Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HARD]Masakra zaczyna sie w nocy[WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 4]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja czemu nie jestem dodany ?

I prosze o wyjaśnienie

i jak jestem dodany to wyświetla mi się takie coś

Na dole wpisuje taki nick jak w podaniu a u góry to co jest po połączeniu z serwerem

03686770644513677906.png

zu439g.jpg

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:DJHarison
Wiek: 15 lat
Doświadczenie: ręczne :D a w minecrafcie 2/3 latka :D
Coś o sobie: Jestem milutki i znam ortografie , jestem dyslektykiem 0-0
Dlaczego Ty: Nie grifuje i nie klne , czasami mały troling nie zaszkodzi :) jestem pomocny i wrazliwy a takze mam zajebistego skina STEVA

Opublikowano

A ja czemu nie jestem dodany ?

I prosze o wyjaśnienie

i jak jestem dodany to wyświetla mi się takie coś

Na dole wpisuje taki nick jak w podaniu a u góry to co jest po połączeniu z serwerem

03686770644513677906.png

 

Możliwe, że nick jest za krótki. Dodałem LexPL, jak nie pasuje to napisz.

 

DJHarison dodany.

Opublikowano

Nick:RajZi
Wiek:15
Doświadczenie:Duże :) 9/10 powiedział bym :)
Coś o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem który lubi spotykać się z przyjaciółmi grac w minecrafta i w inne gry :).
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem ogarniety , niegrifuje i ładnie buduje :)

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Nick:RajZi

Wiek:15

Doświadczenie:Duże :) 9/10 powiedział bym :)

Coś o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem który lubi spotykać się z przyjaciółmi grac w minecrafta i w inne gry :).

Dlaczego Ty:Ponieważ jestem ogarniety , niegrifuje i ładnie buduje :)

 

Dodany.

Opublikowano

Nick:mag29 i jamal16

Wiek:16

Doświadczenie:od alphy

Coś o sobie:Chcilibysmy zagrac we 2 w mc :)

Dlaczego Ty:a czemu nie?

 

Dodani.

Opublikowano

Wymagania:
1. Sprawny mikrofon. - jest
2. Obecność na Ts3 (rezerwowo może być mumble) - no problem
3. Głos po mutacji. - jest


Wzór podania:
Nick:TheKajzera
Wiek:18
Doświadczenie:Gram w minecraft jakies 2 lata
Coś o sobie:Lubie sie spotykac ze znajomymi (melanże itp) ale tez lubie sobie pograc w minecrafta.
Dlaczego Ty:J
estem kreatywny, lubie grac zespołowo, nigdy nie grifuje,

Opublikowano

1. Sprawny mikrofon. Tak
2. Obecność na Ts3 (rezerwowo może być mumble) Tak
3. Głos po mutacji. Niestety nie ale myśle że dramatu nie będzie

 

 

Nick: MrManaskal
Wiek: 13
Doświadczenie: 2,5-3 lata
Coś o sobie: Jestem miły, lubię poznawać nowe osoby, nie kradne ;)
Dlaczego Ty: Bo bardzo chciałbym pograć z ogarnietymi osobami, na serwerze typu Survival.

akcUvvb.png

 

Opublikowano

1. Sprawny mikrofon. Pewnie :D
2. Obecność na Ts3 (rezerwowo może być mumble) Ts tak Mumble nie :)
3. Głos po mutacji. Jest glos po mutacji :)

Nick: Zengeds
Wiek: 15 lat
Doświadczenie: W minecrafta gram od 1.2.1 beta
Coś o sobie: Mam na imię Norbert Lubie pograc w minecrafta Chce stawiac klocka na tym serwerze ^.^
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą ogarnięta , nie obrazam sie o byle co Staram się być miły i pomagac nowym graczą Szukam serwera na poziomie i wydaje mi sie że to ten :)

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Nick: rychuPL
Wiek: 13
Doświadczenie: 9,5/10
Coś o sobie: Jestem Ryszard. Bardzo lubię trollować ludzi i jestem kreatywny. Trenuje unihokej !
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem kreatywny i trolluje na poziomie :)

 

1. Sprawny mikrofon. Pewnie

2. Obecność na Ts3: Tak

3. Głos po mutacji: Brak ale jestem ogarnięty

graphic.png

Opublikowano

Nick: AzrisPl
Wiek: 14
Doświadczenie: Grałem na takich serwerach juz z 6 razy a ogółem gram w minecrafta od 2 lat
Coś o sobie: Mieszkam pod wrocławiem mam na imie Patryk

Dlaczego Ty: Jestem ogarniety ,gram czesto

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

Serwer miło się zapowiada ale szkoda że jest border guard ;/

 

WorldBorder jest ze względu na dynmapę, która jest trochę ciężka, a po drugie i tak budujemy się w "centrum", które jest dość spore i każdy znajdzie coś dla siebie od pustynie po góry.

 

Wszyscy powyżej dodani.

Opublikowano

Nick: Pastek

Wiek: 15

Doświadczenie: Grałem już kilka razy na takich serwerach i gram w mc około 3 lata.

Coś o sobie: Mieszkam w woj.zachodniopomorskim mam 15 lat lubię grać w piłkę nożną i minecrafta.


Dlaczego Ty: Ogarniam gre,mam duzo czasu i nie jestem chamski.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Nick: Pastek

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie: Grałem już kilka razy na takich serwerach i gram w mc około 3 lata.

 

Coś o sobie: Mieszkam w woj.zachodniopomorskim mam 15 lat lubię grać w piłkę nożną i minecrafta.

 

Dlaczego Ty: Ogarniam gre,mam duzo czasu i nie jestem chamski.

Dodany.
Opublikowano

Podanie za kolege o,O

 

Wiek: 16
Doświadczenie: W robieniu dzieci ?! Duże
Coś o sobie: Z buta wiade i wyłame wam zamki O_o
Dlaczego Ty: Jestem bardzo pozytywną osobą i rozpierdalam system ;__;
Podanie za mnie
Wiek 15
Doswiadczenie Gram od 1.0.0
Cos o sobieMam ts3 512 slotow moge dac xD
Dlaczego Ty Mily , kolezenski.
Podanie za drugiego kolege
Nick: oliwier8
Wiek: 14
Doświadczenie: Gram w minecrafta od bety 1.5.3
Coś o sobie: Mam na imię Bartek, interesuję się piłką siatkową, trenuję nożną i lubię gry.
Dlaczego Ty: Jestem kreatywny, ogarnięty, miły, pomocny i uprzejmy.
Opublikowano

Podanie za kolege o,O

 

Wiek: 16

 

 

Doświadczenie: W robieniu dzieci ?! Duże

 

 

Coś o sobie: Z buta wiade i wyłame wam zamki O_o

 

 

Dlaczego Ty: Jestem bardzo pozytywną osobą i rozpierdalam system ;__;

 

Podanie za mnie

 

Wiek 15

Doswiadczenie Gram od 1.0.0

Cos o sobieMam ts3 512 slotow moge dac xD

Dlaczego Ty Mily , kolezenski.

 

Podanie za drugiego kolege

 

Nick: oliwier8

Wiek: 14

Doświadczenie: Gram w minecrafta od bety 1.5.3

Coś o sobie: Mam na imię Bartek, interesuję się piłką siatkową, trenuję nożną i lubię gry.

Dlaczego Ty: Jestem kreatywny, ogarnięty, miły, pomocny i uprzejmy.

Odrzucone.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...