu na gre, np. nocki ze srody na czwartek

 

pisac na pw

Opublikowano

Przypominam, ze kto kupi vipa przed startem, albo cos z IS, to dostanie to od razu na start ;)

 

Up, zostales juz dopisany do listy vipow ;)

Opublikowano

Nie koniecznie karlos, bardzo przykrucilem lucznika ;) max odpornosc na strzaly bedzie nie 4 w helmie, lecz po 3 w kazdym itemku ;)

Do tego luki do 100 lvla maja max power 2 ;)

 

 

Tak wiec klasy sa wyrownane ;)

 

 

jej ile online w tamcie, chyba tych 100 slotow na start nie starczy :P

Dobrze ze mam na adminie rezerwacje slota hehe

Opublikowano

czyli dobrze ze to zrobiles gdyz w pokonaniu przeciwnika beda swiatczy jego umiejetnosci bitwne i skille. Ale lowca bardziej z daleka i ma przewage w dystansie

Opublikowano

Dokladnie idelanie to ująłeś up :)

Słaby archer, nie ma szans z dobrym rycerzem ;)

 

 

Proszę, oto IP:

 

IP: 188.165.254.147

 

@edit

Dedyka z WL włącze za jakieś pół godziny ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...