Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie, co się dzieje z serwerem !!! Gdzie jest kur. te 300 slotów ... Gdzie te 32gb ram i 0 lagów, gdzie ta strona na której od tygodnia pisze zapraszamy wieczorem ??

Zapowiadał się tak cudownie...

Opublikowano

@UP

300 slotów jest zwyczajnie niepotrzebne, gdy gra 50 osób. 32GB RAM jest i lagów też nie zauważyłem.

Stronę zrobię jak będę miał czas. Nie mam tylko serwera na głowie. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@UP

300 slotów jest zwyczajnie niepotrzebne, gdy gra 50 osób. 32GB RAM jest i lagów też nie zauważyłem.

Stronę zrobię jak będę miał czas. Nie mam tylko serwera na głowie. ;)

Masz taką maszynę a nie stać Cię na wykupienie domeny pl,eu czy coś ? tylko xaa to prawie jak darmowa ^^

Bardzo mnie to dziwi :P

Opublikowano

Stać mnie, ale nie sądzę, że jest taka potrzeba. ;)

Domenę się wykupuje minimum na rok, a rok, to ja nie wiem czy ten serwer przetrwa... :>

5465845486.png

Opublikowano

Stać mnie, ale nie sądzę, że jest taka potrzeba. ;)

Domenę się wykupuje minimum na rok, a rok, to ja nie wiem czy ten serwer przetrwa... :>

 

fajnie powiedziane... "Nie wiem czy przetrwa" to po co na nim teraz grac ...?

2435676187.png

Opublikowano

//Aktualnie na serwerze trwają wielkie prace techniczne! Szykujemy dla Was coś niesamowitego, czego się na pewno nie spodziewacie!

//Otwarcie już w niedziele, godzina 17:00!

/Administracja.

5465845486.png

Opublikowano

Najgorszy server w mojej HISTORII serverów wbijam i ciągle nowy spawn pojawiam sie gdzies indziej w kopalni i do lavy wszyscy wpadają ten server to masakra

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Serwer - nie wiem co się stało... jakiś iny jest czy co ??

Vip niby na stałe, dzisiaj wchodzę i nie mam i nie wiem co się dzieje .

Pytam się co jest, gdzie gildie, gdzie vip a jedyne co admin

potrafi odpisać "w dupie"... Wiek adma ???

Ciągle są jakieś lagi, bugi że nie można bić stworków ani innych ludzi... Szczególnie uciążliwe podczas pvp.

Nie polecam, ale każdy może spróbować :D

Bez Vipa nie macie szans na wybicie się, a ci co obecnie grają z Vipem

to mają po 20 diax eq w czym kilka setów z ochrona III/IV itd....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...