Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Rescaria.pl Od Graczy do Graczy!


GrOmErO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaraz damy wam link do nowego forum, IPB na nim za posty zarabiamy 0,5 Groszy , jak uzbieramy 40 zł możemy wymienić na Oryginalne gry Typu: Far cry 3 Itd. :)



w piątek będzie Offical prezentacja serwera, z lepszą grafiką oto główne logo serwera, które będzie na offical w prezentacji która pojawi się w Czwartek:

Opublikowano

 

Zaraz damy wam link do nowego forum, IPB na nim za posty zarabiamy 0,5 Groszy , jak uzbieramy 40 zł możemy wymienić na Oryginalne gry Typu: Far cry 3 Itd. :)

w piątek będzie Offical prezentacja serwera, z lepszą grafiką oto główne logo serwera, które będzie na offical w prezentacji która pojawi się w Czwartek:

984e8a98d0f22.png

ziomek, już wczoraj w godzinach wieczornych miala byc nowa ladniejsza prezka,

+ do tego teamspeak, i co jest? wielki YHYM .

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Dokładnie, czuwają żeby prezentacja zachęciła jak najlepiej i żeby więcej osób, weszło na serwer liczę na te 200+ , serwer też dopieszczamy nowościami , Np Pelerynka która się nie kończy , Komnata pająków V3 Mapka na 90 z Metkami i inne, także czekajcie na start nie porzałujecie.



Edit: Fringe , spokojnie Ts będzie przed startem jeszcze , prezka ładniejsza będzie na publikacjach przed startem serwera, ta prezka na razie jest dobra i starczy. :)


Opublikowano

Fringe, nie zrozumiałeś przekazu postu :) Prezentacja Oficjalna będzie dzień czy dwa przed Startem.

Dentystaa, staram się :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Forum, aktualnie robimy max do jutra będzie Forum IPB będziecie mogli korzystać, mamy tam dużo reklam + YouTubera 10k Subów gdzie rozreklamuję nam serwer+ będzie reklama na Kamerze a to kolejny, popis grafika teraz Offical banner na forum oraz Ts3:



87c5bff907ba2.png


Opublikowano

Dobra forum skończone także zapraszamy na nasze nowe forum, można wejść poprzez stronę zakładka forum klikamy, także miłego pisania, spamowania :)

Opublikowano

Jak bd max 300 osób to i tak dobrze :) ale Reklama + YT zrobi swoje i możecie liczyć na sporo ilośc graczy .Tylko aby nie było problemu ze startem :) + Proboszcz który wam groził . Trzymam kciuki aby udało wam się /

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Jak bd max 300 osób to i tak dobrze :) ale Reklama + YT zrobi swoje i możecie liczyć na sporo ilośc graczy .Tylko aby nie było problemu ze startem :) + Proboszcz który wam groził . Trzymam kciuki aby udało wam się /

 

Postaramy się aby było dobrze, możliwe, że może coś pójść nie tak. :)

 

A co do ProBoszcza , nie zwracam na niego uwagi. Już się o nim nasłuchałem. :D

Opublikowano

Jak bd max 300 osób to i tak dobrze :) ale Reklama + YT zrobi swoje i możecie liczyć na sporo ilośc graczy .Tylko aby nie było problemu ze startem :) + Proboszcz który wam groził . Trzymam kciuki aby udało wam się /

 

Sagaris jest w team i pewnie nakręci pro zapowiedz :D

479f7bd727c6a.png


Opublikowano

Sagaris jest w team i pewnie nakręci pro zapowiedz :D

Edit : Jeżeli Proboszcz myśli że nas nastraszył, to się myli. Pozdrawiam

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Zapraszamy, wszystkich serdecznie na forum, jest w 100% skończone. :)



Jeśli, ktoś ma TeamSpeaka 512 slotów proszę pisać PW mamy małą propozycję ofertę. :)


Opublikowano

@Braxes Uuu Widzę, kolejny dzieciak który nie był na serwerze a mówi że kopia Azarona , jak nie Azaron to Tuor co wy z tym macie, powtarzamy wam że tylko mapy są z Tuora,Azarona , nic więcej reszta , jest robiona przez nas , wymieńcie nam co jest jeszcze z Azarona , naprawdę to się nudnę robi wejdziecie na serwer, zobaczycie wtedy mówcie Pozdrawiam.


Opublikowano

hhaahah w 70% to kopia na plikach serwera AzaronMT2. Istna kopia . nie polecam

Kopią to jesteś ty chłopie zamało chyba grasz w metka ;] to nie jest żadna kopia człowieku przyjrzyj się dokładnie a potem komentuj prosze...

Opublikowano

hhaahah w 70% to kopia na plikach serwera AzaronMT2. Istna kopia . nie polecam

Milcz lepiej !! nie podoba się to nie hejtuj ! Ludzie wy naprawdę macie po 12 lat ?? pisząc takie posty typu ,Nie zagram ,pliki tuora ,Kopia itp są bezsensowne !!! Jest nowa Administracja + Ich pomysły na to jak urozmaicić nam grę + miejmy że tym razem pogram więcej niż 2 tygodnie :) Więc o co wam chodzi ?? Prezentacja jest od tak zrobiona narazie ,ale nie liczy się oprawienie graficzne lecz to co bd na serwerze ( gra bez bugów ,lagów itp ) . Zapraszam na serwer bo warto bd grać ! wkoncu jakiś serwer ,bo Hardami rzygać się chce .

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Jeśli nie będzie lepszej zapowiedzi to nawet nie ma się co wypowiadać na ten temat. Nic głębszego nie wiem o serwerze, na prawdę. Celem stworzenia prezentacji jest zachęcić ludzi do grania a nie odpychać ich. Według mnie jak już coś robić to porządnie i rozpisać się na każdy temat, lubię konkrety, ale nie lubię szybko i na temat. Pozdrawiam.

Opublikowano

Twoja sprawa, mamy już nowszą prezentację tylko czekamy do Czwartku wtedy, ją damy na Publikację jako Officjalną prezentację już na start, także nie ma co się przejmować nie mogę też, dać wszystkich bajerów nowych fajnych do prezentacji. :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...