Skocz do zawartości

Fr4yta

 • Postmaker
Postmaker
 • Zawartość

  1264
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Fr4yta

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 09.11.1999

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3891 wyświetleń profilu
 1. Dobra robota przyjacielu po fachu ;-) Ciekawie to wygląda na PW podeślę, ci fajny panel admina na którym możesz się wzorować. Pozdrawiam ;-)
 2. Szukasz gotowego, podobnego szablonu do tego co na tej stronie dodajesz go do Wordpress'a, edytujesz i masz ;-) Krótko.
 3. Tutaj znajdziesz całe rozwiązanie: https://stackoverflow.com/questions/15685666/changing-image-sizes-proportionally-using-css Pozdrawiam.
 4. Tabele wyglądają dobrze, łączyć je możesz przy pomocy left join wyglądało by to następująco: SELECT t1.idusera, t1.login, t1.haslo, t1.email, t2.token FROM t1 LEFT JOIN t2 ON t1.idusera = t2.idusera; t1 - Tabela 1 t2 - Tabela 2 Otrzymujesz w ten sposób 5 wierszy z rekordami z tabeli1 oraz tabeli2. Jeśli chodzi o generowanie stringa losowego to zrobiłbym to w następujący sposób: function generateRandomString($length = 10) { $characters = '0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ'; $charactersLength = strlen($characters); $randomString = ''; for ($i = 0; $i < $length; $i++) { $randomString .= $characters[rand(0, $charactersLength - 1)]; } return $randomString; } echo generateRandomString(); Myślę, że na spokojnie nie musisz tego ani hash'ować ani tego jakoś zabezpieczać będzie to przechowywane w zmiennej oraz w bazie więc nie powinno być z tym problemu jeśli chciałbyś na siłę jeszcze to zabezpieczyć to pozostaje możliwość użycia funkcji hash: string hash ( string $algo , string $data [, bool $raw_output = FALSE ] ) Tutaj wrzucam pomocne liki które powinny ci pomóc w 100%: - https://www.w3schools.com/sql/sql_join_left.asp - https://stackoverflow.com/questions/4356289/php-random-string-generator - https://stackoverflow.com/questions/51350128/hashing-a-string-in-php - http://php.net/manual/en/function.hash.php Pozdrawiam.
 5. @lukasz7689 Zapraszam Pana na prywatną wiadomość na tym forum lub na pocztę [email protected] Tam dopełnimy wszystkie formalności i odpowiem na Pana wszystkie pytania. Pozdrawiam.
 6. @Reveur Myślę, że wpływ głównie na to ma moja pasja czyli tworzenie stron. Do tego dochodzi szkoła, poradniki czy chęć dalszego uczenia się samemu. Pozdrawiam.
 7. Bardzo ciekawy poradnik, sam dziwie się, że daje pierwszy komentarz, dobrze opisane, wszystko wygląda w porządku i dobrze. Twórz dalej poradniki itp. Powodzenia. Pozdrawiam.
 8. Na pewno google.pl (ew. YT), powinno pomóc: https://www.google.com/search?q=mało+fps+w+minecraft+na+dobrym+kompie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab Pozdrawiam.
 9. Nigdzie jeszcze nie widziałem dobrego serwera na modach jestem od 2012 w tej społeczności i widziałem kilka serwerów na modach, lecz nie było to to na co można zarzucić oko. Jeśli chodzi o moją opinię dobry serwer RGP z motywami na modach. (QUESTY, something like that). Pozdrawiam.
 10. Mógłby Pan opisać bardziej o co dokładnie chodzi, na jakiej zasadzie miałoby działać jego rola (os. Pracującej), na jakim serwerze VPS, serwer jakaś próbka danych z serwera? Mógłby Pan podesłać coś takiego? Pozdrawiam
 11. Siemka, mam na imię Arkadiusz, aktualnie 18 lat, pochodzę z woj. Śląskiego. Interesuję się programowanie stron WWW w językach (HTML, PHP, Js itd.), aktualnie łącznie moje strony z minecraftem itd. Tworzę strony na zlecenia. Chciałbym aplikować na stanowisko Kid-Moda działu Minecraft, z tym działem jestem od założenia konta i jeszcze wcześniej czyli, aż od 2012r. Przez ten okres czasu miałem mnóstwo styczności z mc, tworzeniem pluginów, skryptów itd. Myślę, że się nadam Plusy wd. mnie: Mega długi okres stażu z grą. Długi okres stażu z programowanie w javie (Bukkit-Tworzenie serwerów). Mógłbym mnóstwo powiedzieć od roku 2012r. Jak wyglądało tworzenie co zmienić w twoim serwerze itd. Duża ilość reputacji 0 pkt. ostrzeżeń Główny plus to staż. Według mnie to tyle dorzucam jeszcze przykładową stronę którą aktualnie tworze, powiązana z działem MC.
 12. PSC

  Dzk można zamknąć.
 13. PSC

  Witam, jak ktoś podaje wam kod psc i aktywujecie go na stronie to automatycznie wartość jest przypisywana do waszego konta a ten ktoś nie może użyć kodu gdzie indziej?

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...