Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]World of Metin2


Emichu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10k lajkow na fb to naprawde sporo serwer musi byc bardzo popularny za granica,dlatego zagram

Szukam tez ekipy tutaj,pokazmy ze polacy sa wszedzie!!!

Jak najbardziej polecam serwer

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

10k lajkow na fb to naprawde sporo serwer musi byc bardzo popularny za granica,dlatego zagram

Szukam tez ekipy tutaj,pokazmy ze polacy sa wszedzie!!!

Jak najbardziej polecam serwer

Nom też zwróciłem na to uwagę , jeżeli jest ponad 10k like , to jest duża szansa że będzie grało wiele osób. No nic wystarczy czekać i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

xD 

Opublikowano

Dzisiaj, czyli 2 Kwietnia pojawi się klient. Informacja z oficjalnego fp serwera:

Just a quick note to let you know that the client will be released today, Tuesday 2nd of April. Watch this space for the announcement later =)

Opublikowano

Niby tyle ,,lajków" na FB a jakoś pustki w zapowiedzi :). No nic życzę powodzenia

pLykmAn.jpg.b918ff0177c9a4548be06757b656

Opublikowano

Niby tyle ,,lajków" na FB a jakoś pustki w zapowiedzi :). No nic życzę powodzenia

Te lajki nie sa od polakow

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Niby tyle ,,lajków" na FB a jakoś pustki w zapowiedzi :). No nic życzę powodzenia

Te lajki nie sa od polakow

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Niby tyle ,,lajków" na FB a jakoś pustki w zapowiedzi :). No nic życzę powodzenia

To jest serwer ogólnoświatowy, także większość lajków pochodzi zza granicy :P

Opublikowano

Mało screenów... Update The Dark Dragons bodajże... Chciałbym screeny, chociażby z systemu robienia zbrojek :D

Prawdopodobnie będzie wyglądał identycznie jak na globalnych serwerach.

Opublikowano

Mało screenów... Update The Dark Dragons bodajże... Chciałbym screeny, chociażby z systemu robienia zbrojek :D

screenów jeszcze za dużo nie ma. Troche na ten temat jest na fb, ale jeszcze ten system dopracowujemy :P Więcej info będzie potem, na początku te zbrojki i tak nie będą potrzebne co daje nam więcej czasu na udoskonalenie wszystkieco jest potrzebne na otwarcie :)

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Możecie podać nazwę i rozmiar czcionki w cliencie?

Czcionka to zwyky Arial, co do rozmiaru nie mam pewności

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

A czy bedzie zwiekszony resp metkow? bo w tyle osob dropnac ku to nie bedzie za ciekawie :p Albo chociaz zwiekszony czas respu.

Back to BF3...

Opublikowano

Jakoś na innych serwach ludzie na luzie dają rade dropić z metków :D

Myśle, że taki resp i ilość metków jakie mamy wystarczy. Jeśli nie, to oczywiście coś zmienimy :) najpierw musimy zobaczyć jak to będzie

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Jakoś na innych serwach ludzie na luzie dają rade dropić z metków :D

Myśle, że taki resp i ilość metków jakie mamy wystarczy. Jeśli nie, to oczywiście coś zmienimy :) najpierw musimy zobaczyć jak to będzie

 

Niby tak, ale chyba to nie jest global wiec jakies ulatwienie powinno byc, na kazdym serwie nawet hardzie, jest metkow wiecej, badz respia sie czesciej, sadzac po ilosci osob na fan pageu osob bedzie sporo i metkow bedzie brakowac, wiec zrobcie to za wczasu.

Back to BF3...

Opublikowano

Niby tak, ale chyba to nie jest global wiec jakies ulatwienie powinno byc, na kazdym serwie nawet hardzie, jest metkow wiecej, badz respia sie czesciej, sadzac po ilosci osob na fan pageu osob bedzie sporo i metkow bedzie brakowac, wiec zrobcie to za wczasu.

jeśli będzie taka konieczność to tak zrobimy :D niestety zrobić tego za wczasu nie chcemy bo jak potem się okaże, że jednak lepiej jest jak było wcześniej to wszyscy będą protestować przed zmianą.

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Budowniczy
Opublikowano

jak można zdobyć zmianki i dodania tylko eventy ( jak często one będą) jest jakis ts z podziałem na kraje itp ??

dropk kasy jak na pl ?? i skrzynki ucznia będą ??

Opublikowano

jak można zdobyć zmianki i dodania tylko eventy ( jak często one będą) jest jakis ts z podziałem na kraje itp ??

dropk kasy jak na pl ?? i skrzynki ucznia będą ??

wszystko już napisałam chyba 5x powyżej co do zmianek i dodań. Eventy, skrzynki bossów, questy - stąd możecie je zdobyć.

O ts'ie jeszcze mi nic nie wiadomo

Drop kasy jest mniejwięcej taki jak na globalach

Jeśli chodzi Ci o skrzynki które można otwierać co 10 lvli to tak

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Za co otrzymuje ostrzeżenia??Moderator rozdaje ostrzeżenia jak ulotki.... A co do serwera to będzie dostępne spolszczenie klienta?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...