Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Na razie nie mam czasu, żeby cokolwiek zmieniać w plikach...

Zobaczę co da się zrobić. A w sprawie pytań, to pisz PW na MPC.

 

//Drop diamentów zwiększony!

 

.

5465845486.png

Opublikowano

Będzie super ;3!

Mój nick Perspektywny

Jakby by byla potrzebna pomoc w budowie czy coś do chetnie pomoge :D!

 

Będzie super ;3!

Mój nick Perspektywny

Jakby by byla potrzebna pomoc w budowie czy coś do chetnie pomoge :D!

mca.png

Opublikowano

Apropo.Zwieksz drop diaxów na 0,9% i będzie git.Servar fakt jest git nie ma lagów ani ścin ale bardzo mały masz skład ekipy.Jak coś pisz na pw.Gram w mc od początku i przeważnie na multi cały czas.Mam doświadczenie w 80% i wszystko ogarniam.Zawsze mogę się douczyć lub pomóc. :)

Opublikowano

@koni

0.9%, to o wiele za dużo. ;)

A ekipy jak na razie nie poszukuję.

Wlasnie ze nie.Zeby wykopac jeden diament to ci zajmie prawie ok 1h.Nie poszukujesz ekipy taaak??? To bardzo ciekawe bo kazdy moze robić co chcę na tym serverze bić na killaurze wyklinać i robić wszystko co się im żywnie podoba.Dla mnie to nie jest administracja tylko lenie śmierdzące(przepraszam jeśli kogoś obraziłem ale to prawda)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...