Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Rescaria.pl Od Graczy do Graczy!


GrOmErO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tym czasem to czekam na start :) a przydało by sie przydało .

ProBoszcz

i następny jego serwer ...

Nie POLECAM DLACZEGO ? każdy go bardzo dobrze zna lecz od tej złej strony : )

pamiętacie jak z Tuor/a zajebał 4tysiące ? po czym zamknął serwer

z tym będzie tak samo

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

i tak ten serwer nie wystartuje

ProBoszcz jesteś skończony

 

Ps pozdrów Sylwie

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ProBoszcz

i następny jego serwer ...

Nie POLECAM DLACZEGO ? każdy go bardzo dobrze zna lecz od tej złej strony : )

pamiętacie jak z Tuor/a zajebał 4tysiące ? po czym zamknął serwer

z tym będzie tak samo

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

i tak ten serwer nie wystartuje

ProBoszcz jesteś skończony

 

Ps pozdrów Sylwie

 

Z tym ? o co chodzi? możesz wyjaśnić -.-

Opublikowano

Coś zajebało tuorem i azaronem -,-

większość rzeczy z tych serwerów, bardzo mało nowości.

 

aczkolwiek jeżeli bedzie stabilniejszy niżeli te dwa wyżej wymienione serwery to z pewnością zagram :)

Opublikowano

Z tym ? o co chodzi? możesz wyjaśnić -.-

nie starczyło by mi czasu żeby ci wytłumaczyć kto to ProBoszcz (następnym razem najpierw sprawdz osobe która bierzesz do Teamu) : )

 

napisz do 360 (byłego wspólnika Tuora to ci powie co ProBoszcz Odjebał)

zreszta on tyle osob ojebał / oszukał ze szkoda gadać

 

@#######

i ma przejebane u każdego każdy jego wróg będzie atakował

 

Serwer na plikach Tuora :P

Oj oj nie ma się własnych pomysłow to bierze sie to co jest :)

Każdy wie co tam było , a tutaj nic nie daliście nowego do siebie . Wiec nic tu ciekawego nie macie . Jedynie strona z muzą fajna ;]

dobry kamuflaż

:)

Opublikowano

Kto to jest SagariS ? Aminem jest Menchu a ja jestem zastępcą ! I ogarnijcie się bo nikt nie pisał o Teamie ! W teamie są 3 osoby i to są osoby które się znają ! Pozdrawiam tych którzy sieją ploty a nic nie wiedzą.. No ale tak wy zawsze wiecie lepiej , co i jak ; )

Opublikowano

Co wy Pitolicie, że w Teamie jest ProBoszcz?? ProBoszcz to Querto , nie ma z nami nic wspólnego więc nwm skąd macie takie infa.

Opublikowano

Z mojego punktu widzenia, kilka osób chce zastraszyć Administrację(w tym mnie) że serwer zostanie obrzucony mocnymi ddosami i chcą abyśmy się poddali już teraz :) Dlaczego ? Konkurencja :)

Łapiemy sobie wrogów ? jesteś śmieszny :) Może i jestem młodszy od ciebie, ale twoje zachowanie mówi samo za siebie.

Aha, no tak. Jeżeli nie będziesz grał to po co piszesz ten jeden post "pliki tour(czy jakoś tak)nie zagram. Ludzie po co ten spam ?..

 

Proboszcz, Querty czy jak Cię tam zwą ty już wielu osobą grozisz nawiązując do tego co napisałem wyżej. Groziłeś pewnemu serwerowi słowami takimi "dostaniecie ddosy że nie wystartujecie" co było ? 2-3 minimalne ddosy, których maszyna nie odczuła :) Zagrażaj dalej.

Pozdrawiam

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Pliki Tuora... Już rzygać mi się nimi chce.. . Nie zagram jednak.

 

Każdy ma inny gust. Nie pisz , że pliki, bo to tylko mapy.

 

Co do Ciebie ProBoszcz, czy jak Ci tam, już dowiedziałem się kim tak naprawdę jesteś. :(

 

Cóż , strasz dalej.

Opublikowano

Querto-PROBOSZCZ ty możesz sobie staszyć ludzi na ulicach !! Zajebałeś 4 tysie za Tuora po czym serwer zamknięty został - to teraz grozisz im ?? Widać jakie twoje sjest zachowanie nie dorobię jeden .

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

My się jego nie przestraszymy. On grozi każdemu :) A tak na prawdę to on sam poleciał na kasę i tyle :)

 

Pozdrawiam

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Także , Beta startuję jutro o 18:00 Klienta możecie pobierać jest na Stronie oraz Zapowiedźi, Rejestracja dostępna jutro od 17:30 Zapraszamy, wszystkich chętnych do testowania. :)

Opublikowano

Na serwerze zagram i polecam. Tylko nie przesadźcie z IS-em to przybędzie wielu graczy.

Ps: Oby się tylko fearles nie zleciało...

Opublikowano

Mam nadzieję że egzekutora bitewnego odblokujecie . Ile ma być królestw ? Możecie dać inny system ulepszeń na ninje ? jak z dropem przepustem na berana? z czego będzie dropić ?

GLELTm4.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję że egzekutora bitewnego odblokujecie . Ile ma być królestw ? Możecie dać inny system ulepszeń na ninje ? jak z dropem przepustem na berana? z czego będzie dropić ?

 

1 - odblokowany

2 - 3

3 - Nie

4 - Metki av1/av2

Opublikowano

serwer nawet ciekawy

1.Skąd dodanie i zmianki 6/7 ?

2.Skąd bronie na 75 ?

3.Skąd perly i inne ulepszacze ?

 

będzie jakaś nagroda dla tych co biorą udział w becie ?

Nima :rolleyes:

Opublikowano

kiedy oficjal ? jakos w czerwcu ??

 

12 kwietnia.

 

 

serwer nawet ciekawy

1.Skąd dodanie i zmianki 6/7 ?

2.Skąd bronie na 75 ?

3.Skąd perly i inne ulepszacze ?

 

będzie jakaś nagroda dla tych co biorą udział w becie ?

 

1 - Metki 80+ , mapy od 95+, szkaty

2 - Szkaty Ripa, Metki 85/90

3 - Perły jak i ulepszacze na nowy ekwipunek lecą z metków, mobów.

 

Nie, nie będzie ponieważ jest to beta otwarta.

Opublikowano

Wiec jak wszystkie ulepszacze , bony , bronie itp dropia z metinow to mam nadzieje ze bedzie zwiekszony ich resp , najlepiej dodac mapke z metinami :)

bez linków wychodzących.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...