Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][RPG+Survival+Frakcje] yonjicraft


NcturmexMPC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Postępy w pracach:

 

- znowu dodano kilka questów

- nagrody za questy zostały ustawione

- większość questerów została już rozmieszczona na mapie

- zostali dodani teleporterzy do niektórych miejsc

- permissiony zostały ustawione (wszystkie rangi)

- nasz plugin został zaktualizowany do 1.4.6

- małe optymalizacje w kwestii działania serwera

Opublikowano

Warto warto tylko szkoda że będzie otwarcie może w pon bo mnie nie będzie :/

 

woogi nie obrażaj yona, myślisz że to no-lifiące dziecko które poświęci całą wigilię żeby postawić serwer dzień wcześniej?

 

PS: mam nadzieje że serwer będzie stał jak najszybciej, ale nie chce żeby był okupiony takim poświęceniem :D

Opublikowano

nie polecam !! Administracja to dzieci zle skonfigurowane pluginy

No-Premium Survival IP: Games-Craft.pl:1551
No-Premium Prison IP: Games-Craft.pl
TeamSpeak 3 IP: Games-Craft.pl

Opublikowano

tak wiem ze nie wystartował grałem u was i pamiętam jak był FB ze gracze mogli wszędzie latać

 

Jezli biedzie tak samo skonfigurowany nochetplus lub inne plugin to NIE POLECAM

No-Premium Survival IP: Games-Craft.pl:1551
No-Premium Prison IP: Games-Craft.pl
TeamSpeak 3 IP: Games-Craft.pl

Opublikowano

tak wiem ze nie wystartował grałem u was i pamiętam jak był FB ze gracze mogli wszędzie latać

 

Jezli biedzie tak samo skonfigurowany nochetplus lub inne plugin to NIE POLECAM

Było to rok temu, tera robia server 2 tygodnie widzialem bo ss jaki zrobili kawał dobrej roboty

Opublikowano

Yonji kocham cie :*** nie wiesz jakeigo happy mi narobiłeś dzieki :!:!::!:!:!:!:! Mniaaaaaam ja jade do wujka na wigile dzisiaj o 19 :D!

Wesołych Świąt !~!!!!~! Dużo prezentów i wgl ;D !!!!!!!!

Dobrej kaczki ;d

 

Upadła choinka

Spaliła się szynka

Zatruta rodzinka

Wciąż nie ma pingwinka!!!

 

Gdy Mikołaj nie da paki,

spuść mu wpie*rdol, wypruj flaki,

laskę wepchaj mu do du*py,

niech spie*rdala z Twej chałupy .

Opublikowano

UWAGA UWAGA!

 

Wielkie otwarcie serwera nastąpi dzisiaj o godzinie 15:30, bądźcie przygotowani!

 

Przypominam IP: rpg.yonjicraft.pl

 

Zapraszamy wszystkich!

Opublikowano

Otwarcie przesunie się na jakąś 15.50. Bądźcie cierpliwi!

 

Otwarcie przesunie się na jakąś 15.50. Bądźcie cierpliwi!

 

Dobra, jednak już, wbijajcie! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...