Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem serwer Zapowiada się dość ciekawie. Mam nadzieje że wszystko będzie dopięte pod ostatni guzik.

Mam nadzieje że te Nowe Dropy wypadną dobrze i będzie ich dosyć sporo np 11 rzeczy by dropiło z różnych mobów,Klocków.

 

Bardzo bym chciał aby Była szansa na drop:

 

 

z graczy: Głowa Steave

z szkieleta: Głowa Szkieleta

z creepera: Głowa Creepera

z liści: Złote Jabłka

ze szkła: Szkło a nie nic!

z netherack:(bardzo rzadko): Brodawki!.

z trzciny cukrowej: Kartki!

 

 

 

 

 

Świetnie by było żeby chociaż kilka z moich propozycji zostały wykorzystane (Jeżeli już są to też fajnie ^^) Widziałem już bardzo wiele takich pomysłów na drop ale żaden nie wypalił

chciałbym to zobaczyć w praktyce :)

 

Dziękuje za przeczytanie mojego posta

 

Biorę udział w losowaniu i pozdrawiam: mrBraAtek

 

 

 

EDIT:

 

Chciałbym się także spytać ile razy będzie powiększony XP

SDAAODSJEDA+()*@sad+|)_(*&!^%@e _)d|+sd|ADISJDFA'];LKPS;FKAKJNJMDFSPANKLFKDOAPJFASD;FNAKSDPOJNADKSF/]\)idjskadjhf*FU092384210-(*(@#*_)@!(#_@!(#_!@_)(#@!)(djsjkahd*(@!#*)_e(_)@*hd()asdu(a)sdu@)!(#*)(@#!$*)(d_asd*(_)@!#_@!#_(@!_#_()_@!#()@_@!()#(@!)_dsaskjldja{dls:dasdgywedijsadidjwaudh

 

W tym ciągu liter znajdź znak /]\ :)

Opublikowano

No no, czekam z niecierpliwością na start serwera, bo zapowiada sie nieźle :D. Nick - Qisiel

Opublikowano

//Start już dziś o godzinie 19:00!

W końcu ! :D Czekam na start, mam nadzieje, że będzie punktualnie ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...