Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HARD]Masakra zaczyna sie w nocy[WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 4]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Majster
Wiek: 17
Doświadczenie: od wersji 1.1 :3

Coś o sobie: Często dobre pomysły, lecz czasami ciężko z wykonaniem :D Miły, koleżeński umiem współpracować w grupie.
Dlaczego Ty: Zawsze chciałem pograć na serwerze typu masakra w miłym gronie osób.

Opublikowano

Nick: Majster

Wiek: 17

Doświadczenie: od wersji 1.1 :3

Coś o sobie: Często dobre pomysły, lecz czasami ciężko z wykonaniem :D Miły, koleżeński umiem współpracować w grupie.

Dlaczego Ty: Zawsze chciałem pograć na serwerze typu masakra w miłym gronie osób.

Dodany.
Opublikowano

Nick: MindfuckCreator
Wiek: 15
Doświadczenie: Gram od alphy 1.1.2 ;)
Coś o sobie: Ogarnięty, zabawny człowiek ^^
Dlaczego Ty:
Uwielbiam KM i takie serwery :D

sygna7mn.png
Opublikowano

Nick: MindfuckCreator

Wiek: 15

Doświadczenie: Gram od alphy 1.1.2 ;)

Coś o sobie: Ogarnięty, zabawny człowiek ^^

Dlaczego Ty: Uwielbiam KM i takie serwery :D

Dodany.
Opublikowano

Wzór podania:
Nick: Naklo
Wiek: 16
Doświadczenie: Spore.
Coś o sobie: Jestem miłym chłopakiem i ambitnym z pomysłami na budowle.
Dlaczego Ty: Ponieważ zawsze chciałem pograć na ogarniętym serwerze tego typy, i chce dawać przykład innym.

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

Revivnij mnie bo jakis nob mnie dedl ...

Nick: FreshGamePlay

 

Wbijaj na TS, bo machu czekał na Ciebie. Nie ogarnął Twojej wiadomości i Cie zabił.

 

 

 

Naklo dodany.

Opublikowano

Nick: julogg2
Wiek: 12
Doświadczenie: Dość dobre
Coś o sobie: Jestę Julek. Mam 12 lat. Lubię Minecraft i inne gry jak i sport :3
Dlaczego Ty: Jestem kreatywnym i uczciwym człowiekiem :)

Opublikowano

Nick: julogg2

Wiek: 12

Doświadczenie: Dość dobre

Coś o sobie: Jestę Julek. Mam 12 lat. Lubię Minecraft i inne gry jak i sport :3

Dlaczego Ty: Jestem kreatywnym i uczciwym człowiekiem :)

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: _PNG_
Wiek: 14
Doświadczenie: z pluginami czy z minecraft ale odpowiem na to i na to minecraft:2 lata pluginy:1 rok (duże doświadczenie w pluginach :)
Coś o sobie: Jestem miły, samo wystarczalny, lubię zabawy z kolegami nie lubię dużo się rozpisywać :)
Dlaczego Ty:
To co @up dodam jeszcze pomagam administracji, nie trolluje, zaproszę więcej kolegów :P

 

Kolega

 

Nick: iPucek
Wiek: 14
Doświadczenie:minecraft:2 lata
Coś o sobie: @up jesteśmy podobni :)
Dlaczego Ty:
@up też

Opublikowano

Nick: _PNG_

Wiek: 14

Doświadczenie: z pluginami czy z minecraft ale odpowiem na to i na to minecraft:2 lata pluginy:1 rok (duże doświadczenie w pluginach :)

Coś o sobie: Jestem miły, samo wystarczalny, lubię zabawy z kolegami nie lubię dużo się rozpisywać :)

Dlaczego Ty: To co @up dodam jeszcze pomagam administracji, nie trolluje, zaproszę więcej kolegów :P

 

Kolega

 

Nick: iPucek

Wiek: 14

Doświadczenie:minecraft:2 lata

Coś o sobie: @up jesteśmy podobni :)

Dlaczego Ty: @up też

 

Dodani.

Opublikowano

Nick:Liukaner
Wiek:18
Doświadczenie: od bety 1.3/1,5 (nie pamiętam dobrze :P )
Coś o sobie: Miły człowiek z dużym poczuciem humoru
Dlaczego Ty: Lubię takie serwery, mam ts3, jestem ogarnięty i przestrzegam regulaminu

Opublikowano

Nick: marcina38
Wiek: 15
Doświadczenie: W mc gram ponad 2 lata
Coś o sobie: Lubie biegaćn jestem miły
Dlaczego Ty: Ponieważ lubię jak na tego typu serwerach

Opublikowano

Nick: morgano666

Wiek: Wbita 16

Doświadczenie: Duże gram w MC od jakiś 2 lat

Coś o sobie: A więc tak jestem kreatywnym człowiekiem z fajnymi jak i dziwnymi pomysłami. Lubie Trollowac w odpowiednich oczywiście momentach. To tyle nie będzie tu się rozpisywał bóg wie ile jak co to spotkamy się na ts3

Dlaczego Ty: Dlaczego Ja ? no nie wiem na przykład dlatego że widzę bardzo ciekawy Serwer na którym mogę wybudować jakieś epickie Budowle

Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

Nick: morgano666

 

Wiek: Wbita 16

 

Doświadczenie: Duże gram w MC od jakiś 2 lat

 

Coś o sobie: A więc tak jestem kreatywnym człowiekiem z fajnymi jak i dziwnymi pomysłami. Lubie Trollowac w odpowiednich oczywiście momentach. To tyle nie będzie tu się rozpisywał bóg wie ile jak co to spotkamy się na ts3

 

Dlaczego Ty: Dlaczego Ja ? no nie wiem na przykład dlatego że widzę bardzo ciekawy Serwer na którym mogę wybudować jakieś epickie Budowle

 

Dodany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...