Skocz do zawartości

mrBraAtek111

Members
  • Postów

    45
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O mrBraAtek111

  • Urodziny 19.02.2001

Metody kontaktu

  • GG
    Poco Ci? Od czego jest PW -.- -.^
  • Skype
    jony123208

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Białystok

Osiągnięcia mrBraAtek111

  1. A jakbym Wymienił kartę graficzną na taką to by chodziło na full? Gigabyte GeForce with CUDA GTX 650 2GB DVI&HDM&VGA PCI-E OC (GV-N650OC-2GI) lub Gigabyte GeForce GTX660 Ti 3GB OC (GV-N66TOC-3GD)
  2. Procesor: AMD Phenom II x4 965 3,40 GHz Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTX 550 Ti (2gb) Ram: 6 GB Czy pójdzie mi chociaż na średnich detalach?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...