Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Serwer nie ma 32GB.

2. Sloty to 150 anie 300..

3. Grałem z 2h, pisałem do admina, wszedł z serwera. Serwer pusty bez administracji.

4. NIe polecam na dłuższą metę.

Opublikowano

Serwer Zajebisty ale cóż ... nie pogram już sobie ...

Jestem szefem gildii ZakonMiecz i wczoraj straciliśmy zamek na rzecz gildii Frugo.

Stracili troche powera i dzis im zaclaimowalem kawałek żeby odbić.

Co sie okazało ???

Uciekając przed jednym typkiem z ich gildii zostałem podpalony (biegłem po murze) i zeskoczyłem ale miałem mało HP i dedłem.

Zaraz na czacie admin Intel pisze "nice fly cruz"

i dostałem bana... Za co ja sie pytam ??? Za to że spadłem z muru i sie zabiłem ??

Serwer taki pro wiec nie sądze żeby nie było antycheata jakiegoś.

Moim zdaniem poprostu admin Itnel jest stronniczy dla gildii Frugo, bo jak on się tam tak nagle pojawił ??

Cóż "Life is brutal"

Już sobie nie pogram :(((

Pozdrawiam Szanowną administrację i admina Intel'a

 

Cruz

Opublikowano

Istnieje forum serwera ?

Chętnie przyjoł bym jeszcze jedną osobę do gildii. Chociaż i tak z kumplem dajemy sobie radę, dzisiaj zabilismy 8 wrogów .

Opublikowano

Wszedłem - na 1,5h i wyszedłem. Serwer nie ogar- same dzieci. HA dodał pro elo elo "adminów" , który ma max 12lat, i zaprasza na TS. Wali teksty na czacie typu "xddddddddddddddddddddd" - nawet więcej znaków. Nie zna podstaw interpunkcji i ortografii, a jego autorytet to "japa bo ban ". Admin jest bardzo wulgarny, nie raczy nawet kiwnąć palcem na kolesia- który spamuje snow ballami na spawnie i wypycha newbie do strefy pvp. Gdy jakieś wonty do niego są, odpowiada przeklinaniem. Rozdawał diaxy dla kolegów, itp.. Wielki Negatyw, nie polecam..

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

Najgorszy server na świecie.Jak ktoś jest afk to wypychają śnieżkami ze spawna a admin ma to w dupie.Wal się kutasie jebany w dupę pierdolony robiony w pornosie który nie umię zadbać o server.Tak jak mówie nie polecam na tym servie grać.Wszyscy wypychają ze spawna snieszkami a admin nic nie robi.Pisałem 10 minut do admina(intel pedal ojca sprzedal) jedno co usłyszałem to No i? co to ma być za administracja servera co? Możecie mi pałe obciągnać możęcie mi jebnąc to jebane 100%warna mam na to wyjebane.Server to 1 wielkie dno.Jak coś potrzebują to jest git ale dać coś od siebie to nichuja!

Opublikowano

Server do dupy lagi są i można śnieżkami wypychać graczy ze spawna+kowadła są zbugowane i administracja ma all w D****

Opublikowano

@Up nie mówię o lagach, nie mam lagów. Możliwe że jednorazowy błąd. 40 lv. Na szczęście expiarka ;]

 

//Edit

 

Czemu 40 slotów ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...