Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.4.5][PARKOUR!][Dedyk][3 Serwer w POLSCE][Non-Premium!] - Castenar


HisYourFace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ortografia (9.5/10)

Dlaczego ja: Lubię parkour, potrafię skakać oraz mogę chętnie pomóc w budowie. Jestem ogarnięty (oczywiście kulturka xdd) mam 16 lat.

 

Nick w grze: bryantxhc

 

Mam nadzieję że będę mógł ci pomóc :) Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serv padł :|

 

Aktualnie troszkę zmieniamy w pliczkach kilka rzeczy, więc na razie off :)

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Beta-Testy już sprowotem działają, wszystko pięknie chodzi. Nie cofa już na drabinkach i na płotkach :)

Start 21.12.12r. godz. 15:30!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek: 13 (Może to dziwne,ale jestem już po mutacji,jestem ogarnięty)

 

Ortografia (ważne

:D, ?/10): 9,5

 

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Nie znam się na pluginach,ale lubię skakać

 

i chce poznać serwer zanim wystartuje

;). Ogólnie tak jak każdy chcę zobaczyć czy opłaca się

 

na nim grać i zapraszać znajomych.

 

Nick w grze: Joukii

 

 

Dodany do Beta-Testów!

Ja mając 11 lat przeszedłem mutacje, więc to dopiero dziwne ;P

 

//Przepraszam za triple post D:

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

HisYourFace, mnie dodałeś do WhiteList? :P

Nick w MC : AvaterysPL

Przecież pisałem z tobą na skype Ava ( jeśli to ty ) i niby sprzedałeś konto , i w mc nie grasz :>

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

Do zamknięcia.

Nad kolejnym serwerem (takiego, którego jeszcze nie ma w Polsce!) dopracujemy bardziej, bardziej wymyślny login i hasło wymyślimy.

Więc czekajcie cierpliwie :) Jest teraz wolne, więc serwer szybko ruszy!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Wiek: 12

Ortografia: 9

Dlaczego ja: Jestem dobrym parkour'em, niestety nie ogarniam tylko 90. Parkoury przechodze jak każdy dobry gracz z ,,wyższej półki". Będę sprawdzać czy parkour można przejść, nie olewam swojejgo zaobowiązania.

Nick w grze:T0meG3600

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...