Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mody] Nano-Craft 1.4.7 [RedPower][BuildCraft][Industrial]


Melos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Opublikowano

Też bym chciał :P

Najprawdopodobniej jakieś prace technicze :/

No moze, ale jest pusty serwer;/

Opublikowano

czemu nie ma w 1 poscie LINKOW DO POBRANIA ?

a nie na 4 stronie dajecie linki JAPIER....



zaraz ja i 2x kolegow wbijemy ;p

 

 

edit1 : minecraft mi sie crashuje od tej paczki dlaczego ? usunolem .minecraft sciaglem 1,4,7 i wrzucilem paczke do .minecrafta

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

@UP Chociaz byles na serwerze?

Po 1 nawet nie wiesz jakie sa pluginy;)

Sa tylko te podstawowe;)

Gdzie Ty red stone widzisz chlopie? xD

Tablica z welny? W dupie chyba ta welne masz:D

Jak masz hejtowac to chociaz wejdz na serwer a nie pierdolisz glupoty jak nawet nie byles...

Jest to serwer typu survival + dzialki. a nie RolePlay:D

Najpier wejdz na serwer a pozniej komentuj:)

Jezeli myslales, ze RP w tagach to RolePlay to musisz byc niezlym debilem:D bez urazy :D

Jest to skrot od modyfikacji red power inteligencie;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

bd jakiś opis/poradnik jak zainstalować poprawnie te mody ? bo nie wiem co robię zle i mam ciągle crasha

 

1.Usuń całego minecrafta

2.Pobierz nowego i zaktualizuj go do najnowszej wersji

3.Wklej Paczkę oraz Łatkę która jest podana na dole.

4.Daj mi łape

5.Graj :D

 

Paczka: https://www.dropbox.com/s/sj0p662xxpxkn4q/NanoCraftS1%2008.02.13.rar

Łatka: https://www.dropbox.com/s/0sbcwhxymk35d79/NanoCraftS1%20latka%2008.02.13.rar

 

Myślę że pomogłem każdemu któremu nie działa :P

82465926287909591284.png

Start 28 Sierpnia !

Opublikowano

Ten serwer wgl jest z modami? -.^

Jak wchodzę na to IP to jest bez modów, a jak na to ze statusu to pisze że serwer OFF o_O

 

@edit: Dobra nieważne... Nie zauważyłem portu innego ;)

Dla zielonych IP to: 37.59.10.167:22000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...