Skocz do zawartości

21 grudnia 2012 - Koniec świata, tragedia ujawiona z ostatniej chwili!

Krzysztofa

Koniec świata  

156 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wierzysz w koniec ?wiata?

• Tak :(
      27
    • Nie :)
      129
  2. 2. Co si? stanie 21 grudnia 2012 roku?

• Zupe?nie nic, tak s?dze
      119
    • B?DZIE APOKALIPSA!!
      37

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień koniec świata, ale w sumie nikt nie wie co się stanie...?

Jebnie meteoryt?

Coś się popsuje i się spalimy?

Przybędą bogowie i dobrych oddzielą od złych? Źli zostaną zgładzeni!

Kto będzie należał do dobrych a kto do złych? :)

Armagedon rozegra się mniej więcej w ciągu godziny. Ziemię przeszyją gigantyczne wstrząsy. Oceany i morza wystąpią z brzegów. Wysoka na półtora kilometra, pędząca z prędkością czterech tysięcy kilometrów na minutę fala zaleje cały świat. Temperatura spadnie poniżej dwudziestu stopni, a na niebie – na czterdzieści lat – zawiśnie ogromna chmura z pyłu wulkanicznego, skutecznie uniemożliwiająca dotarcie do Ziemi nawet najdrobniejszemu słonecznemu promieniowi

A może Przebiegunowanie?! Wszyscy będziemy fruwać i zginiemy, bo nie będzie przyciągania ziemskiego!!

Dużo tego przewidują, ale ja wiem tak naprawdę co stanie się dnia 21 grudnia!

Aczkolwiek zacznie się.......................21 dzień grudnia, który skończy się nocą jak każdy inny zwykły dzień, a ludzie którzy reklamują to wszystko zarobią dużo kapuchy! :)

Agencje rządowe ostrzegają przed falą zbiorowych samobójstw!!

Firmy już produkują bunkry itp.. Ludzie to kupują... 70 000 dolarów kosztuje taki bunkier który zakopują około 10 metrów pod ziemią i ma to ich ochronić nawet przed bombą jądrową, jest ona mocniejsza od natury :) Jest tego więcej, jak np niezatapialne jachty itp... :) Koniec świata się skończy i zaczną następne.. Na czymś to trzeba zarabiać chyba nie?

A co Wy o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Pozdrawiam Krzysztofa :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|

• Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up łatwy sposób na zbieranie laków widzę ktoś znalazł, lecz dość rażące w oczy aż znieść tego nie mogę wystarczy, że widze to dość często..

@TOP koniec świata ? no way z szafy wyszedłem i wgl nic o tym nie wiedzialem nie chcę umierać ! T.T

wracając do tematu końca świata nie będzie, bynajmniej jestem już chyba nieśmiertelny bo przeżyłem ich już tyle, że aż nie starczy mi palców u obu rąk jak i nóg ;)

icecubea.png

Koniec swiata jest faktem, nie kwestia wiary. Czemu kwestionujecie fakt? Wcisneli wam kit, ze czlowiek byl na ksiezycu, to dlaczego majowie mieliby byc rowniez kitem? Bo nie popiera ich wiekszosc? Majowie wymarli szybciej niz my, bo zachlannosc europy ich pochlonela. Dlaczego wiec ich kalendarz mialby byc bledem? A teraz oni nas wchlona, wchlona nas.

kh4xi.jpg

Pytasz czy wierze w koniec świata a potem mówisz że to maszynka do robienia kasy dla mediów (co jest poniekąd prawdą)

Nic nie będzie dzień jak codzień

Ponieważ pierw pytam się o ogólną opinie Waszą, a na końcu piszę moją własną opinie co o tym sądzę :)

@UP skończ z tym nie jesteś śmieszny nie wiem co Was napadło z tym Geo, spoko gość z niego a Wy nadal widzę suchary strzelacie :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|

A może Przebiegunowanie?! Wszyscy będziemy fruwać i zginiemy, bo nie będzie przyciągania ziemskiego!!

