Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Survival+Frakcje][50 slot, TNT, Creeper ON] McSwirki


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z gry: Juzio

Staz grania w MC: Sporo około roku :)
Czy posiadales kiedys admina: Tak na wielu serwerach.
Wiek : Mam 15 lat ,ale Jestem ogarnięty
Dlaczego Ty? : Chciałbym pomóc w rozbudowie serwera i pomagać innym Graczom.
Znajomosc komend: W Skali to tak 9/10 ale raczej nic mnie niezaskoczy

Opublikowano

 

danem.png

MC.png Data otwarcia: Poniedziałek 4.02.2013

MC.png Nazwa: McSwirki

MC.png Typ: Survival + Frakcje

MC.png IP Servera: 178.19.108.196:25565

 

MC.png Sloty: 50

MC.png White-List: Wyłączona

MC.png Potwory: Tak

MC.png Zwierzęta: Tak

MC.png PVP: Tak

MC.png Premium: Nie

MC.png Nether: Tak

MC.png End: Tak

MC.png Wersja Bukkita: 1.4.7

MC.png Experience: Zwiększone

 

informacjeg.png

Nick z gry:PatiXxXSD

Staz grania w MC:gram 4 lata

Czy posiadales kiedys admina:Tak na 3 serwerach ktore juz nie istnieja:(

Wiek:15

Dlaczego Ty?:Jestem mila pomocna pracowita mam skype dosyc ladnie buduje bede mila do adminow i graczy i jestem ogar

Znajomosc komend:8/10

Opublikowano

Nick z gry: Juzio

Staz grania w MC: Sporo około roku :)

Czy posiadales kiedys admina: Tak na wielu serwerach.

Wiek : Mam 15 lat ,ale Jestem ogarnięty

Dlaczego Ty? : Chciałbym pomóc w rozbudowie serwera i pomagać innym Graczom.

Znajomosc komend: W Skali to tak 9/10 ale raczej nic mnie niezaskoczy

Wszystko ładnie i pięknie tylko niestety brak ci kultury a to niestety podstawa ;/

 

 

 

danem.png

MC.png Data otwarcia: Poniedziałek 4.02.2013

MC.png Nazwa: McSwirki

MC.png Typ: Survival + Frakcje

MC.png IP Servera: 178.19.108.196:25565

 

MC.png Sloty: 50

MC.png White-List: Wyłączona

MC.png Potwory: Tak

MC.png Zwierzęta: Tak

MC.png PVP: Tak

MC.png Premium: Nie

MC.png Nether: Tak

MC.png End: Tak

MC.png Wersja Bukkita: 1.4.7

MC.png Experience: Zwiększone

 

informacjeg.png

Nick z gry:PatiXxXSD

Staz grania w MC:gram 4 lata

Czy posiadales kiedys admina:Tak na 3 serwerach ktore juz nie istnieja:(

Wiek:15

Dlaczego Ty?:Jestem mila pomocna pracowita mam skype dosyc ladnie buduje bede mila do adminow i graczy i jestem ogar

Znajomosc komend:8/10

Staż spory

Doświadczenie średnie ale jest :)

Wiek nie ma znaczenia co zgłoszenie to powtarzam ^^

Mało napisane ale Szybko i konkretnie :)

Komendy to akurat mniej ważna sprawa ważniejsze jest ogarnięcie

bo komend jest łatwo się nauczyć :)

 

 

Moim zdaniem Dziewczyny bardziej nadają się na administratorów czy moderatorów wiem to z własnego doświadczenia ;)

 

Zdecydowanie TAK

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Braciu

SDAAODSJEDA+()*@sad+|)_(*&!^%@e _)d|+sd|ADISJDFA'];LKPS;FKAKJNJMDFSPANKLFKDOAPJFASD;FNAKSDPOJNADKSF/]\)idjskadjhf*FU092384210-(*(@#*_)@!(#_@!(#_!@_)(#@!)(djsjkahd*(@!#*)_e(_)@*hd()asdu(a)sdu@)!(#*)(@#!$*)(d_asd*(_)@!#_@!#_(@!_#_()_@!#()@_@!()#(@!)_dsaskjldja{dls:dasdgywedijsadidjwaudh

 

W tym ciągu liter znajdź znak /]\ :)

Opublikowano

@mrBraAtek111

Mimo, że oceniłeś mnie pozytywnie muszę cie upomnieć.

 

1.Stwierdziłeś że mój post nic nie wnosi do tematu, lecz może dla mnie w tych czterech słowach było zawarte wszystko co miałem do przekazania? Nie jesteś moderatorem więc go nie zgrywaj, prosze cię. Równie dobrze mogę uznać, że twój post "Właśnie to robie :D" nic nie wnosi do tematu.

 

2.

 

Min. 16 lat

 

Jeszcze raz powtarzam wiek nic nie oznacza :)

Wiek oznacza bardzo dużo i gdybyś doczytał pierwszą stronę, zrozumiałbyś swój błąd. Jeżeli administracja wymaga 16 lat, to nie należy wprowadzać błędnych informacji.

 

3. (to mnie najbardziej rozbawiło)

 

Wszystko ładnie i pięknie tylko niestety brak ci kultury a to niestety podstawa ;/

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że brak mu kultury jest to ewidentny przykład, że użytkownik po prostu ci się nie spodobał, albo brakło ci przymiotników i rzuciłeś dość poważne słowo na kogoś kto być może jest bardziej kulturalny od ciebie. Przykład, że sam masz 12lat nie jest wcale najlepszym przykładem, gdyż sądząc po twoich powyższych wypowiedziach jesteś bardzo niesprawiedliwy w ocenianiu podań.

 

4.

 

Moim zdaniem Dziewczyny bardziej nadają się na administratorów czy moderatorów wiem to z własnego doświadczenia

Płeć jest bez znaczenia, a uważanie że któraś jest lepsza jest po prostu zwykłym lizaniem pupci. PatiXxXSD napisała mniej więcej tyle samo co użytkownik, który według ciebie nie ma kultury, a jednak to że jest płci pięknej sprawiło że opisałeś ją pozytywnie.


Nie chciałem tak ostro, ale aż się prosiło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...