Skocz do zawartości

[Zapowiedź][1.4.5][PARKOUR!][Dedyk][3 Serwer w POLSCE][Non-Premium!] - Castenar

HisYourFace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was aktualnie w ZAPOWIEDZI jednego z lepszych serwerów, serwer jest typu Parkour.

Co tu dużo mówić? Aktualnie start jeszcze nie jest znany, ale w piątek (15.12.12r.) Rozpoczynamy Beta Testy! Możecie już teraz składać podania na Beta Testera. Może, i start nie jest znany, ale sądzę, że powinno już bym otwarcie 21 grudnia 2012 roku (tak, dobrze słyszeliście!)

Uwaga!

Koniec świata jest odwołany, gdyż startuje jeden z lepszych serwerów Parkour!

Podanie składać pod tym wzorem na beta testera:

Ortografia (ważne

:D, ?/10):

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania):

Nick w grze:

prezentacjax.png

Castenar

informacjeo.png

083.gif Adres IP:Po starcie :)

083.gif Typ Serwera: Parkour

083.gif Potwory:Nie

083.gif Zwierzeta:Nie

083.gif PvP:Nie

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Nie

083.gif On/Off: ikonkabf.png

pluginyy.png

Same najważniejsze

ekipab.png

HisYourFace

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

• Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ortografia 9 na 10 (ah te polskie litery w minecraft

Dlaczego ja: Jestem przedstawicielem średnio-zaawansowanych parkourowców w minecraft a tacy jak sądze będą wbijać głównie na server :P, lubię dobrą zabawę oraz pomaganie innym w tego typu sprawach

;) (cóż to za pomoc? właściwie to wasz chęć przyjęcia mnie pozwoli mi na pomoc więc zależy to od was :P ) sądze też że dobrze buduję "mapki do hopsasania" :DxD

Nick w grze: Gvynblyde

Ortografia (ważne :D, ?/10): 10/10

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): Jestem ogarniętym człowiekiem, który sobie pogrywa na serwerach Minecraft. To że jestem "ułożony" możesz zobaczyć w moich postach. Na serwerze pewnie będę często grać, ponieważ lubię sobie poskakać. Jeżeli serwer mi się spodoba, to może coś nagram z niego na YouTube. :)

Nick w grze: NeVdi

1367996595-U582588.png

Ortografia (ważne :D, ?/10): 7/8 nie mieszkam w polsce od 8 prawie 9 lat :/

Dlaczego ja (minimum 2-3 zdania): dlatego iż chciałbym spróbować zagrać na takim serwerze parkour . no i chciałbym sobie hopsać na parkourze robiłem już mapki jak i grałem na takich ale to nie to samo :/ oczywiście byłem modem na różnych serwerach ja i w obecnym czasie jestem u Treekta

Nick w grze: Zakini lub Diuus obojętnie

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][1.4.5][PARKOUR!][Dedyk][3 Serwer w POLSCE][Non   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...