Przebiegunowanie nie oznacza utraty grawitacji xD Co ma jedno do drugiego? :D

Naoglądałam się mnóstwo filmów, czy dokumentów dotyczących 21 grudnia 2012 i....każdy, ale to każdy mówi co innego.

W jednym mówiono, że wulkan z parku Yellowstone niedługo wybuchnie, a jego moc kilku tysięcy bomb atomowych zniszczy duży obszar świata- oczywiście porównują to do jednej z teorii 21 grudnia.

Drugi natomiast mówi, że jest to niemożliwe, i że wulkan pozostanie jeszcze długo, długo w uśpieniu. Tak samo o przebiegunowaniu, czy wybuchach słonecznych.

Nie mogę sobie nawet przypomnieć, co dokładnie spowodowało ta cała akcje z końcem świata. kalendarz majów? Biblia? Nostradamus? Odnoszę wrażenie, że wszystko zostało ze sobą tak cholernie pomieszane, że już nikt nie wie, o co dokładnie chodzi.

Nie będzie żadnego końca świata. Ta herezja, co sieją od dość dawna, to tylko super temat na zarobek ...

ostatniego tygodnia oglądałem 7 filmów o końcu świata...

1. Lodowiec będzie suną przez świat i zamrażał wszystko co napotka na drodze (lol)?

2. Asteroida jebnie w ziemie

3. Bieguny magnetyczne zmienią swoje miejsce

4. Epoka lodowcowa

5. Wybuch wulkanu

6. Tsunami, które zaleje wszystko, prócz Afryki

7. Przylecą obcy i zniszczą ludzi

Wszystko producenci USA, i każdy w kosmos przekłamany .

W Biblii jest jasno napisane "Nie znacie dnia, ani godziny. Strzeżcie się fałszywych przepowiedni"

9368_gold.png

1. Lodowiec będzie suną przez świat i zamrażał wszystko co napotka na drodze (lol)?

2. Asteroida jebnie w ziemie

3. Bieguny magnetyczne zmienią swoje miejsce

4. Epoka lodowcowa

5. Wybuch wulkanu

6. Tsunami, które zaleje wszystko, prócz Afryki

7. Przylecą obcy i zniszczą ludzi

+ Załamanie gospodarki i zombie. -.-

+ Załamanie gospodarki i zombie. -.-

Ale nie zapominajmy, że Majowie przełożyli koniec świata, ponieważ Toyota ma promocję.

Nie mamy się czego bać, a jeżeli już, to jebnie i wszyscy zginiemy.

Co do przebiegunowania występuje ono co ileś tam lat i jakoś nigdy z tego powodu nie było apokalipsy -.-

9368_gold.png

Wiecie co ?.Przestańcie pierdolić i robić takie tematy koniec świata itd.Wszystko wszystko się okaże 21 grudnia.Jeżeli będzie koniec świata to będzie jeżeli nie to nie będzie i ludzie się będą mordować bo nabrali pożyczek i będą musieli to spłacać :D.A jeżeli będzie to tak jak w The Walking Dead będziemy musieli się chronić przed zombie,Bandytami będziemy musieli zdobywać leki,wode,schronienie,pożywienie itd !

Moja niedokończona praca "domowa" na uczelnie:

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1355481756-U247153.jpg

Więc...bójcie się :P Prawda jest taka, że przez pierwsze miesiące miało to jako tako ręce i nogi, później powstał film i media oraz inne branże wykorzystały to, jako chwyt reklamowy. Im bliżej tej daty, tym więcej absurdów i teorii pojawia się necie, czy telewizji. Tak, jak kilka dni temu wielki news na wirtualnej poslce- "Koniec świata!" opisujący opad jakiegoś tam deszczy kosmicznego. Prawda była taka, że ten cały gruz spali się dotknąwszy tylko nasza atmosferę. Ale news miał duża przez tytuł popularność...

Kilka przykładów jaki koniec nas czeka:

sygnauf.png

by Valky

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum 21 grudnia 2012   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...