Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak ogladam prezke , czytam komentarze . Widze ze Administrator ma ADHD czy cos w tym rodzaju lub 14 L . No nie polecam

Ty masz jakieś problemy z sobą?

Po czym stwierdzasz, że mam ADHD? Wiesz chociaż co to jest?

5465845486.png

Opublikowano

@UP

Kolejny z reflinkami... :-P

Nie mogę... i ludzie w takie gówna wierza.

@Domcio nie wiem po co mi Twój nick ale dobra. :-P

5465845486.png

Opublikowano

Wyłączona jest możliwość robienia obsydianu z proporcji: Woda + Redstone + Lawa? Męczyłem się, żeby zrobić generator a robi mi jakiegos zasranego cobla. >.<

Nie Tykaj Gówna, Bo Śmierdzi.

Opublikowano

Nie polecam serwera administracja olewa graczy rozdaje eq swojej ulubionej gildi saugaro.Administracja ma 14 lat a caly czas w mawia,że 18 lat i dziewczynę(chyba w minecraft).

 

Boi się dziecko na ts wejść do mnie i do kolegów więc nie polecam 0 eventów brak zrozumienia z strony administracji dodatkowo ja prosiłem się o wytłumaczenie paru zbieżności zostałem zwyzywany.

 

Ogólnie rzecz biorąc to administracja to banda neo kidów.A i nie rób tych troll kont do robienia pozycji serwerowi.

 

Dodam iż są lagi i co jakiś czas wywala serwer ale ten cyrk co tam się robi to szkoda gadać.Jeszcze podsumowanie niżej.

 

Serwer aktualnie posiada 100 slotów ale maszyna nie uciągnie nawet 40.

Administracja "Zajmuje się dziewczyną w szpitalu" dobra wymówka żeby nie odwiedzać serwera.

Administracja rozdaje eq każdemu kto zrobi im laskę.Tylko ja się pytam jaką ??

Na serwerze bez vip się nie da wybić ponieważ po zakupie stajemy się bogami.

Administracja nie odpowiada na skargi złożone na graczy z dowodami takimi jak demko czy screeny.

Połowa graczy ciśnie na nodusie.

Każda gildia która się wybiła i ma diaxowe eq nie dla tego, że do tego doszła tylko dlatego, że ma vip.

 

 

Ocena 0/20

Opublikowano

@UP

Masz jakieś dowody co do EQ jak i innych takich?

Takie bzdury wyssane z palca może powiedzieć każdy... ;)

Trollkont. xD Nie no, beka z ziomka...

5465845486.png

Opublikowano

@UP

Masz jakieś dowody co do EQ jak i innych takich?

Takie bzdury wyssane z palca może powiedzieć każdy... ;)

Trollkont. xD Nie no, beka z ziomka...

 

Dawaj cwaniaku na ts.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...