Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Survival+Frakcje][50 slot, TNT, Creeper ON] McSwirki


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

 

Panowie, takie pogaduszki to na pw:)

 

Lecz zapraszam na serwer ! :)

 

Otwarcie jutro o godzinie 15.00-16.00

 

reef

 

ref

 

f5

 

imetin_logo.png

Opublikowano

Nick z gry: SkateSkill

Staz grania w MC: Gram w minecrafta od początkowych wersji InfDev ;)

Czy posiadales kiedys admina: Tak na wielu serwerach takich jak : Serwer Deltax (Drekson_Gigant) BananaCraft EragonCraft Oraz inne :)

Wiek : Mam 15 lat ale jak na swój wiek jestem dosyć ogarnięty . :)

Dlaczego Ty? : Dlatego ja ponieważ nie jestem dzieckiem które dostanie zabawkę i zepsuje. Wiem co to znaczy być Administratorem. Nie jestem jakimś chorym człowiekiem który ma adma i już brushuje :).

Znajomosc komend: W ocenie tej skali to tak 9/10 wszystkich komend :)

 

 

Ps. Serwer może pięknie wypalić i dużo graczy już się szykuje :)-

=============================================================================================

Pozdrawiam i polecam SkateSkill

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Nick z gry Dyziken22

Staz grania w MC od alfy

Czy posiadales kiedys: admina 4 razy admin i były KidMod na serwerze Skyblock.pl 300/300 graczy lecz po 3 miesiącach znudziła mnie rozgrywka na tego typu serwerze

Wiek 19 lat

Dlaczego Ty? pozwolę sobie rozpisać w punktach

1.Lubie pomagać graczom

2.Na jakikolwiek serwer wejdę jestem lubiany

3.Mam duże doświadczenie w Administracji jak i w Minecrafcie

4.Znam się na konfiguracji pluginów

5.Posiadam mikrofon/ts3/ventrillo/skype

6.Nie lubię łatwej gry więc pomaganie 2 kontem administratora kompletnie odpada

7.Jestem kreatywnym graczem

8.Mam dużo wolnego czasu (Szkoła zaoczna) 4-12h w minecrafcie

Dużo lepiej bym się wysłowił podczas ewentualnej rozmowy na ts/skype

Znajomosc komend: 9/10 WG,WE,CommandBook i wiele innych jeżeli któregoś pluginu bym nie znał szybko się nauczę

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up

Kolego jakbys poczytal, to bys wiedzial ze to zapowiedz i, ze serwer bedzie online dzis od godziny 15-16

imetin_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...