Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Rescaria.pl Od Graczy do Graczy!


GrOmErO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i dobrze:>

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Dodaliśmy Tabelkę bonusów, po prawej stronię Eq oraz pelerynkę która się nie kończy, ciągle nowe rzeczy przybywają, wgrywamy też Komnatę V3 Szpony.

Opublikowano

można jakiegoś aktualnego tsa aby porozmawiać z administratorami ?:> lub skype.

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Serwer spoko. Na pewno zagram, bo już dawno nie widziałem porządnego serwera. A jak jest z kasą?

Będziesz legendą, człowieku! There are soldiers and then, there are snipers...

Opublikowano

500%,.

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

jak wygląda sprawa z brońmi na 75lvl?

jaki będzie drop przepustek na mapy 95+?

czy będzie resp metinów na początku red lasu tak jak to było na Tuorze/ Azaronie?

czy będą lecieć szkaty z ulepkami?

Opublikowano

jak wygląda sprawa z brońmi na 75lvl?

jaki będzie drop przepustek na mapy 95+?

czy będzie resp metinów na początku red lasu tak jak to było na Tuorze/ Azaronie?

czy będą lecieć szkaty z ulepkami?

 

1 - Bronie będą dropić ze szkaty ripa, metki av2

2 - Przepustki na mapę od 95 dropią z metków od 85+ , na 120 z mobów na mapie od 95, na 140 z metków na mapie itd.

3 - Metiny na 85 lvl respią się po av1 , a metki na 90 po niektórych komnatach w av2 i czerwony las.

4 - Nie

Opublikowano

ok all gotowe a lauchera brak :P Czekamy na bete i na Oficialny start "_)

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Za dużo podróbek innych serwerów! Nie zagram

Wstrzymaj się z tymi postami . nie grałeś na serwie to nie nie pisz zbędnych komentów .. Każdy serwer jaki stoi jest na jakiś plikach gotowych+ małe przeróbki ze swojej strony ,Więc zamilcz i wypad z tematu jak się nie podoba Coś .

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Powiem wam tyle. Sam opiblikowałem te pliki ponieważ sa moje, Kozystajcie z nich. Ale nie odpuszcze administracji ( Neosów ) którzy łżą jak psy. Serwer jest postawiuony na gotowcu. A ja zapewniam was ze ten serwer nawet nie wystartuje. Obiecuje to wam i administracji. Do zbaczania na starcie


Opublikowano

Powiem wam tyle. Sam opiblikowałem te pliki ponieważ sa moje, Kozystajcie z nich. Ale nie odpuszcze administracji ( Neosów ) którzy łżą jak psy. Serwer jest postawiuony na gotowcu. A ja zapewniam was ze ten serwer nawet nie wystartuje. Obiecuje to wam i administracji. Do zbaczania na starcie

 

Pliki nie są Twoje :*

Opublikował jest 360Tm :)

I skończ się podszywać pod kogoś , kim nie jesteś, okej ? :)

Nie strasz tu, gotowce, wejdziesz ocenisz, Hejcie.. ^^

 

edit. I Ty jesteś rocznik 92 ? :> Twoje teksty 'neosów' powalają, pozdrawiam !

Opublikowano

BEKA FHUJ !

POBIJAMY REKORD LIKE ! BUHAHAH :D

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

ProBoszcz z tej strone zjebie. Hhehe :D:D 360:D Beka Ok zreszta przekonasz sie przy starcie jaki błąd popełniłeś

 

Nie obchodzi mnie kimś jesteś naprawdę :)

Zobaczymy na starcie, teraz proszę Cię wyjdź i mi nie spam na gadu przy okazji, okej ? :D

'doniewidzenia'

Opublikowano

:D:D a wiec 16 latku narobiłes sobie wrogów. Info dla " Graczy" Ten serwer nawet nie wystartuje obiecuje wam

A tym czasem złodzieju możesz wyjść na dwór albo............. ojebać jeszcze kogoś ;)

Opublikowano

Udostepnili wam pliki Tuora i juz wszyscy robia ten sam serwer. Ludzie Azaron bedzie dzialal, wiec po co sklejacie drugi taki sam serwer? Wedlug mnie bedzie na tym serwerze tyle ludzi gralo co na Glador S2 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...