Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][RPG+Survival+Frakcje] yonjicraft


NcturmexMPC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

IP Serwera: rpg.yonjicraft.pl

 

Możecie już dodać oto adres na swoją listę serwerów. Otwarcie nastąpi w przeciągu tygodnia. Poinformujemy was o dokładnej dacie

;)

Opublikowano

IP Serwera: rpg.yonjicraft.pl

 

Możecie już dodać oto adres na swoją listę serwerów. Otwarcie nastąpi w przeciągu tygodnia. Poinformujemy was o dokładnej dacie

;)

 

yonji bez jaj :D

jak zobaczylem IP prawie palpitacji dostalem

Opublikowano

W imię ojca i synia :D Nioh Nioh Kto ze mną tworzy gildie Gotha? Wymagany ts MINIMUM 15 lat

 

1 Jest nie Fair Ci ktorzy na becie graja maja wysokie lvl =.= :(

 

W sumie to na becie gra jedynie administracja, która i tak może sobie te lvle dodać ;P

Opublikowano

zgłaszam się do losowania na Bete

nick: mrBraAtek

 

W sumie to na becie gra jedynie administracja, która i tak może sobie te lvle dodać ;P

 

 

-.- jak jest beta to np Gra sobie jakieś 20 wylosowanych osób (np) przez 2 tygodnie a Po Beta Testach resetuje się eq i mapę i gra się od nowa

SDAAODSJEDA+()*@sad+|)_(*&!^%@e _)d|+sd|ADISJDFA'];LKPS;FKAKJNJMDFSPANKLFKDOAPJFASD;FNAKSDPOJNADKSF/]\)idjskadjhf*FU092384210-(*(@#*_)@!(#_@!(#_!@_)(#@!)(djsjkahd*(@!#*)_e(_)@*hd()asdu(a)sdu@)!(#*)(@#!$*)(d_asd*(_)@!#_@!#_(@!_#_()_@!#()@_@!()#(@!)_dsaskjldja{dls:dasdgywedijsadidjwaudh

 

W tym ciągu liter znajdź znak /]\ :)

Opublikowano

zgłaszam się do losowania na Bete

nick: mrBraAtek

 

 

 

 

-.- jak jest beta to np Gra sobie jakieś 20 wylosowanych osób (np) przez 2 tygodnie a Po Beta Testach resetuje się eq i mapę i gra się od nowa

 

To jest beta jedynie dla zaufanych osób, które wiem, że mają na tyle mózgu by mi opisać problem, który znajdą normalnym językiem a nie bełkotem 12 latka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...