Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mody] Nano-Craft 1.4.7 [RedPower][BuildCraft][Industrial]


Melos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na servie nikogo nie ma może zars otworzą



z mninuty na minutem mam potrzebe grania co raz większą



daleji na servie ni kogo nie ma

ale gówno

 

 

 

 

DevilCreeper

Opublikowano

Technikopolis przywiązuj większą uwagę do tego co piszesz, bo niekiedy nie da się czytać Twoich postów - jest tyle literówek i błędów.

Zmienili forum, więc może niedługo będzie jakieś info na tamtym forum.

Opublikowano

Technikopolis przywiązuj większą uwagę do tego co piszesz, bo niekiedy nie da się czytać Twoich postów - jest tyle literówek i błędów.

Zmienili forum, więc może niedługo będzie jakieś info na tamtym forum.

 

 

sorry

Opublikowano

Technikopolis poleciało już zgłoszenie o nabijanie postów, ogarnij opcję "edytuj". Co do servera, napisali by co się z nim dzieje bo wygląda jakby administracja miała nas w dupie.

 

 

Opublikowano

Siedzi trzech na tym serwerze od godziny, ciekawe co robią... Dobre pytanie - co można robić prawie po 20h dziennie i nie skończyć w 3 dni?

Opublikowano

Serwer zostanie włązony dnia 19.02.2013 w godzinach 13-14. Część z Was na pewno odejdzie po tych zmianach, ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie. Pumba (pumbelix)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...