Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mody] Nano-Craft 1.4.7 [RedPower][BuildCraft][Industrial]


Melos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Yyy mi się coś z paczką stało chyba bo jak wchodze na serwer to jakaś lista errorów ;o

82465926287909591284.png

Start 28 Sierpnia !

Opublikowano

1.Usuń całego minecrafta

2.Pobierz nowego i zaktualizuj go do najnowszej wersji

3.Wklej Paczkę oraz Łatkę która jest podana na dole.

4.Daj mi łape

5.Graj :D

 

Paczka: https://www.dropbox.com/s/sj0p662xxpxkn4q/NanoCraftS1%2008.02.13.rar

Łatka: https://www.dropbox.com/s/0sbcwhxymk35d79/NanoCraftS1%20latka%2008.02.13.rar

 

Myślę że pomogłem każdemu któremu nie działa :P

dziex za pomoc

 

​to samo zrobilem i pomoglo server działa i jest git majonez

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

LUDZIE!

Nie grifujcie adminów

Ten serwer jest fajny ;P

A po za tym jak coś się nie podoba do adm to pamiętać...ONI MOGĄ WAS ZBANOWAĆ

A ja ktoś woli CS TO NIECH SE W NIEGO NABIJA ILE CHCE TO PO CO CZŁOWIEKU BEŻESZ SIĘ ZA MINECRAFT'A :angry:

...NIE GRIFUJCIE
...I TARCZA DLA WAS

MC123

Opublikowano

a powaznie co z serverem sie dzieje ?

Robią cofkę mapy, ponieważ przy zmianie silnika i pluginu, zapomnieli dać kilka działek graczom... W wyniku tego - zostały zgriefowane...

I teraz próbują jakoś odzyskać itemy dla graczy po cofce... ;)

Opublikowano

MC123 ma racje nie grifujcie adminów bowas zbanują i tyle!!!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
:angry:

DevilCreeper



A poza tym najlepszy server na modach na jakim gralem i rzycze adminisratorom serva szczęścia

:D:D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

 

 

 

 

DevilCreeper

Opublikowano

Coś się ruszyło, wreszcie ktoś siedzi na serwerze.

 

btw. Jak można griefować adminów? Grief ma dwa znaczenia, jedno - z ang. żal, smutek, a drugie to niszczyć komuś coś w grze o klockach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...