Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HARD]Masakra zaczyna sie w nocy[WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 4]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie kolegi:

 

Nick: dimitri2

Wiek: 16 lat
Doświadczenie: gram od alphy
Coś o sobie: Posidam TS3 oraz mikrofon
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, miły

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: SkateSkill i Pekok223
Wiek: 14 i 14
Doświadczenie: Dużeee gramy od alpha :)
Coś o sobie:
O SkateSkill : Jestem Miły ogarnięty w ortografii nie jestem jakiś najlepszy. Gram w piłkę nożną i interesuje się różnymi sportami i laseczkami :D
O Pekok223 :
Jestem bardzo miły i kreatywny. Lubie trolować ale z umiarem . Pułapki TNT i nie tylko są moimi ulubionymi mechanizmami.
Dlaczego My: Ponieważ uwielbiamy takie serwery minecraft !!!


SZANUJEMY ADMINISTRATORÓW
GRY

.

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Nick:Ticu
Wiek:16
Doświadczenie:2lata
Coś o sobie:Jak wyżej napisałem mam 16 lat i kończe gimnazjum, zamieżam iść w kierunku technik informatyk, lubie ksiazki fantasty i czesto chodze na siłownie:)
Dlaczego Ty:
Ponieważ nie greefuje i chce sie zabawić

Opublikowano

Podanie kolegi:

 

Nick: dimitri2

Wiek: 16 lat

Doświadczenie: gram od alphy

Coś o sobie: Posidam TS3 oraz mikrofon

Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, miły

 

Dodasz mojego kolege?

Opublikowano

Nick:DatEagle

Wiek:13

Doświadczenie:duze wielkie xD

Coś o sobie:Mam na imię Michał I nielubie jak ktos mnie okrada xD ;P

Dlaczego Ty:dlatego ze lubie minecraft i lubie kwadratowa masakra:)

Opublikowano

Serwer dno, 22 sloty a lagi jak by miał około 200 wczytuje się mapa pa parę sekund kocki po dłuższe chwili wypadają. Bije jednego moba a tu nagle lagg czekasz chwile i padasz ! Nie polecam !

Opublikowano

Nick: MrSavius
Wiek: 14
Doświadczenie: Gram od wersji 1.2.5
Coś o sobie: Mam na imię Adrian i lubię grać w piłkę nożną. Lubię gry RPG. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka. Moi koledzy na matematyce nazywają mnie ,,Robot,, :D
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem ogarniętym graczem ,który nie grifuje i nie używa x-raya ,ani nodusa.

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Nick: xSzczypior
Wiek: 16
Doświadczenie: Gram od 2 lat w MC.
Coś o sobie: Jestem ogarnięty i opanowany. Wiem kiedy są granice. Uwielbiam wszelkie sporty i trenuję koszykówkę od 7 lat. W wolnych chwilach spędzam czas z kumplami lub nagrywam na YT
Dlaczego Ty: Ponieważ w miarę dobrze buduję. Nie jestem osobą, która ma zamiar wbić potrollować. Jestem pewien, że ten serwer mógłby i pewnie jest najlepszą "podszywką" kwadratowej :)

Opublikowano

Serwer dno, 22 sloty a lagi jak by miał około 200 wczytuje się mapa pa parę sekund kocki po dłuższe chwili wypadają. Bije jednego moba a tu nagle lagg czekasz chwile i padasz ! Nie polecam !

Grałem kilka godzin z szybą, wykopaliśmy 2 skrzynie cobbla i nic nie lagowało nam.

 

 

xSzczypior, MrSavius zostali dodani.

Opublikowano

Nick: Spalacz
Wiek: 15
Doświadczenie: 3 lata w mc ;)
Coś o sobie: Jestem Dawid , ogarnięty lubię takie serwery ;D
Dlaczego Ty:
Pomogę na serwerze :) Jestem ogarnięty i nie lubię się turlać ;D

ZGF3aWRwZWthbGE3X19fZXVuZV9fXzMyX19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzVfX19ub25lX19fNkVGRjQyX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Nick: Spalacz

Wiek: 15

Doświadczenie: 3 lata w mc ;)

Coś o sobie: Jestem Dawid , ogarnięty lubię takie serwery ;D

Dlaczego Ty: Pomogę na serwerze :) Jestem ogarnięty i nie lubię się turlać ;D

Dodany.
Opublikowano

Nick:Sniperz
Wiek:15
Doświadczenie:Gram w mc od dodania łóżek do Minecrafta
Coś o sobie:Ogarnięty,i oczywiście spokojny :f.
Dlaczego Ty:Bo szukam zaje"dwa"bistego serwera :F

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nick:Sniperz[/size]

Wiek:15[/size]

Doświadczenie:Gram w mc od dodania łóżek do Minecrafta[/size]

Coś o sobie:Ogarnięty,i oczywiście spokojny :f.[/size]

Dlaczego Ty:Bo szukam zaje"dwa"bistego serwera :F[/size]

Dodany.
Opublikowano

Nick: FreshGamePlay
Wiek: 15
Doświadczenie: Gram w minecrafta 2-3 lata.
Coś o sobie: Jestem ogarnięty. Buduje epickie budowle. Nie Griefuje, nie cheatuje, przestrzegam regulaminu :)
Dlaczego Ty: Myślę że się nadaje. I Problemów sprawiac nie bd :)

Opublikowano

Nick: FreshGamePlay

Wiek: 15

Doświadczenie: Gram w minecrafta 2-3 lata.

Coś o sobie: Jestem ogarnięty. Buduje epickie budowle. Nie Griefuje, nie cheatuje, przestrzegam regulaminu :)

Dlaczego Ty: Myślę że się nadaje. I Problemów sprawiac nie bd :)

Dodany.
Opublikowano

Nick: Oski369
Wiek: 14
Doświadczenie: 4 letnie
Coś o sobie: jestem mily i kultularny nie greefuje
Dlaczego Ty:
poniewaz ogarniam gre zespolowa

Opublikowano

Nick: Akax

Wiek:15

Doświadczenie:2 lata gry

Coś o sobie:Mieszka obok mnie i Nazywa sie Marcin

Dlaczego Ty: Poniewaz ogarniam i umiem budować xD

 

Nick: keczup21

Wiek:15

Doświadczenie:2 lata gry

Coś o sobie:Mieszkam w Polsce i Nazywam sie Michał

Dlaczego Ty: Poniewaz ogarniam i lubie takie servery ;]

 

Nick: Hayabusa

Wiek:15

Doświadczenie:2 lata gry

Coś o sobie:Mieszka w Polsce i Nazywa sie Karol

Dlaczego Ty: Poniewaz on ogarniam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...