Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.4.5][PARKOUR!][Dedyk][3 Serwer w POLSCE][Non-Premium!] - Castenar


HisYourFace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Emm... Można prosić IP serwera, bo napisałem podanie o dodanie do W-L a nawet IP nie znam... :P

 

89.70.70.160 - Proszę.

 

Co do podań, to zaraz przeglądnę.

 

//Nowi Beta-Testerzy (po nickach z MPC):

Nostale

woltek1

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek: 16

Ortografia (ważne :D, ?/10):9.5/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania) Ponieważ, uwielbiam tego typu wyzwania, Lubię parkury, chciałem się dostać na serwer, skkf niestety brak premium mi na to nie pozwolił. Jestem spostrzegawczy dzięki czemu, wyłapywanie wszelakich błędów, w mapie, to dla mnie nic. ;)

50dea4ba1935f.png

Opublikowano

Dalej szukam osoby, która mi zmodyfikuje plugin. Proszę o kontakt na PW.

Beta-testy ponownie się rozpoczną o 21:00!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Dodałem magiczny plugin, gdy klikniemy na tabliczke na spawnie możemy włączyć lub wyłączyć widzenie innych graczy!

Beta-testy - ON!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek:16

Ortografia (ważne :D, ?/10): 9/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):jestem bardzo ogarniety w minecrafcie.Dobrze skacze wiec bede mógł oceniać parkoura w skali od 1 do 10.jestem dobrym architektem wiec bede mógł pomóc w małej budowie.

Nick w grze:Nomit

Opublikowano

Zapraszam wszystkich beta-testerów na nowe IP, serwer jest już dedykowany, 8GB ramu!

mc.gamid.pl:25566

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek : 13 (ogar)

Ortografia : 10/10 :)

Dlaczego ja ?(minimum 2-3zdania) Nie jestem zbyt dobry w parkour , ale chciałbym się troche podszkolić :D . lubie często poskakać .

Nick w grze : BlokersOne

Opublikowano

Wiek:13

Ortografia (ważne

:D, ?/10):8

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):Chcialbym zagrac na takim serwerze poniewaz nie mam premium.Potrafie budowac duzo latwych jak i trudnych parkourow

Nick w grze:LolowatY

Opublikowano

Wiek:11

Ortografia (ważne :D , ?/10): 9/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):Lubie parkoury i jestem w nich bardzo dobry.Uwielbiam grac zespolowo na serwerach.Umiem budowac ciekawe budowle zaczynajac od parkourow i konczac na mechanizmach z redstona.

Nick w grze:filipn196

 

 

Wrazie jakby co napisz do mnie na poczte email:[email protected]

Opublikowano

Wiek:16

Ortografia (ważne :D, ?/10): 9/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):jestem bardzo ogarniety w minecrafcie.Dobrze skacze wiec bede mógł oceniać parkoura w skali od 1 do 10.jestem dobrym architektem wiec bede mógł pomóc w małej budowie.

Nick w grze:Nomit

 

Dodany, zapraszam :)

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek:12 (nie zawsze warto oceniać ludzi po wieku ;P)

Ortografia (ważne , ?/10): 10/10 (mam 5 lub 6 z polskiego)

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):Znam się dobrze na minecrafcie i potrafię dość dobrze skakać. Umiem także budować parkoury i dobrze dogaduje się z ludźmi.

Nick w grze:esme798hm (i chcę wspomnieć, że jestem dziewczyną)

Opublikowano

Wiek: 14

Ortografia (ważne

:D, ?/10): 9.9/10 Nikt nie jest idealny;d

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Ponieważ lubie grać na takich serwerach i chiałbym zagrać ;D

Nick w grze: NoMoreFun

:)

Opublikowano

Wiek: 13

Ortografia (ważne

:D, ?/10): 9/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Sądzę, że jestem dobry w tzw 'skakaniu" ogarniam pluginy, mam mikro itp najważniejsze rzeczy

Nick w grze: sirmaniaq

Opublikowano

Wiek:12 (nie zawsze warto oceniać ludzi po wieku ;P)

Ortografia (ważne , ?/10): 10/10 (mam 5 lub 6 z polskiego)

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):Znam się dobrze na minecrafcie i potrafię dość dobrze skakać. Umiem także budować parkoury i dobrze dogaduje się z ludźmi.

Nick w grze:esme798hm (i chcę wspomnieć, że jestem dziewczyną)

 

Dodana :)

Mały spoiler: Na serwerze jest 30 parkourów dla graczy (20 jest wybudowanych, codziennie są modyfikowane - wszelkie uwagi od beta testerów są poprawiane). Będzie 40 parkourów, 10 parkurów VIP. Co będzie miał VIP to się dowiecie w swoim czasie :)

Aktualnie również rozpoczeliśmy konkurs, każda osoba która napiszę swój nick w temacie będzie brać udział w losowaniu na VIP'a, druga osoba wylosowana będzie miała zniżkę na VIP'a o 50%. Losowanie będzie odbywać się na livestreamie oraz zostanie dodane na YouTube.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek: 14

Ortografia (ważne :D, ?/10): 9.7

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze parkur. Potrafię bardzo dobrze skakać. I moge pomuc w budowaniu map.

Nick w grze:PLcrazy

Opublikowano

Wiek:15

Ortografia (ważne 10/10):

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):Ponieważ lubie grac na serverach typu parkour .;DMyśle ze jestem ogarnieta w skakaniu ;p

Nick w grze:TheZira

 

Na odp czekam na PW .;D

Opublikowano

Mój nick to PLFerbuson , Zgłaszam się do konkursu

 

Wiek:15

Ortografia (ważne 8/10):

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania) Ponieważ lubię sobie poskakać na parkour. Chętnie pomogę w testowaniu parkourow i wyszukaniu błędów. Lubie serwy gdzie jest fajna atmosfera

Nick w grze:PLFerbuson

Opublikowano

Wiek:12 Ogar? To tylko wiek

xD (@UP x..)

 

Ortografia : 9/10

 

Dlaczego ja : <--- Fajny głupi program

:D <---- Jestem żartobliwy.Lubie Paroury,Placki i Ziemniaki. Chcę więcej serwerów Parkour !!!!

 

Nick w grze: dymek12

Opublikowano

Wiek: 15 lat.

Ortografia (ważne

:D, ?/10): 10/10 :)

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Dlaczego ja? Otoz, serwer juz po samej prezentacji mi sie spodobal, w parkourach jestem nawet dobry, wiec mysle ze zajebiscie

:)

Nick w grze: SebzKM

Opublikowano

Wiek: 13 (Może to dziwne,ale jestem już po mutacji,jestem ogarnięty)

Ortografia (ważne

:D, ?/10): 9,5

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Nie znam się na pluginach,ale lubię skakać

i chce poznać serwer zanim wystartuje

;). Ogólnie tak jak każdy chcę zobaczyć czy opłaca się

na nim grać i zapraszać znajomych.

Nick w grze: Joukii

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...