Skocz do zawartości

Fr4yta

 • Postmaker
Postmaker
 • Zawartość

  1267
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Fr4yta wygrał w ostatnim dniu 11 Marzec

Fr4yta ma najbardziej lubianą zawartość!

O Fr4yta

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 09.11.1999

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3936 wyświetleń profilu
 1. Ehh google.. https://domeny.pl/pomoc/pytanie/jak-dodac-domene-na-dany-serwer.html https://panel.kylos.pl/knowledgebase/4/Jak-poprawnie-oddelegowac-i-podpiac-domene-.html https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-stron/parkowanie-i-podpinanie-domeny/ Poczytaj znajdziesz odpowiedź.. Wszystko zależy gdzie masz serwer i domene itd...
 2. Jeśli budowałeś stronę na darmowym szablonie z wordpressa to nie ma się co dziwić. Jeśli chcesz mieć stronę na wp to kup sobie szablon i zaktualizuj wersję do takiej o której mówi szablon. Pozdrawiam.
 3. Znalazłem coś takiego: Myślę, że o to ci chodzi: https://github.com/nickola/web-console http://web-console.org/
 4. @PalaTime Witam, oczywiście akceptuje twoje zdanie. Jest jak najbardziej słuszne, ale według mnie używanie gotowych frameworków nie jest niczym złym, dla mnie i dla innych wgląda to ładnie. Dziękuję za ocenienie.
 5. Dobra robota przyjacielu po fachu ;-) Ciekawie to wygląda na PW podeślę, ci fajny panel admina na którym możesz się wzorować. Pozdrawiam ;-)
 6. Szukasz gotowego, podobnego szablonu do tego co na tej stronie dodajesz go do Wordpress'a, edytujesz i masz ;-) Krótko.
 7. Tutaj znajdziesz całe rozwiązanie: https://stackoverflow.com/questions/15685666/changing-image-sizes-proportionally-using-css Pozdrawiam.
 8. Tabele wyglądają dobrze, łączyć je możesz przy pomocy left join wyglądało by to następująco: SELECT t1.idusera, t1.login, t1.haslo, t1.email, t2.token FROM t1 LEFT JOIN t2 ON t1.idusera = t2.idusera; t1 - Tabela 1 t2 - Tabela 2 Otrzymujesz w ten sposób 5 wierszy z rekordami z tabeli1 oraz tabeli2. Jeśli chodzi o generowanie stringa losowego to zrobiłbym to w następujący sposób: function generateRandomString($length = 10) { $characters = '0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ'; $charactersLength = strlen($characters); $randomString = ''; for ($i = 0; $i < $length; $i++) { $randomString .= $characters[rand(0, $charactersLength - 1)]; } return $randomString; } echo generateRandomString(); Myślę, że na spokojnie nie musisz tego ani hash'ować ani tego jakoś zabezpieczać będzie to przechowywane w zmiennej oraz w bazie więc nie powinno być z tym problemu jeśli chciałbyś na siłę jeszcze to zabezpieczyć to pozostaje możliwość użycia funkcji hash: string hash ( string $algo , string $data [, bool $raw_output = FALSE ] ) Tutaj wrzucam pomocne liki które powinny ci pomóc w 100%: - https://www.w3schools.com/sql/sql_join_left.asp - https://stackoverflow.com/questions/4356289/php-random-string-generator - https://stackoverflow.com/questions/51350128/hashing-a-string-in-php - http://php.net/manual/en/function.hash.php Pozdrawiam.
 9. Wykonam stronę dla twojego serwera! Wykonam stronę dla ciebie, oczekuję tylko i wyłączenie twojego projektu który chciałbyś zobaczyć. Połączenie pluginy z MySQL(Jeśli tylko takie posiadasz), wykonam admin panel na twojej stronie, jeśli tylko tego będziesz oczekiwał. Wszelkie pytania i wątpliwości pozostawiam z poniższymi zdjęciami. Programuję w: PHP, JavaScript, CSS, BootStrap, MySQL, PHPMyAdmin. Strony wykonuję w 100% responsywne, czyli możesz korzystać z nich na telefonie, komputerze, czy laptopie!!! PAMIĘTAJ TO TY DYKTUJESZ WARUNKI DLA TWOJEJ STRONY Chciałbyś taką stronę, bądź inną na twoich warunkach?? Skontaktuj się ze mną: E-mail: [email protected] Wiadomość prywatna: Te forum. *Najlepiej przez email
 10. @lukasz7689 Zapraszam Pana na prywatną wiadomość na tym forum lub na pocztę [email protected] Tam dopełnimy wszystkie formalności i odpowiem na Pana wszystkie pytania. Pozdrawiam.
 11. @Reveur Myślę, że wpływ głównie na to ma moja pasja czyli tworzenie stron. Do tego dochodzi szkoła, poradniki czy chęć dalszego uczenia się samemu. Pozdrawiam.
 12. Bardzo ciekawy poradnik, sam dziwie się, że daje pierwszy komentarz, dobrze opisane, wszystko wygląda w porządku i dobrze. Twórz dalej poradniki itp. Powodzenia. Pozdrawiam.
 13. Na pewno google.pl (ew. YT), powinno pomóc: https://www.google.com/search?q=mało+fps+w+minecraft+na+dobrym+kompie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab Pozdrawiam.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...