Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft : Żyj realnie - wirtualnie ! [Zapowiedź] [Realne życie] [Mody] [Launcher] [Autorskie pluginy] [Pojazdy] [Mafie] [Broń]


Uberfuhrer

Jakie chciałbyś mody na serverze ?  

599 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? aby by? IndustrialCraft ?

  2. 2. Czy chcia?by? BuildCraft'a ?

  3. 3. Ma by? RedPower i Forestry ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7qNAi.png

 

 

PR5D2.png

aSpZL.png

Vyx7N.png

ogeKP.png

fdnWh.png

Mn3XR.png

yN4TQ.png

w42oa.png

 

Screeny :

 

Pojazdy :

2012-12-28_20.15.39.png

 

2012-12-28_20.17.02.png

2012-12-28_20.17.51.png

2012-12-28_20.24.32.png

 

2012-12-28_20.19.00.png

2012-12-28_20.20.07.png

2012-12-28_20.22.11.png

 

 

2012-12-28_20.24.03.png

2012-12-28_20.24.08.png

 

Broń i ekwipunek :

 

Ubranie spetsnaz'u

2012-12-29_17.08.44.png

 

 

Ubranie Marine's

2012-12-29_17.10.50.png

Broń dostępna u dilerów :

2012-12-29_17.15.41.png

Broń dostępna wyłącznie dla wojska/spetsnazu

2012-12-29_17.18.07.png

 

Server ma aktualnie 64 GB Ram'u !

 

Poszukujemy :

 

____________

 

 

 

Team :

 

Chojnasiu - Grafik

JayFG - KidModerator

Cinek456 - Budowniczy

Renekton - Budowniczy

wWwojtek_pl - Budowniczy

Gwiazdeczkaa - Budownicza

Huberton - Budowniczy

MrJoJo - Budowniczy

DrMaslo - Budowniczy

Fir3Touch - Head Admin

Kajskus - Minister Obrony Narodowej

Wintalan - Technik

1Gmac1 - Moderator

puma821us - Sponsor

kroganin1 - Owner

 

 

Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, zadać mi pytanie lub po prostu porozmawiać proszę o kontakt na AQQ (kroganin1), bądź gg (Nr. w profilu).

Uwaga nie będę odpowiadał na wiadomości prywatne !

 

 

Dla wszystkich, którzy mają napisać, że server to fake i nie powstanie :

Jest to post nie wnoszący nic do tematu i zaliczany jako spam, więc od razu zgłaszam.

~ Grafika by Chojansiu

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Będzie w sieci dark-games;P

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Update 23.12.2012

 

Prawdopodobnie będzie IndustrialCraft, forestry i red power.

Planujemy też zrobić restauracje, fastfoody itp.

Np. będzie restauracja "Tradycyjna" to będą tam wszystkie rodzaje jedzenia z Minecraft'a

W fast food'ach będzie można kupić Chees Burgery, hamburgery itp.

Opublikowano

@up

 

Server będzie non-premium.

Start przewidujemy na przyszły rok nie prędzej :/

Strasznie dużo roboty jest.

 

@down

 

Jeżeli zabijesz zbyt dużo ludzi automatycznie trafiasz do więzienia.

Musisz napisać wtedy prośbę na forum o wyjście z jail'a i wtedy "sąd" ją rozstrzygnie.

Opublikowano

Jeżeli chcielibyście wspomóc server możecie wysłać sms'a za 1.23zł. (Jeżeli chcecie dofinansować server na większą kwotę zapraszam na pw)

 

https://panel.sored.pl/portfel/1952/kroganin1

 

Klikacie Sms > wybieracie pierwszą opcję i na dole wpisujecie nick pod jakim będziecie grali.

Dzięki temu, że wyślecie sms dostaniecie na serverze :

- 5000$ (Na początku dostaje się też 5 tyś $ na zakup mieszkania w bloku)

- Tańszą kolej (Na miesiąc)

- Rangę Mini-vip (Na miesiąc)

 

Wesołych świąt !

Opublikowano

Serwer może być ale widać że admini wiedzą oco chodzi i jakie to wyzywanie.Jednak sama mapa to troche roboty

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

@MateoZiom

 

Tak jest strasznie dużo roboty z modami, pluginami forum itp. więc server szybko nie wystartuje.

Mam jednak pomysł żeby zrobić np. server na Tekkicie i parę modów wyłączyć, dodać.

Opublikowano

Osobiście wpadłem na ten pomysł pare tygodni temu lecz nie miałem czasu na tworzenie go. Jeśli server powstanie na pewno zagram :) Powodzenia i wesołych świąt!!!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...